Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o hw holding pietrzak

Pracowałeś w firmie hw holding pietrzak i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
gostynin - 2009-12-12 16:09:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] i jego świta to [usunięte przez moderatora] ludzi wbiały dzień i nikt temu nie morze nic zaradzić.gdzie jest inspekcja pracy gdzie są inne organy czy nikt tego nie czyta
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-05-25 22:21:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale [usunięte przez moderatora] glupoty w tym panstwie kazdy jedzie po pracowniku jak chce. Jak wam sie marzy Ameryka to proponuje wlasny biznes i hajda. A jak ktos chce latwiej i bez odpowiedzialnosci to tak ma. Ja nie narzekam a jak sie komus nie podoba to .... zycze milego dnia.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hw holding pietrzak

Twoj email:
Wiadomość: