Opinie o Mellon Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mellon Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellon Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellon Poland w Warszawa

Zażenowany

Omijać szerokim łukiem tę firmę, oni zwalniają listownie pracowników tylko dlatego że ktoś się źle spojrzy, szkoda nerwów, nawet nie informują w cztery oczy,

Kkkk
@Zażenowany

Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat. Na jakie stanowisko byłeś zatrudniony?

Elwira

Na święta Bożego Narodzenia był przewidziany fundusz socjalny, wiadomo czy przewidują też cos na swięta Wielkanocne?

@Elwira

Co dostaliście na Boże Narodzenie? Było coś w zeszłym roku na Wielkanoc? I czy firma zrobiła Wam już podwyżkę lub planuje zrobić?

Sabina Nowy wpis
@Elwira

Już po świętach, więc zapytam; czy było coś na Wielkanoc? Ogólnie to dobrze, jeśli firma dba o pracowników. Mąż znalazł pracę dla technika mobilnego i jest właśnie ciekawy czy oprócz samej podstawy dają coś jeszcze. Akurat w ogłoszeniu nie ma takich informacji. Jest to praca na bazie zleceń, ale czy ktoś wie jak ile mniej więcej, dziennie wchodzi tych zleceń?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy ktoś z Was pracował przez mellona jako wsparcie infolinii mbanku? Czy jest tam również obsługa czatu? Jakie wrażenia?

Witam, znalazłem ogłoszenie, że szukają kogoś na młodszego doradcę klienta w Santanderze. Praca hybrydowa, ponoć z elastycznym grafikiem. Ktoś wie, jak ten elastyczny grafik wygląda? Do tego mam pytanie w sprawie wynagrodzenia. W ofercie jest 4500 zł podstawy + do 3500 zł premii. Czy ta premia jest regulaminowa, uznaniowa czy miks obydwu?

Przy ogłoszeniu - Młodszy Doradca Select wyczytałem, że stała pensja to 5000,00 zł brutto i do tego jest atrakcyjny system motywacyjny - premie miesięczne. Czy więc możliwym jest realizowanie wyznaczonych planów i ile takiej premii by było? I jakie są zasady pracy hybrydowej?

Referent

Rozmowa konklretna rzeczowa trwała ok 30 min

Poprzedni pracodawcy, motywacja do pracy , zarobki, produkty bankowe , doswiadczenie w pracy w CC .....

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zażenowany

@Zażenowany

A skąd taka praktyka zwolnień? Te listy są chociaż polecone i za potwierdzeniem odbioru, bo różnie to bywa? Serio za złe spojrzenie zwalniają? A co podają jako oficjalny powód? Nie można tu po prostu wykonywać swoich obowiązków i mieć spokój?

Kkkk
@Zażenowany

Ja się czaję żeby złożyć cv na koordynatora serwisu, bo trochę znam się na branży. Piszą, że po okresie próbnym możliwy jest system hybrydowy, jak te dni się dzielą na pracę w domu i pracę w biurze? Czy okres próbny trwa standardowe 3 miesiące i jest całkowicie stacjonarny? Jeśli chodzi jeszcze o angielski to wystarczy, że ktoś zna z nauki samodzielnej czy trzeba mieć jakiś papier?

kandydat

Po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej, oddzwaniają z odpowiedzią czy się dostało pracę ? Czy informują też jeśli decyzja jest negatywna ?

Firma szuka młodszego doradcy klienta w banku Santander. 5000 zł brutto podstawy plus do 2400 zł brutto premii. Czy ktoś może opisać, co składa się na system premiowy? Wyniki, frekwencja, staż? I czy łatwo uzyskać maksymalną kwotę?

Gosia

Bardzo pozytywni ludzie pracują w tej firmie, miło wspominam.

Bożena

A jakaś podwyżka inflacyjna na początku roku była? Czy osoby które idą na rozmowę na temat podwyżki ja dostają? Jeżeli nie to co podają za powód odmowy?

sss
@Bożena

Nie ma podwyżek, ponieważ tak zarzadzają firmą. A tłumacza sie tym, że nie ma pieniedzy wiec i nie ma wyższego wynagrodzenia aha

Kacha
@sss

To może jakieś inne dodatki dają, w sensie pozapłacowe? Czy na to też kasy nie ma? W ogóle więcej niż najniższa się tu teraz zarobi?

Opel

Niestety Firma Melon bardzo mocno mnie zawiodła, ogromną stratą czasu było podejmowania jakiejkolwiek współpracy w tym miejscu. Począwszy od wszelkich problemów jakie były na samym początku, aż po koniec. Strata czasu tyczy się nie tylko szkoleń ale i samej pracy, fatygi, wysyłania podpisanych umów pocztą. Jeśli ktoś decyduje sie na prace tutaj, przemyśleć 4 razy :)

Izabela
@Opel

Hej. Zaciekawił mnie ten wątek o szkoleniach. Jakie szkolenia firma oferuje podczas wprowadzania nowego pracownika? Czego one dotyczą i ile trwają w sumie wszystkie szkolenia? I jaką umowę oferują i którą potem trzeba wysłać pocztą?

Matt

Widzę, że szukają serwisantów na B2B. Miał ktoś doświadczenie z Mello na tym stanowisku i chcialby się podzielić?

Ola

Miałam mieć rozmowę o pracę do CC we Wrocławiu, zalogowałam się na spotkanie i czekałam 30 minut na to, aż ktoś dołączy do spotkania, niestety się nie doczekałam. Po tym, jak skontaktowałam się z rekruterką, żeby dopytać o co chodzi, usłyszałam, ze się dowie i oddzwoni. Oczywiście nie oddzwoniła, masakra.

Dominika
@Ola

No to faktycznie kiepsko. że tak się stało. Sama potem się jeszcze próbowałaś kontaktować, czy już odpuściłaś? Na jakie stanowisko w ogóle chciałaś się dostać? Cała rekrutacja miała się odbyć online?

@Dominika

Doradca klienta select, po dwóch dniach dostałam informacje, ze menager miał „niespodziewane spotkanie” i czy możemy to przełożyć, zgodziłam się i napisałam dni i godziny jakie mi odpowiadają, ale żadnej wiadomości więcej już nie uzyskałam

Elżbieta
@Ola

Trochę słabo to wygląda z tego co piszesz. A czy przy informowaniu o tym niespodziewanym spotkaniu chociaż przeprosili? Próbowałaś się potem jeszcze kontaktować?

@Elżbieta

Nie :)

Izabela

Czy wiecie coś o pracy tutaj jako Analityk Finansowy? Wiecie jakie są szanse na awans? I jakieś firmowe szkolenia są?

Melon

Zwalniasz sie z firmy, i co miesiąc wydzwaniają z propozycją kredytu. Tragedia w dodatku usuwają komentarze. Już naprawdę nie macie jak pozyskać klientów? Tylko dzownicie do byłych pracowników?

chętna

witam,, czy ktoś się orientuje czy tam zatrudniają tylko emerytów i studentów???czy na zwykły etat też jest szansa??

Gargamel

Typowy outsourcing, robią brudna robotę za zleceniodawcę. Jeśli chodzi o Lublin to na pierwszą pracę dobre miejsce. Zarobki: ryż. Przedstawiciel mellon/HR dostępny zdalnie lub jeden dzień w tygodniu, jak dla mnie średnio. Reszta bez większych zastrzeżeń. Szału nie ma, ale to Lublin.

Ewelina
@Gargamel

czy bez problemu firma sie zgadza na ta prace zdalna, bo tylko takiej suzkam, 1/5 dzien w biurze to do ogarniecia nawet byle reszta byla w domu ... firma daje kompa/tel czy pracuje sie na wlasnym ?

Gargamel
@Ewelina

Raczej pełny etat, nie słyszałem o innej opcji.

@Gargamel

Ale pełny etat na pracy zdalnej czy w biurze?

Hahaha
@Ewelina

Ty lepiej słownika poszukaj. Nie, pracodawca nie zgadza się na pracę zdalną. Nara

Maria
@Hahaha

A o jaki błąd ortograficzny masz problem, bo ja chyba nie dostrzegam i aż ciekawa jestem przytyku. I w sumie to skąd taki brak uprzejmości u Ciebie? :( Nie chcecie nowych u siebie?

Klakier
@Gargamel

Jeżeli chodzi o Lublin i lubisz być wyzyskiwany i aby ktoś stał nad tobą i się wyzywał to jest praca właśnie dla Ciebie. Zarobki jak na taką pracę, obowiązki i odpowiedzialność słabe, w innych cc dostaniesz tyle samo ,a obowiązków i odpowiedzialności 3x mniej. W dodatku kierownicy mili do czasu podposania umowy potem elo. Sztuczna atmosfera. Rób swoje i nie zawracaj mi gitary, tego typu. Pracownicy bez doświadczenia w cc. Ich pierwsza praca był np sklep. Ci co nabiorą doświadczenia lubią się wywyższać i znęcać nad nowymi pracownikami albo wyśmiać, szkoda tylko że nie maja racji, nie wszyscy oczywiscie są chamami. Najwidoczniej pracodawca nie funduje szkolenia z mobingu i tp. Jako pracownik masz być miły i pomocny w zamian dostaniesz od pracownika starszego stażem darcie japy na Ciebie bo musi podbudować swoje malutkie ego ,bo wcześniej zarabiał jakieś 1800 netto ,a teraz jest wielce pracownikiem CC z umową z firmą outsourcing:D Czego bank nie widzi ,tego jemu nie żal :D Nie polecam osobom szanujacym się i znającym swoje prawa, osobom z doswiadczeniem ,osobom które nie lubią tracić czasu i nerwów. Osobom, które nie lubią sztucznej atmosfery i dnia cebularza.

Miki

Czy ktoś pracuje zdalnie przez tą firmę? Widziałam ogłoszenie,że poszukują do CC.Jakieś opinie?Jak to wygląda?

Jarek
@Miki

Tak, pracuję zdalnie od Marca 2021. Mi się dobrze pracuję... Zarobki to minimalna krajowa +600-800zł brutto premii. Nie przycinają na godzinach a to było dla mnie najważniejsze. Są call center, które tworzą na pracowniku presje że jak nie zrobisz wyniku to do domu po 4 lub 6 godzinach, tu tak nie ma. Jestem na łatwym projekcie umawiania wizyt stałych klientów firmy lub proponowanie wizyt dla osób ZAINTERSESOWANYCH

Doma
@Miki

Tak, ja pracuję zdalnie. Dają ci sprzęt szkolenia wypłatę. Obyś miał/a chęci do pracy wtedy nie będzie zle. Szefostwo na luzie nie wywierają presji.

Dominika
@Doma

No i super! A jaki sprzęt dostałaś i ile miałaś szkoleń? Firma pokrywa koszty szkoleń czy coś odciągają za to z wypłaty?

Bezimienna

Polecam z czystym sercem pracę w tym cc. Pracowałam w różnych cc i nigdy nie spotkałam się z taką życzliwością ze strony przełożonych. Pracuję zdalnie i naprawdę to ogromne ułatwienie, przełożeni są wspaniali - potrafią zmotywować człowieka, kiedy trzeba potrafią pożartować, a kiedy trzeba potrafią dać porządny feedback z ogromną kulturą, co niestety rzadko zdarza się w cc. Serdecznie polecam tą firmę, zarobki są świetne, premia także. Przy wdrożeniu na projekt oprócz materiałów, dostajesz ogromne wsparcie i nie czujesz stresu przed tzw. pierwszymi rozmowami. Jeszcze raz bardzo polecam pracę w tej firmie każdej odpowiedzialnej i sumiennej osobie.

@Bezimienna

3500 brutto podstawy w Wawie to super zarobki?

@Potencjalny

Co :O Na jakim stanowisku ta kwota?

@Karolina

Na infolinii Santandera, 3500 brutto plus premie, a praca 24/7. Mega słabe warunki

@Potencjalny

Skoro na infolinii Santandera to raczej Santander ustala stawkę xd

@Marcin

Kto by stawki nie ustalał, na warunki warszawskie jest kiepska, za chwile tyle najniższa krajowa będzie wynosić.

Wiecie może, czy w Mellon Poland szukają chętnych na staż?

Pracownik Mellon Poland

Cześć, to zależy o jaki dział pytasz. Jeśli podasz mi do siebie jakiś kontakt, na pewno się dogadamy :)

Beata
@Pracownik Mellon Poland

A czy firma przyjmuje osoby na staż do działu IT? :) Czy tam już trzeba mieć wszystko "ogarnięte"? :)

@Beata

Jest możliwość odbycia stażu w IT, ale tylko z perspektywą dłuższej współpracy ;)

Irena
@Pracownik Mellon Poland

To każdemu tutaj po stażu oferują potem dłuższą współpracę?

@Irena

Dłuższa współpraca po stażu oferowana jest wtedy, gdy obydwie strony są zadowolone z tej współpracy ;) Zależy nam, aby stażyści przychodzili na dłuższy okres czasu, aby mogli nauczyć się jak najwięcej. Nie ma możliwości odbycia stażu trwającego np. dwa tygodnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mellon Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mellon Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mellon Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellon Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellon Poland?

Kandydaci do pracy w Mellon Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042