Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Były pracownik Nowy wpis

Dostałem PIT za ubiegły 2021 rok bez podpisu i pieczątki osoby odpowiedzialnej za sporządzenie dokumentu do Urzędu Skarbowego. Bez tego podpisu dokument ten nie ma jakiejkolwiek wartości.

Wacek Nowy wpis

A dołączyli do PIT UPO?

Krzysiek Nowy wpis

Czy Strukton jest zainteresowany współpracą z podwykonawcą?

Obcy Nowy wpis

Może w Antwerpi na Żydowej. Cię znajdę

Kobra

Tak tom firmę chwalicie jak tam można się dostać bo dzwonię i nie mogę się dodzwonić.A tak w ogóle to ta firma ilu ma pracowników

Filipczyk
@Kobra

I nie dodzwonisz się ponieważ firma się zamyka i nikt tam już nie pracuje. Firma nie skończyła budowy w Szwecji i na koniec zapakowała całego tira materiałem oczywiście nie swoim który chciała najzwyczajniej ukraść ale nie udało się co też uwydatniło co to za firma. Omijać szerokim łukiem, teraz prawdopodobnie będę oszukiwać pod inną nazwą i to nie pierwszy raz .

Do zera:
@Filipczyk

Jakim zerem musisz być anonimowy tchórzu, żeby podszywać się pod kogoś nazwisko. Przedstaw się i powiedz skąd bierzesz takie historyjki. Ale przecież ci tylko o hejt chodzi. Podszywanie się pod czyjeś nazwisko i zniesławienie to już przestępstwa. Uwazaj, bo zabawiając się w sieci odpowiesz w realu. Sieć nie jest tak anonimowa, jak myślisz. Wystarczy tylko prawnik, a nie wątpisz chyba, ze firma sobie poradzi?

Mały
@Filipczyk

No firma jest mega hi hi, ciekawe gdzie teraz się chowają te tchórze. Na starym biurze nie ma żadnego info gdzie są, a w telefonach cisza, nie rozumiem dlaczego państwo pozwala na prowadzenie działalności takim totalnym ZEROM

@Do zera:

Ty marny biznesmenie bez kręgosłupa moralnego, jak kiedyś zaczniesz prowadzić uczciwie interesy to będziesz miał prawo komentować i odpierać zarzuty ale na tą chwilę przestań chować głowę w piasek i zacznij regulować należności

Trolik1
@Do zera:

Niestety tzw policja ma to totalnie gdzieś. Podasz im (usunięte przez administratora)na tacy i dostaniesz odpowiedź ( oczywiście popartą paragrafami) , że " to nie przestępstwo". Więc krótko mówiąc - popierają przestępców. Proste? Niestety wiemy z własnego doświadczenia.

Poszukuję zatrudnienia jako Kierownik Budowy w mieście Eskilstuna. Chcę zarabiać 17500 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

gruby

ta budowa jest rozłożona na łopatki firma w upadłosci od roku

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
KAROL

JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ W TEJ FIRMIE. CZY KTOŚ MI MOŻE NAPISAĆ JAKIE SĄ WARUNKI PRACY I CZY KIEROWNICY SĄ NORMALNI?

Łysy
@KAROL

Tam nie ma kierownika tam jest poganiacz z zawodu cukiernik

lysy

Praca w tej firmie była ok i zarobic sie dało ale potem co firma zrobiła z pracownikami to pomsta Zwolnili wszystkich pracownikow nie zapłacili zaległych wynagrodzen odpraw kontakt z firma sie urwał zadnego kontaktu z nimi sam walcze o zaległe pieniadze PIP w poznaniu wydał nakaz zapłaty a oni nic zero odzewu maja gdzies prawo teraz to tylko sprawa sadowa wchodzi w gre Jesli maja tak rzadzic dalej to ja nie polecam tej firmy

Wojciech
@lysy

I co, składacie jakiś pozew zbiorowy z innymi pracownikami?

Batman
@Wojciech

Chłopie, pozew o co? Jak się opieprxales na dachu i kasę brałeś, to było ok? Masz jaja, to złóż pozew sam, a jak nie to weź się do uczciwej roboty, bo tej ci na rynku jest od groma

Wojciech
@Batman

Pozew o brak wypłaconych odpraw , ekwiwalentu za urlop i wynagrodzenia za urlop wypłacanego z najniższego . No i stary pozostaje jeszcze kaucja za mieszkanie . Ja sie nie opieprxalalem na dachu tylko tyrałem na ciebie abyś teraz siedział se na Zanzibarze .

Wkurwiony

Czy panie z biura wyślą pdok lub opok za zeszły rok czy nr konta swòj wpiszą lub szef?czy ktoś ma ten sam problem ?

Jogi
@Wkurwiony

W tej firmie już ikt nie pracuje więc raczej nikt już nic nie wyśle .....

Jogi

Jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę chodzi .....

@Wkurwiony

o to można zawsze bezpośrednio się zwrócić do instytucji PDOK

Wkurwiony
@Janek

A kontaktowałeś się może z tą instytucją ?jeśli tak to z jakim rezultatem

@Wkurwiony

Z bardzo dobrym rezultatem. Firme obsługiwało w Belgii biuro Van Havermaet więc zadzown do nich +32 11 30 13 50 - Pani Anija na pewno Ci pomoże.

@Janek

Dzięki skontaktuje się

gruby

Nie ma co sie pszypieprzac do firmmy, jak chodziłes chłopie do roboty i pracowałes, to wyplata ci wchodziła.

Były

Ja wykorzystuje zaległy urlop bo dla mnie starczyło jeszcze kasy :) a ty bierz chorobowe z najniższej .

nie podszywaj się

Aaa

Prezes uciekł do Poznania. Za to jest nowy (usunięte przez administratora)

Legar
@Aaa

Nie uciekł do Poznania tylko na Zanzibar ????????????

Miętus

Firma nie zapłaciła pracownikom pieniędzy i nie ma zamiaru wypłacić!!!! Gdzie się Prezesie ukrywasz?

Miętus

Tego można było się spodziewać , bo tylko ludzie z nieczystymi intencjami tak robią. Wstyd prezesie wstyd....

Xxx
@Miętus

Temu prezesowi to słoma z butów wystaje (usunięte przez administratora)

Były
@Miętus

Nie rozumiem dlaczego się zwracasz Prezesie ? Wiesz jak wyglada prezes ? (usunięte przez administratora)

Gregor

Firma jakich wiele była praca nie ma pracy. byla kasa nie ma kasy . Miały być premie nie ma premii .

Sławek

Firmy nie ma i nie będzie. Jest za to nowy twór i do niego szukają ludzi.

gruby

no cóż firma się przeniosła do POZNANIA tak więc w gdansku nie spotkacie prezesa czy kadry.....

Iwonka
@gruby

Firma nie przeniosła się do Poznania tylko 2 km dalej, pieniądze zostaną oddane każdemu. Kontakt i adres podamy później ponieważ na nowo się rozkręcamy.

@Iwonka

Za urlopy też zwrócicie ?

Chudy
@gruby

Oj tam już dajcie im spokój, co się stało to się stało. Prezesowi już na wet na fryzjera nie ma a wy tylko o pieniądzach.

@Iwonka

@gruby, @papcio chmiel, @biuro, @iwonka- żałosna, zjedzona przez nienawiść osóbko, pisząca z tego samego IP, co już się dało zidentyfikować. Zajmij się swoim życiem. Podszywanie się i naruszanie dóbr osobistych jest przestępstwem. Jakie piszesz opinie? Co one maja wspólnego z regulaminem go work? Nienawidzisz i hejtujesz, to wszystko w temacie.

@Do fantastów i hejterow

Ha ha ha mały śmieszny prezesik odpisuje notorycznie. IP ustalił, za dużo filmów.

@Iwonka

a adres do korespondencji na głównej stronie firmy o czym swiadczy?

Papcio

Pracuje w tej firmie ( na ta chwile ) odradzam ze wszystkich względów np. Brak ciuchów roboczych ludzie łażą w zimówkach a jest ciepło. Brak paliwa w autach. Przelewy na raty. Do biura sie nie dodzwonisz. Masakra ludzie z wykończeniówki sie nieliczą nie można się dogadać co chodzi o zjazdy a sama umowa to śmietnik i marne 168 koron....

Biuro
@Papcio

Dobra przestańcie się już tak rozklejać, budujemy od nowa firmę więc prosimy o składanie CV. Płaczków bez jaj nie przyjmujemy.

Pająk
@Papcio

Zapraszamy do pracy, nowa firma dobrze rozwijająca się, premie, ciepłe posiłki, pełna delegacja, wypłata na czas, mega ubrania.

Morda

Edek pierwsza szklana nierób a Piotrek wielki fachowiec nic się znający morda na mieszkaniu krzyczeć ????????????

Echo

Największy fantas to ty i twoje biuro podszywając się pod inne dobre opinie. Wiesz jaki to artykuł ? Spytaj swoich adwokatów bara….. bez szkoły.

Papcio Chmiel

Na nieuczciwych pracodawców też są odpowiednie pargrafy miernoto bez kręgosłupa moralnego z rozdmuchanym własnym ego. Piszesz , że firma jest zlikwidowana a wiesz w ogóle co to jest? A może na forum były prezesiku (informacja z KRS) zamiast straszyć pochwalisz się swoimi osiągnieciami o nieudolnym prowadzeniu firm.... A braku wykształcenia nie zarzucaj innym , spójrz na początek na swoje ....

Prawdziwy

Wszystkie pozytywne i pochlebne komentarze pisze panienka z biura pod dyktando szefa. Firma prawie już nie istnieje, największe lizony z pająkiem na czele są w szoku bo muszą sobie nową robotę ogarnąć . Z całego serca i szczerze NIE polecam

@Prawdziwy

Witam, biuro zostało przeniesione na ul. Spokojna 22, Gdynia ( na przeciwko cmentarza ). Wszystkich interesantów zapraszamy do działu księgowości w godz 10-15, Pani kadrowa rozwiąże każdy problem za porozumieniem. Nad kontaktem telefonicznym nadal pracujemy ponieważ nr zostały zmienione. Liczymy na dalszą współpracę.

gruby

Za te zaniżone też bedzie wyrównanie... do pełnej wartosci wynikającej z Umowy o pracę w koronach ?

Marian

Nie polecam !! Ludzie nie dajcie się nabrać na to co oni wam obiecują ,szczególnie pani Izabella …ta firma to żart ,omijać szerokim łukiem

Prawdziwy

(usunięte przez administratora) , nie zapłacili za urlopy i nie zwrócili kaucji za kwatery

Nie ma na co narzekać. Dobre pieniądze i bardzo dobra umowa. Do tego konkretni ludzi z którymi można pogadać.

Rymas

W budowlance jedna z lepszych opcji żeby pracować. Dobre pieniądze i umowa bez kruczków prawnych.

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)