Opinie o ELIX GROUP w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ELIX GROUP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ELIX GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELIX GROUP w Wrocław

Stopelix

Uwaga dla wszystkich czytających te posty. Nawet niech wam do głowy nie przyjdzie tracić nawet 5 min na aplikację do tego cyrku..... już w punktach wymienię. 1. Kierowniczka produkcji jest totalną porażką bez jakich kolwiek zachamowań co do kultury osobistej jak również zarządzania ludźmi ( potwierdzam wszystkie inne posty na jej temat to czysta prawda) 2. Brak jakichkolwiek zasad bhp ( platanina kabli pod napięciem na podłodze zalanej wiecznie jak nie chemia z maszyn to deszczem z dachu) 3.Zimą na hali jak na biegunie, latem jak w Afryce do tego pojawiająca się szefowa w sweterku by udowodnić ze jest niby tak nagrzane:))) żenada. 4.Pracujac na produkcji liczcie się że co by się nie stało to zawsze wasza winna( dział kontroli produkcji czy logistyki zawsze się wybieli a wam utną i tak nie do końca jasną premie) a kierowniczka Agnieszka w bluzgach was zajedzie. 5. Prezes w swoich garniakach jak się pojawi i nie daj Boże puści suchara jak ten z familiady to tak samo trzeba klaskaczeć i się uśmiechać ( wraz z prezesowa mają was za nic.....nie bez przyczyny wszyscy piszą o mega rotacjii) 6.Brak jakich kolwiek benefitów.... 7.Dramatyczna atmosfera między pracownikami bo każdy pod każdym dołki kopie i donosi do królowej hali wtedy ma lżejsze stanowisko( sama tak o sobie mówi i to na głos) 8. Brak ubrań roboczych i ekwiwalentu na pranie ( w wypadku audytów wymagany strój na czarno i nawet nikt się nie spyta czy taki w swojej prywatnej szafie posiadasz) 9. Praca na totalny akord ( nieuwzgledniaja wiecznych usterek maszyn chińskich więc utrzymanie ruchu dwoi się codziennie z tymi samymi problemami) 10. No i chyba przedewszystkim ta chemia jest szkodliwa i nie przebadana (metoda chałupniczą tworzą mikstury jak czarodziej w średniowieczu) Jeszcze można pisać dużo ale te 10 punktów powinno wam wystarczyć.... A jeśli się jednak zdecydujecie to poważnie uważajcie na p. Kierownik Agnieszkę vel królowa nigdy wcześniej nie widziałem tak fałszywej osoby i to na takim stanowisku. Zamiast łączyć załogę to ja wiecznie dzieli i biega od stanowiska do stanowiska i tylko obrabia d......(albo męczy wam ucho swoimi opowieściami o życiu prywatnym)

@Stopelix

Często się zdarza brak zleceń? Ile trwa taki przestój? Czyli mam sie przygotować na minimalną krajową? Dobrze zrozumiałam?

ToTylkoJa

Biorąc pod uwagę wcześniejsze opinie, zdecydowałam się i ja opowiedzieć o pracy w tej firmie, bo moim zdaniem dużo komentarzy jest nieprawdziwych. Wezmę przykład z mojego poprzednika i opowiem w skrócie w punktach. 1. Dział Logistyki - zarówno Kamil jak i Kamila od samego początku służyli pomocą, we wszystko wprowadzali, jak dla mnie są mega zgraną ekipą i bardzo mi będzie ich brakować :) bardzo dużo się od nich nauczyłam! Dzięki czemu mogłam rozwinąć skrzydła gdzie indziej :)) Lepszego Kierownika i zastępcę kierownika nie mogłam sobie wymarzyć! 2. Dział Jakości - dziewczyny, mimo swojego młodego wieku, posiadają bardzo dużą wiedzę co nie jest często spotykane, są rzetelne, zawsze się starały pomóc i rozwiązywać każdy problem w ekspresowym tempie. 3. Magazyn - Panowie, jak na to że jest ich tylko dwóch, ogarniają w niesamowity sposób magazyn. Pochłaniają wszystko szybko i wykonują swoją pracę rewelacyjnie. W końcu się znaleźli długo wyczekiwani i odpowiedni na to stanowisko. 4. Produkcja - cała ekipa produkcji - zawsze mogłam na nich polegać, wprowadzały mnie we wszystko mimo że wcale nie musiały. Nie zgodzę się z tym, że kopią pod sobą tzw. dołki, wręcz przeciwnie dziewczyny są solidarne, zgrane i wgl też mi będzie ich brakować :)) 5. Agnieszka - mimo złych początków, dotarłyśmy się i mogę śmiało powiedzieć, że Agnieszka jest odpowiednia i idealna na to stanowisko. Posiada bardzo duże doświadczenie, którym się chętnie ze mną podzieliła. Nie byłam przez ten czas ani razu świadkiem, żeby Agnieszka dzieliła zespół wręcz przeciwnie zawsze się starała tak robić żeby scalać. 6. Dział Handlowy - mało współpracowałam ale Panowie robią to co do nich należy :)) 7. Szefostwo - praktycznie nie miałabym żadnych zastrzeżeń zarówno do Szefa jak i Szefowej, jednak taki mały mankament na koniec mojej pracy. W skrócie jeśli to ty dasz wypowiedzenie to niestety już nie jest fajnie, wręcz przeciwnie jesteś traktowany jak największy wróg. Wiadomo co w dzisiejszych czasach się liczy i jeśli mam okazję się rozwijać to jednak powinni to zrozumieć a wydaje mi się, że nie zostało to zrozumiane, wręcz przeciwnie została mi dodatkowo zabrana premia za miesiąc, w którym człowiek się narobił przez audyty i praktycznie zero docenienia. Gdyby nie ta sytuacja na samym końcu rozstania się z tą firmą, również bym o Szefostwie wypowiedziała się pozytywnie. Moim zdaniem jest to rzeczywiście mała rodzinna firma, i wszystkie działy ze sobą współpracują. Wiadomo że zdarzają się zgrzyty ale w której firmie ich nie ma. Mimo tego spędziłam tam miło pół roku i mogę śmiało polecić :)

@Riri

Dlaczego na produkcję nie? Ja właśnie miałam plan, aby tam zaaplikować. Co się dzieje w tym miejscu? Wyjaśnisz?

Hela Nowy wpis

Ustawiacz maszyn ile ma zmian w pracy? Nie pasują mi nocki I chce się upewnić że ich nie ma. W ogóle myślałam że w ofercie pracy przeczytam a tu już jakaś niedziałająca tylko, nic świeżego. Jest nabór aktualnie czy nie?

Serhii Nowy wpis

Bardzo ciekawe doświadczenie. Praca w Elixie była moją pierwszą pracą w Polsce. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość zobaczenia na własne oczy - jaka praca mi nie odpowiada. Właściwie to przyjechałem z Ukrainy i zawsze pracowałem w dużo lepszych warunkach niż tutaj. Nasza współpraca trwała dwa tygodnie i pożegnałem się z tą firmą z uśmiechem). Po eliksirze dostałem ofertę pracy w Animex food, Danon i P&G. Nie ma znaczenia, na którą z ofert się zdecydowałem, bo wszystkie były lepsze, zarówno pod względem płatności, jak i świadczeń (których w zasadzie w eliksirze nie ma). Ani przez sekundę nie żałuję, że tu nie zostałam) Dziękuję za zdobyte doświadczenia, pozdrawiam.

Cadaver Nowy wpis

Praca w tej firmie jest po prostu okropna. Szefowa – pani Agnieszka – uważa, że ​​królowa, choć w rzeczywistości, niczego nie reprezentuje. Właśnie poszłam do toalety, pani Agnieszka już za Tobą biegnie i krzyczy, że musisz być na linii. Większość pracowników to drużba, swat, brat, a jeśli nie jesteś jednym z nich, trudno będzie pracować. Sprzęt chiński - w fatalnym stanie, bez odpowiedniej konserwacji. Prąd, przewody, przedłużacze, wszystko leży na podłodze w wodzie, wszystko jest połamane, w razie potrzeby owinięte taśmą izolacyjną. Higiena pracy jest ogólnie okropna. Przy tym wszystkim płatność kształtuje się na poziomie nieco powyżej minimum. Radzę uciekać od takich warunków pracy.

Mała Nowy wpis
@Cadaver

A co z higieną pracy jest nie tak? Co to znaczy, że dostaje się nieco powyżej minimum? Możesz napisać konkretniej, ile tak mniej więcej się tutaj zarabia? Można liczyć na jakąś premię, czy tylko podstawa?

Cadaver

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ELIX GROUP? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
ToTylkoJa

@ToTylkoJa

A te zgrzyty najczęściej to między jakimi działami są? Może wiesz gdzie najlepiej aplikować żeby wyjść w miarę fajnie z kasą?

Riri

Na pewno nie na produkcje!

@Riri

Wiecie, czy ELIX GROUP udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Xyz

Telefon tak a laptop nie. Dostępne komputery stacjonarne.

@Stopelix

A co myślisz o wynagrodzeniu, jakie proponuje firma? Dużo tu minusów faktycznie, ale może kasa dobra? Pracując na ten akord da się ogarnąć spoko sumkę? Ahh no i ciekawi mnie czy proponują umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Katarzyna

Zapomnij o godziwym wynagrodzeniu a o umowie o pracę to już wogóle. A i mało tego jak będzie mało zleceń to wysyłają do domu i czekasz kiedy zadzwonią że jest robota ( oczywiście nie ma żadnego postojowego, nie ma godzin nie ma kasy)

Patryk

Jestem zaskoczony ostatnimi komentarzami. Nie ma co dramatyzować, praca jak każda inna. Robisz to co masz robić i nikt nie ma problemu. Dla mnie było ok, pozdrawiam ekipę.

@Patryk

tylko jakie stanowisko teraz chwalisz? i Tobie chodzi teraz o ocenę specyfiki pracy, a co z warunkami? chodzi mi o to co pisali o ej odzieży ochronnej i tym co wokół się potencjalnie wydziela. jest tak czy nie?

i kierowniczka z batem
@Patryk

Chyba mówisz o innym stanowisku. Na produkcji wszystko się zgadza z wcześniejszymi opiniami. Z resztą przy ''nalewaniu, pakowaniu pracują tylko kobiety. Magazyn to inna sprawa

Widziałam ogłoszenie w sieci dla pracownika jako Ustawiacz Maszyn. Ile czasu trwa rekrutacja? Ile ma ona tutaj etapów i czego się po niej spodziewać?

Jasiek

Nie chce mi się wierzyć, że firma przy pracy z jakimiś niebezpiecznymi zapachami czy substancjami nie zapewnia odpowiedniej ochronnej odzieży. Może ktoś to potwierdzić lub zdementować?

ROland
@Jasiek

To prawda. Firma nie zapewnia odzieży ochronnej. Jedynie laborantki pracują w fartuchach, pracownicy produkcyjni natomiast w odzieży prywatnej...

Bronia
@Jasiek

To prawda, nie dają żadnej odzieży, nawet rękawiczek jednorazowych nie można brać do niektórych czynności, bo niby za dużo się ich zużywa, a przeciętnego to są koszty. (usunięte przez administratora) płaca marna i na podwyżkę nie ma co liczyć, na umowę o pracę też przez co najmniej rok, żadnych premii świątecznych, a premiera frekwencjyjna to śmieszne (usunięte przez administratora) pare zł. (usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam

@Jasiek

To prawda.Pracujesz w swoich ubraniach.Najlepiej ciemnych bo jak cos chlapnie to nie widac ze sie uswiniles

Oliwia
@Jasiek

Tam nie zapewnia się niczego, poza nieustannym wrzaskiem kierowniczki. Buty po dniu pracy są tak przesiąknięte płynami, że żadne pranie nie pomaga, żeby pozbyć się zapachu. Przy urządzeniach nalewających płyny pracuje się cały czas na mokrej podłodze, bo urządzenia ciągle się zacinają i butelki z płynami przewracają. Dla ''zachowania zasad bhp'' do użytku stoją wory z czyściwem, które porozrzucane po podłodze służy do ''zbierania'' cieknących płynów. Już nie wiadomo co bardziej niebezpieczne, mokra podłoga czy dziesiątki starej odzieży (czyściwo) porozrzucane pod nogami. Przepisy BHP tam nie istnieją.

Jaki jest wkład kierownictwa ELIX GROUP w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tutam

Praca jak najbardziej ok, nudzić się nie można. Atmosfera w porządku.Co do kierownictwa to nie ma strachu. Wiadomo, czasami trzeba huknac ale pozartowac też idzie. Niektóre tylko zasady są lekko od czapy ale idzie się przyzwyczaić i bólu nie ma.

@Tutam

A co to za zasady o których wspominasz? Czy one są narzucane z góry czy jest szansa na negocjacje jakieś?

@Monika

Negocjacje?W żadnym wypadku.Jesli masz tzw twarda dupe,umiesz unikać problemów a co za tym idzie ludzi którzy miga ci je przysporzyc to dasz rade.Zapomnij jednak o umowie o prace.Wylacznie zlecenie.Ponadto podczas pracy niemiłe widziane rozmowy,śmiech czy nawiązywanie jakichkolwiek bliższych relacji.No ale idzie sie do pracy a nie na pogaduchy????

@@Tutam

Czy ja wiem czy w dzisiejszych czasach idzie się tylko do pracy? A co z rozwojem osobistym i dobrym samopoczuciem? Chyba aktualnie to jest ważniejsze dla ludzi niż zarobki, chyba że się mylę? No i jakie problemy mogą tu być skoro tak podkreślasz ich potencjalne występowanie?

@Monika

Zapomnij byś miała wpływ na zmianę zasad

były

''czasami trzeba huknąć''??? ludzie! jest 21 wiek. Szanujmy się

Nie polecam nikomu!!!!! Stawka jaka proponuje firma to 20 zł brutto za godzinę. Na wejściu musisz podpisać umowę zlecenie na okres 2 tygodni. Jesli chcesz zrezygnować przed upływem czasu bez podania ‚KONKRETNEGO POWODU’ jak to jest napisane w umówię, trzeba płacić karę w wysokości 100zl… dzień zaczął się od ‚szkolenia BHP’ ktore trwało godzinę (oczywiście czas szkolenia nie został wliczony w dzień roboczy bo po co:) zaraz po tym, w bardzo nierzyjemny przez ‚PANIĄ KOEROWNIK HALI’ został oznajmiony rygor jaki panuje w firmie … zakaz wnoszenia telefonów na hale(mogą wnosić tylko osoby ktore maja bąbelki :)) ale wtedy i tak telefon u jaśnie panny na biurku. Zakaz wnoszenia i picia wody kawy etc. Zakaz żucia gumy i ssania cukierka …???? oznajmione zostalo, ze za każde chociaż najmniejsze spóźnienie będą wyciągane konsekwencje, z kolei za 3 spóźnienia zabiera całą marną dniówkę. przerwa co do minuty z zegarkiem w ręku. Na hali zimno jak na sybirze, w takiej temperaturze zamarzają ręce i nie są się wykonywać prac manualnych. Dziewczyny pracujące tam siedzą w kurtka j, kamiZelkach z kapturami i polara ch. Oczywiście pełna kontrola i pospieszanie, pomijając ze kierowniczka lata od stanowiska do stanowiska tylko aoe wydzierając na cała hale. Krzyk, bluzgi i (usunięte przez administratora) atmosfera. Nie wiem kto dopuścił ta kobietę do pracy z ludźmi… W kiblach (usunięte przez administratora) i brak papieru, na hali produkcyjnej to samo-burdel i cyrk z małpa na czele . Omijac szerokim łukiem !

@Kandydat

100 zł? A jakoś to uzasadnione jest? I co do tej stawki to ona na okres próbny jakiś, tak? Potem jest więcej tylko nie dotrwałeś pewnie?

Pozytywka
@Kandydat

Wszystko się zgadza, neutrali tej "firmy" można by wymienić jeszcze wiele, np. brak benefitów, o braku warunków pracy nie wspomnę (syf,pelno kartonów i drewnianych palet pod nogami,pracujesz w swojej odzieży bez dodatku do prania) Najgorszą pomyłką jest tam Pani Kierowniczka, wprowadzajaca negatywną atmosfere, i pilnująca na ile przerw wychodzisz do toalety) BHP to jakiś żart. Podsumowując, szkoda zdrowia i czasu aby się tam męczyć!

były
@Kandydat

Śmiało można nazwać tę firmę jako (usunięte przez administratora) i to za ciężkie przewinienia. Warunki pracy uwłaczające godności. Kartony, palety, brudne (usunięte przez administratora) porozrzucane wszędzie, a do tego kamienna posadzka mokra i śliska od rozlanych wszędzie płynów. Człowiek czuje się tam jak wróg i śmieć pod nadzorem kierowniczki, której brakuje tylko bata w ręce. Nieprawdopodobne jest to, że mamy XXI wiek i takie zakłady istnieją.

jak wyżej
@Kandydat

pragnę ''nadmienić, że dniówka za pierwszy dzień wynosi 96,06 zł, a kara za rezygnację to 100 zł, czyli za pracę na równi z pracownikami o dłuższym stażu należy DOPŁACIĆ firmie 3 zł. Dziękujemy za zaszczyt możliwości bycia 8 godzin w państwa progach.

Czy firma nie zmieniła teraz adresu ? I czy ktoś powie jakie warunki teraz są ?

XYZ

Bardzo nie polecam tej firmy. Poza tym, że jest jedna zmiana to nie ma tam żadnych plusów. Zimno jak na Syberii(usunięte przez administratora)Jeśli chwilę nic nie robisz to od razu wielki problem, stanie nad głową i kontrolowanie przez cały dzień. W ogłoszeniu o pracę piszą bzdury o tym,(usunięte przez administratora)Porażka, dobrze, że etap pracy w tej firmie mam już za sobą. Nie polecam nikomu.

@XYZ

Ok, napisałeś, że nie polecasz firmy Elix i jedynym plusem jest jedna zmiana. Zdziwił mnie trochę komentarz o tej niskiej temperaturze. To czym się tam zajmujecie, że jest tak zimno? Jeśli możesz, to powiedz proszę.

XYZ
@Anna

Szkoda, że większość tego co zostało przeze mnie napisane usunęli. Widocznie prawda boli. Jeśli chodzi o temperaturę to jest to kwestia tego, że hala nie jest ogrzewana. Jak na dworze jest zimno to momentalnie na hali trzeba siedzieć w kurtce. Mogliby chociaz dawać jakieś ubrania robocze, jakiś polar czy coś.. ale po co, chodźcie w swoich ubraniach i je niszczcie! Najgorsza firma jaka istnieje.

Jak wygląda ścieżka awansu w ELIX GROUP?

Awans w tej w firmie? Hahaha jak masz umowę zlecenie to ciężko dostać umowę o pracę.

Niedecydowany

Teraz zima więc zimno tam strasznie... Stolowka i toalety to PRL... Szatnie małe... No i jak w każdej firmie (usunięte przez administratora)Umowa zlecenie do końca roku... Zarobki też śmiechu warte...

Firma to porażka zwalniają ludzi po czym za parę dni dają ogłoszenie i zaraz przychodzą nowi pracownicy. Jedyne na plus to 1 zmiana i ludzie którzy pracują bo można z nimi pogadać normalnie

Bogdan
@Anonim

Skoro w firmie tej panuje rzekomo taka rotacja to może napiszesz czym jest ona faktycznie spowodowana? Pracodawca ten zastosował taką rotację, ponieważ pracy jest mniej, czy może osoby te nie spełniały pokładanych w nich nadziei? Proszę o sprecyzowanie tej kwestii.

...Cisza
@Anonim

Firma ma specyficzny klimat, Większość poprostu nie lubi tam przebywać. (usunięte przez administratora) Osobiście nie polecam. Za duzo plotkowania za mało skupiania się na konkretach. Firma ma potencjał ale zaściankowość wychodzi na każdym kroku.

Poklepany po plecach
@...Cisza

A ja znam co najmniej 4 osoby, które lubią przychodzić:)

mimi

Firma rodzinna wiec jak to w firmie rodzinnej.

Praca w tej firmie jest specyficzna nie dostaniesz odzieży roboczej z resztą o szafke tez trudno. Zakaz wnoszenia na hale telefonów, zapalniczek, papierosów a nawet picia. Rozmawiac tez nie , kierowniczka bardzo rygorystyczna ale jest w porządku jak sie ją bliżej pozna. Praca od dzwonka do dzwonka przerwa 20 minut tez sygnalizowana dzwonkami

Paulina

Firma, w której pracownik służy do użerania się a nie pracowania. Bardzo słaba komunikacja w zespole bardzo słabe zarządzanie w tej firmie.

Adasia
@Paulina

Pani Agnieszka ta bardzo niekulturalna pracuje nadal w tejże firemce?

@Adasia

Niestety tak, póki nic się nie zmieni to lepiej nie rekrutować dla własnego zdrowia psychicznego

Bogdan
@Paulina

Skoro uważasz, że firmie jest bałagan organizacyjny, a sam masz dobre pomysły, wyjdź z inicjatywą i zaproponuj własne rozwiązania. Może przełożony doceni Twoje starania, dzięki temu poprawi się komunikacja, a co za tym idzie atmosfera w pracy. Co o tym myślisz?

Zostaw merytoryczną opinię o ELIX GROUP - Wrocław

• Jak się pracuje w ELIX GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ELIX GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

ELIX GROUP