Opinie o Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce w Warszawa

Międzynarodowy Operator Finansowy

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce w Warszawa

Magda Nowy wpis

Hej, wiecie może czy w firmie są wysokie stawki?

Weronika Nowy wpis

@obecny, dlaczego nie polecasz?

lola Nowy wpis

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
obecny

brak wypłat w terminie !! nie polecam

Noki

Czym konkretnie zajmuje sie ta firma?

Nom

Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce zatrudnia teraz osoby do rekrutacji wiecie?

Pierwsze słyszę o tym, że ktoś robi wynik i nie dostaje premii. Ja zawsze dostaję. Nic się nie zmienia od roku, no chyba, że na plus, bo zwiększyły się stawki premii. Ktoś tu chyba robi anty reklamę tylko ciekawe dlaczego.. No chyba, że @szczera coś odwaliła i stąd ta anty reklama :-P Tutaj nikt nie ciśnie za plecami na wynik, jest zdecydowanie lepiej niż w banku.

Pierwsze słyszę o takiej sytuacji. Może nie mówisz o tej samej firmie?

scarlett

Pracuje mi się całkiem dobrze, miła atmosfera, bardzo przyjazne kierownictwo. Zarobki ok jak się ma dobry miesiąc to nawet bardziej niż ok.

HiTomi

Ja w sumie to nie mam na co narzekac, pracuje w jednym z oddzialow i nawet niezle mi sie pracuje. Atmosfera jest ok, ale to raczej zalezy od ludzi z ktorymi sie pracuje. Wyplata podstawowa i prowizje czyli jak pracujesz tyle zarobisz. Na kase nie mam co narzekac bo jest dobra a pracuje w rozkreconym oddziale. Jedyny minus to ta umowa zlecenie na okres probny ale na szczescie juz mam um.o prace. A najwazniejsze to ze nie musze pozyskiwac klientow

k-pax

Jak sobie ktoś przeczyta te 99% podejrzanych pozytywnych "opinii" to dojdzie do wniosku, że nie ma sensu tam składać C.V. Więc firma umieszczając te niby opinie, ośmiesza sama siebie.

arek

hmmm, bez jaj widzę, ze pracownik/vy piszą pozytywne opinie o tej firmie.

Loik

Ja tam jestem zadowolony, wypłata na czas, nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby były jakieś opóźnienia, prowizja zawsze wypłacana co do grosza. Świąteczne dodatki ( nic wielkiego, ale się ucieszyłem). Atmosfera jest ok, to zależy głównie od ludzi, z którymi się pracuje w oddziale, ale jestem zadowolony. Karta Multisport i ubezpieczenie zdrowotne na niezłych warunkach :)

miko

był ktoś na rozmowie na specjalistę ds obsługi klienta?

bebe

nie mają strony internetowej, mało wiarygodni

MM

Pracuje w tej firmie od niedawna, właśnie skończył mi się okres próbny i dostałam nową umowę. Na początku też się bałam, bo firma nie ma strony i nie ma nic o nich w internecie, ale mimo wszystko spróbowałam i bardzo dobrze na tymw yszłam :-) fajna praca, nie ma napinki, ludzie mili i pomocni, wyplata zawsze na czas, jak musisz wyjsc wczesniej, to tez nie ma problemu. Firma jest nowa na rynku i otwierają nowe oddziały w kilku miejscowościach więc się rozwija. Według mnie nie ma powodu do obaw, a nawet jeśli ktoś powyżej pisał opinie po to, żeby tylko były to zdecydowanie się z nimi zgadzam, jest OK, a jeśli chodzi o stronę, to z tego co dzieś usłyszałam nie mają napinki na to, poza tym szukają teraz grafika więc może będzie :-)

dd

wiecie coś o tej firmie? nie mają strony internetowej

dfgg

Czy ta firma to jakaś ściema? Jest na korfantego w katowicach ale nigdzie nie ma infomacji na jej temat, strony internetowej,jakaś ściema

Agnieszka

Pierwsze 8 opinii to na bank fałszywe opinie. Zobaczcie na datę i godzinę wpisów. Ktoś siedział wtedy i robił "dobrą opinię".

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce
1.7/5 Na podstawie 37 ocen.

Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce