Opinie o Medisfarm Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medisfarm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medisfarm Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medisfarm Sp. z o.o. w Warszawa

Jak szefostwo w Medisfarm Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Max 37 Nowy wpis

Dla mnie dość dziwna firma. Byłem na rozmowie troszeczkę analizowałem produkty. Farmaceuci uważają je za produkcję garażową... Są mega tanie. Dziwi mnie zmiana nazwa firmy wcześniej Medisfarm teraz Medifarm... Kokosów chyba tam nie ma byli pracownicy bardzo narzekają

Na jakie benefity można liczyć w Medisfarm Sp. z o.o.?

Rocki Nowy wpis

Teraz oferują wszelkie możliwe udogodnienia w rozwiązywaniu umowy o pracę

@Hans Możesz dodać więcej informacji do tego co zostawiłeś na wątku?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rozmowa ok 1h, kierownik, wiceprezes, kawiarnia costa, atomosfera luźna, pytania konkretne, rzeczowe, niektóre niezręczne ale przy wczesniejszej akceptacji z mojej strony

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Wiecie czy Medisfarm Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hans

do jakiej pracy zdalnej? Wszyscy zostali z niczym. Taka firma

Irek

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko tu zaglądacie?

Hanna

Może ktoś ma wiedzę czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

ABC

Po jakim czasie dostaliście zaproszenie na II etap rozmowy? Czy zatrudnili kogoś bez doświadczenia?

Joanna

Podawaliście na forum różne kwoty zarobków, zależne od stanowiska, czy płaca wydaje wam się dobra? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem pracownicy mogą liczyć na premie lub inne dodatki? Napiszcie, czy pracodawca organizuje szkolenia, wyjazdy integracyjne.

Edziu

Witam, Jaka podstawa na początek dla przedstawiciela handlowego?

edziu
@Edziu

Dołączam się. 4500 brutto podstawa realna

Rick
@Edziu

3500 brutto

Pracuje

Jestem pracownikiem od ponad roku.po trudnych początkach stwierdzam ze warto było zostać. Podstawa jest wyższa niż ktoś napisał ( może kiedyś tak było) premie realne ( na podstawie ostatnich miesięcy). Teraz doszły karty multisportu i konkursy z wyjazdami zagranicznymi. Trzeba zasuwać- to fakt, bez zaangażowanie nie da się zrobić planu. Szefowie ok, spotkania firmowe w bardzo dobrej atmosferze. Na minus mały limit km Priv- 500, chyba ze jesteś starszym przedstawicielem to masz wyższy. Jak ktoś nie boi się pracy to warto spróbować

xyz

W tej firmie zarabia się na początku 2200 - 2700. Produkty niereklamowane, ale w aptekach są i dużo zależy od szczęścia. Dla kogoś nowego - zdobywa się spore doświadczenie. Praca ciężka. Duża odpowiedzialność. Wysokie plany. Można trafić lepiej i gorzej

Napiszcie proszę jak się pracuje w Medisfarm, jak wyglądają zarobki i czy apteki chcą te produkty kupować

obserwator

Nie pracowałem i nie pracuje, ale obserwuję tę firmę z osobistych względów i muszę przyznać, że nie wierzyłem, że tak będą się rozwijać. Coraz więcej produktów, coraz częściej spotykam ich w aptekach i w IMS też widzę, że rosną.

obserwator 2
@obserwator

Owszem, w co 5 zielarskim i w co 15 aptece leży pare ich opakowań, z moich obserwacji

PM

Czy ktoś aplikowal na Wielkopolske i dostal jakas wiadomość zwrotną?

@PM

Ja aplikowałem na mazowieckie i dowiedziałem się że rekrutacja jest wstrzymana

@Tampobiegl

Rewelacja, kolejna firma "widmo"

Tampobiegl

Startuje właśnie na farma, Powiedzcie mi jak z premiami, realne do osiągnięcia ? Jak flota, doczytałem się że są Skody Rapid, ale jakoś fajnie wyposażone czy po najniższej linii oporu ?

@Tampobiegl

@Tampobiegl na jaki rejon startujesz? Jestes juz po rozmowach?

@PM

Na (usunięte przez administratora) jeszcze przed rozmową , ale jestem dobrej myśli po wstępnej rozmowie z RKS :)

Tu przybiegł
@Tampobiegl

Najniższa linia oporu + czujnik tył + alu . Oczywiście białe. W środku fotele z ceraty i deska z drewna w kolorze szaro-szarym. Silniki najmniejszy diesel 1.4 90KM. 3cyl. klekot . Prowadzenie ok, dynamika ok. Nic poza tym.

Benny
@Tu przybiegł

Cóż szału nie ma, dużo firm oferuje coś lepszego. No ale to i tak nieźle jak na firme której nikt nie zna.

PF Konkurencji

Firma widać się ostro rozrasta i zajmuje rynek. Synbiotex w łódzkim już widoczny w większości aptek, jeśli w innych województwach tez tak jest to pełen szacun.

PF niekonkurencji
@PF Konkurencji

:D:D:D nie róbcie jaj

Loop

Witam, Czy ktoś już dostał odpowiedź po drugim etapie rekrutacji na Kraków?

abc

Witam. Czy ktoś otrzymał zaproszenie na drugi etap po piątkowej rozmowie w Krakowie?

Asd
@abc

A na jaki region byla rekrutacja ?

abc
@Asd

Na śląskie

ona

co jest na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Medisfarm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medisfarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medisfarm Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medisfarm Sp. z o.o.