Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2010-03-19 17:42:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
poraszka jak nie wiem ludzi traktuja jak nie powiem co zero zasad juz nie dugo frakine im wszystko zabierze i fracuzi caly ten zlom co tu przytargali beda plakac co z nim teraz zrobic
zdjecie uzytkownika
konektor - 2013-12-26 11:09:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Szukasz pracy i chcesz być pieskiem który aportuje to polecam. Jeżeli odrobinę się szanujesz to podaruj sobie prace w tej firmie. Mialem okazję pracować z tymi ludźmi i wiem że zdepczą każdego bo mają zero poszanowania dla pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej padło wiele deklaracji które nigdy nie doszły do skutku.
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŹĆ OBIETNICĄ I OSOBIŚCIE ODRADZAM TĘ FIRMĘ.
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-07-07 22:55:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
prezes - 2015-07-07 22:56:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uwaga na tą firmę. Samochody do klienta wychodzą nie sprawdzone przez serwie. Oby tylko skasować czynsz, a jest on nie mały. A przecież powinni dbać o bezpieczeństwo klienta. Jak się auto zepsuje na trasie z towarem to dopiero jest improwizacja. Z autami zastępczymi też bywa różnie. Bywa, szczególnie w weekendy, że pracownicy z assistance przyjeżdżają jakby "wczorajsi". Co za profesionalizm. Uwaga na kierownika agencji z Rudy Śląskiej, nie wiem co pali ale z rzeczywistością to pen gość za wiele nie ma wspólnego. Infolinia totalne dno. Taka polska rzeczywistość. Nie polecam.
zdjecie uzytkownika
v-ce prezes - 2015-07-10 14:34:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [prezes - 2015-07-07 22:56:23]:
Witam P. Prezesie bardzo poproszę o konkrety, bo nie mogę się odnieść do Pana pomówień, czynsz adekwatny do okresu wynajmu, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów którzy niestety nieraz przysparzają nam różnych problemów nie dbając o nasze samochody na zasadzie nie moje to mogę niszczyć, nigdy nie zostawiliśmy kogoś bez pomocy, podkreślam nigdy żaden z naszych kierowców nie był wczorajszy, kierownicy z Rudy robią wszystko aby klient był zadowolony, Panie prezesie nie wiem co Pan pali ale to właśnie ta polska rzeczywistość plotki kłamstwa oszczerstwa a wokół tylko wszyscy święci!Proszę więcej nie obrażać ludzi , którzy na to nie zasługują
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Petit Forestier Polska Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
alert