Primavera Jastrzębia Góra

Historia PRIMAVERA

Rok 2008

Powstanie nowego obiektu wypoczynkowego i marki Primavera Jastrzębia Góra. Pierwszą inwestycją, która stała się wizytówką nowego obiektu było otwarcie centrum SPA & Wellness, które w swojej pierwotnej formie już 9 lat temu przyjęło pierwszych Gości.

Lata 2009-2010

Pierwszą modernizację przeszedł budynku A – pokoje i łazienki zyskały nowy, nowoczesny wygląd.

Lata 2011-2013

Przełomowym momentem dla Primavera Jastrzębia Góra okazały się lata 2011/2012, kiedy to powstawały sala do animacji, Park Wodny Jastrzębia Góra, Playland oraz Mini Przedszkole, czyli najważniejsze miejsca dla najmłodszych Gości, będące naszą najlepszą wizytówką. Pierwsze zwierzątka trafiły również do powstającego Zakątka Zwierzątek. Modernizację przeszły również pokoje w budynku B.

Rok 2014

W 2014 roku modernizacji doczekał się hol główny, recepcja oraz restauracja budynku A, które w znacznie odświeżonej formie mogły od tego momentu witać naszych Gości. W tym samym czasie poważne prace renowacyjne nie ominęły części ogrodowych, które doczekały się między innymi nowoczesnego placu zabaw dla dzieci.

Rok 2015

Budynek B nie musiał długo czekać na renowację ogrodu, ponieważ już w kolejnym roku wybudowano w tym miejscu zupełnie nową siłownię pod chmurą, boisko z bezpieczną nawierzchnią oraz plac zabaw z wieloma atrakcyjnymi konstrukcjami, a nawet tyrolką. Oprócz nowych pokoi i wyposażenia ogrodu, budynek B doczekał się w 2015 roku odświeżonego wyglądu holu, recepcji i lobby baru.

Rok 2016

Jesienią 2016 rozpoczęliśmy jedną z największych inwestycji w naszej historii. Obecnie zbliża się ku końcowi dalsza rozbudowa budynku B, która obejmuje renowację sali restauracyjnej, utworzenie nowoczesnego centrum konferencyjnego o wielkości 1000m kwadratowych, które pomieści do 600 osób. Powstanie również kręgielnia i nowy basen zewnętrzny z atrakcjami dla dzieci! Przełom roku

Rok 2017

2016/2017 to dla nas nie tylko milowy krok w zmianach konstrukcyjnych, ale również czas ogromnych zmian funkcjonowania obiektu, gdzie rozpoczęliśmy wdrażanie filozofii funkcjonowania hołdującej zdrowemu i zrównoważonemu stylowi życia – Primalife! Filozofia Primalife wymaga między innymi stopniowych zmian w ofercie naszego menu, gdzie zdrowe produkty żywieniowe są nie tylko wprowadzane, ale i opisywane jest ich znaczenie dla naszego organizmu. Zmianie ulega również siatka zajęć fitness oraz wykładów i warsztatów organizowanych w naszym obiekcie. Powstaje nowy serwis internetowy - primalife.pl.

www.primaveraspa.pl

Primavera Jastrzębia Góra