Opinie o Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. w Katowice

Czy w Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. pracuje się na open space?

helena.wojtala45@gmail.com

Czy jesteście firmą kurierską DPD więc zajmujecie się dystrybucją paczek?

Czy w Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. pracuje się na open space?

Nie polecam

Pracowałam tam, firma nie wypłaca wynagrodzenia więc jest nieuczciwa. Nie polecam

Mirosław
@Nie polecam

Jak długo tam pracowałaś i od kiedy pojawiały się problemy z wypłatami? To była tylko część, czy może zdarzało się że nie przelewali całości pensji? Jak ta sprawa się w sumie skończyła? Oddali Ci wszystko?

@Mirosław

Pracowałam tam miesiąc do dnia dzisiejszego nie dostałam wynagrodzenia za cały miesiąc pracy. Podobnie jak inne osoby które ze mną pracowały też nie dostały wynagrodzenia.

@Nie polecam

a jaka umowe miales na ten miesiac podpisana ? dawno nic o firmie nie pisaliscie, sa nadal takie sytuacje jak ta sprzed ponad roku ?

Ona Nowy wpis

Witam. Czy chodzi o firmę znajdująca się przy al Korfantego w Dl Tower?

helena.wojtala45@gmail.com Nowy wpis

Czy jesteście firmą kurierską DPD więc zajmujecie się dystrybucją paczek?

Paweł Nowy wpis

Byłem pracownikiem tej firmy przez 2 tygodnie w 2016r. To był największy błąd życia i najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałem, a z tych dwóch tygodni nie zobaczyłem ani złotówki.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.?

Jarek

Gdyby tak było jak to niektórzy opisują to firma nie utrzymała by się w dodatku z dobrymi opiniami, ja polecam pracę.

Ola
@Jarek

No właśnie się nie utrzymała :)

Zuzanna
@Ola

Napiszesz coś więcej? Nie wiem czy firma faktycznie już nie istnieje jak piszesz. Czy ktoś byłby tak miły i potwierdziłby jeszcze tą informację? Dajcie znać, proszę.

@Zuzanna

Ja mogę napisać od siebie że tam pracowałam i do dnia dzisiejszego nie dostałam wynagrodzenia za pracę. Czy firma istnieje nie mam pojęcia ale na pewno nie jest uczciwa bo nie płaci wynagrodzenia.

Przedstawiciel Handlowy

Niby proste pytania a tak naprawdę przyjmują każdą osobę i mówią jaka to ona wyjątkowa i jak to możliwe że się dostała. Warunki pracy inne niż są podane na rozmowie, wyjaśnianie co dokładnie ludzie robią też mija się z prawdą. Umowa niekorzystna dla pracowników.

O dotychczasowy przebieg pracy

Patryk

Pracowałem przez rok czasu i powiem wam najgorsza praca na świecie dzięki niej dorobiłem się wyroku 2 lata w zawieszeniu na pół roku ponieważ chciałem dostać swoją pensje firma wymyśliła sobie podpis jakiejś lewej umowy uciekajcie czym prędzej od Pawełka i Piotrusia zanim będzie za późno

@Patryk

Potwierdzam.Też nie dostałam wynagrodzenia za pracę :/ jeśli ktoś lubi pracować za darmo to droga wolna

OLA

Czesc TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIENIĘDZY NIGDY NIE ZOBACZYCIE ZA WYKONANIE SWOJEJ PRACY !!! FIRMA MA TYSIĄCE OGŁOSZEŃ TAKICH JAK PRACOWNIK BIUROWY, KURIER , SEKRETARKA ALE TAK NAPRAWDĘ FIRMA NAWET NIE MA TAKICH ZAPOTRZEBOWAŃ KADROWYCH . OGŁOSZENIA MAJA PRZYCIĄGNĄĆ LUDZI A POTEM TAK NAPRAWDĘ LĄDUJESZ NA JAKIES WIOSCE CHODZISZ OD DOMU DO DOMU I PRÓBUJESZ PODPISAĆ Z OBYWATELAMI UMOWĘ NA ŚWIADCZENIE PRĄDU CZY GAZU . PŁACA CI ZA TAKA UMOWĘ OCZYWIŚCIE JEŻELI TAKI KLIENT NIE ZREZYGNUJE 25 ZŁ :D NIGDY NIE DOSTANIESZ UMOWY O PRACE , ANI NIE MASZ PODSTAWY UCZĄ CIE JAK KŁAMAĆ LUDZI. NAJCZĘŚCIEJ SA TO OCZYWIŚCIE LUDZI STARSI BO NIE MAJA ŚWIADOMOŚCI CO ROBIĄ . PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁAM I PROSZĘ ZASTANÓW SIĘ TRZY RAZY . JA PRZEPRACOWAŁAM TAM 2 I PÓŁ MIESIĄCA NIE OTRZYMAŁAM ZŁOTÓWKI !!!!! JESTEM TERAZ W TRAKCIE SPRAWY SĄDOWEJ . MASZ PYTANIA PISZ , ODPOWIEM NA WSZYSTKIE POZDRAWIAM FIRME :) ALEKSANDRA GNIEWKOWSKA

Bibi
@OLA

Czy ta firma się nazywa go job ?

nati
@OLA

Witam, Ta firma niby nazywa się go job mają teraz oddział w kliszu mówia że 1800 zł netto plus prowizja za dodatkowe umowy powyżej 20 niby 80 zł od jednej sztuki dodatkowej. Byłam na rozmowie w Kaliszu ale coś się obawiam tej firmy dostajemy samochód i jezdzimy po klientach ale nie wiem jak wyglądają te umowy i czy rzeczywiście jest to obniżanie ludziom cen za prąd nie narażając ich na szkody i większe pieniądze ?

Domin

Pracowałem tam przez prawie 2 miesiące od godziny 8 do 18 w grudniu i styczniu 2017/2018. Praca polegała na chodzeniu od domu do domu, nawijaniu makaronu na uszy (na szkoleniach podawali nam przykłady jak najłatwiej okłamać klienta) i spisywaniu nowych omów na prąd i gaz( większość klientów w następstwie płaciła Tauronowi kary za zmianę dostawcy energii przed wygaśnięciem umowy). Cyrk na kółkach, cały czas konkursy motywujące, by podbić sprzedaż. Koniec końców nikomu nie wypłacili obiecanych gruszek na wierzbie (oszukano mnie i kolo 20 moich kolegów którzy ówcześnie tam pracowali), z tego co wiem, pozew złożyłem tylko ja. Listy od adwokata się odbijają więc sprawa będzie się ciągnęła pewnie ze 3 lata jeszcze. Gorąco nie polecam! Chyba że ktoś lubi jak mu się wjeżdża bez lubrykantów.

Roman
@Domin

Przedstawiłeś bardzo niepokojącą recenzję na temat pracy w firmie Global Marketing Holding. Mógłbyś napisać, jak pracodawca tłumaczył brak wypłaty należnych Ci pieniędzy? Jestem bardzo ciekaw, w jaki sposób argumentowana była przez firmę cała ta sytuacja. Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Rzanni
@Domin

Miałam dokładnie tą samą sytucje ! Brak wypłaty za 2 miesiące ciężkiej pracy ! Pip nie znalazł nieprawidłowości ????

OLA
@Roman

Oczywiście , juz to wyjaśniałam umowa jest tak stworzona ze jeżeli sam zrezygnujesz nie zachowujący maksymalnie długiego okresu wypowiedzenia nie należy Ci sie pensja. Jest to oczywiście całkowicie niezgodne z prawem , dlatego sprawa poleciła na wokandę

Nie polecam

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy za wykonaną pracę. Firma krzak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać wynagrodzenie a nie oszukiwać pracowników.

Gg

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nigdy nie zobaczycie kasy

@Gg

Uprzejmie proszę o kontakt, chciałbym się dowiedzieć coś więcej od osób które tam pracowały - warunki, finanse, charakter pracy. na priv mogę podać nr telefonu. abratek12@wp.pl

Igor

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nie można się dowiedzieć od was niczego?

Zainteresowana

Czy firma normalnie działa? Taka cisza nikt nie pisze

Sylwia

@Robert, a jakie jest Twoje zdanie o tym pracodawcy? Czy masz pozytywne doświadczenia z nim związane? Co uważasz za największy plus zatrudnienia w firmie? Może coś Ci przeszkadza? Pisząc komentarz, pomagasz potencjalnym kandydatom.

MIKI
@Sylwia

Ile tam można zarobić? B Bo potrzebuje troszkę grosza.... a pracy się nie boję!!

Sonia

Witam...czytam te opinie i nie wiem co myśleć...czy ktoś z Was był zatrudniony w tej firmie i mógłby powiedzieć coś więcej na czym ona polega jakie oferują warunki i czy generalnie jest szansa na dobre zarobki tzn.czy potencjalni kupuj@cy są zainteresowani ofertą czy jest to tylko bez sensu chodzenie od domu do domu...kiedyś pracowałam w takiej formie i to była całkiem dochodowa praca ale tu mam problem z podjęciem decyzji bo te opinie s@ kiepskie...wdzięczna bym była za jakie$ info od kogos kto fizycznie tam pracował...dziękuje...

Robert

Na Goworku jest opinia o firmie. Ale zawsze możecie zmienić pracę.

Norbi

Słyszałem o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy. Mam w związku z tym pytanie czy potrzebuje pracowników?

zdziwiona
@Norbi

a gdzie taką opinie słyszałeś?

Sylwia

@Cezary, co Ty możesz napisać o pracy w Global Marketing Holding? Jeśli masz jakieś doświadczenia to podziel się z innymi użytkownikami na tym forum. Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla innych osób oraz zapewne pomoże im w odpowiedzi na nurtujące pytania. @Jestem na nie, @nie radze, co dokładnie macie na myśli pisząc Wasze posty? Rozwińcie bardziej swoje wypowiedzi aby były merytoryczne oraz poparte argumentami. Czy można napisać coś pozytywnego, jeśli chodzi o pracę w Global Marketing Holdin? Zapewne wszystkie sytuacje oraz spory można wyjaśnić z przełożonymi.

Cezary

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Popatrzcie na swoje błędy!!!

nie radze
@Cezary

napisałbym Popracuj tam to zobaczysz, ale w sumie źle nikomu nie życze :P

Abcs

Jak wygląda praca kuriera? Mam jutro rozmowę i się zastanawiam czy warto.

@Abcs

Praca kurier polega na tym, że jedziecie do różnych wiosek, małych mieścin, tam was wysadzają, następnie chodzicie po ludziach (usunięte przez administratora)

@Abcs

Nie warto.

Caro

Dlaczego? Jaka lokalizacja tej firmy?

Anonymowa

Każda, Katowice, Gliwice, Bydgoszcz

oburzony

Zdecydowanie nie polecam firmy,(usunięte przez administratora)brak jakiejkolwiek komunikacji między pracownikami, ciągła rotacja pracowników...

Zostaw merytoryczną opinię o Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. - Katowice

• Jak się pracuje w Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.
2.5/5 Na podstawie 159 ocen.

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K.