Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Obsługa prawna

Doświadczeni radcy prawni oferują reprezentowanie Klienta przed sądem w postępowaniach: sądowych we wszystkich instancjach, w tym także przed Sądem Najwyższym, egzekucyjnych, zabezpieczających, upadłościowych i naprawczych, administracyjnych przed organami administracji rządowej i samorządowej, sądowo- administracyjnych przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, przed Zespołem Arbitrów przy Urzędzie Zamówień Publicznych, przed Sądem Arbitrażowym. Reprezentujemy Klienta przed organami administracji publicznej wszystkich szczebli w postępowaniu administracyjnym, oferujemy prowadzenie postępowań koncesyjnych. W postępowaniach z zakresu prawa podatkowego do dyspozycji są także doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci.

Kancelaria z sukcesem prowadzi sprawy m.in. z zakresu:

• odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółek z o.o.;
  • spraw o odszkodowania osobowe jak i majątkowe,  w tym odszkodowania od linii lotniczych za odwołane bądź opóźnione loty;
  • prawa budowlanego;
  • prawa pracy, reprezentujemy zarówno pracodawców jak i pracowników w sporach sądowych;
  • postępowań karnych;
  • postępowań przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz organami administracji publicznej;
  • postępowań rejestrowych spółek prawa handlowego;
  • postępowań spadkowych;
  • postępowań upadłościowych, w tym prowadzenia postępowań upadłościowych osób fizycznych, nie będących przedsiębiorcami (upadłość konsumencka);
  • przygotowywania oraz opiniowania umów, regulaminów wewnętrznych podmiotów gospodarczych, negocjowania  warunków umów z kontrahentami naszych klientów;
  • postępowania przeciwko Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych;
  • prawa rzeczowego (m.in.: sprawy związane ze współwłasnością, ustanowienie drogi koniecznej i służebności przesyłu);

www.kancelariabielawski.eu

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.