Druk24h.pl

O nas

Druk24h.pl, jest własnością G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k., firmy założonej w 1995r., która od początku działalności zajmowała się drukiem i reklamą. Posiadamy trzy oddziały w Warszawie, zajmujące się profesjonalnym drukiem i szerokorozumianą produkcja reklamową. Zajmujemy się drukiem, w zasadzie wszystkiego od A do Z.

Można zamówić u nas mikro wizytówkę, naklejkę, plakat, prezentację, folder, ulotkę, , ścianki wystawiennicze, materiały POS do sklepów, loga 3D, przeróżne wyroby z plexii i metalu, pieczątki, ale również gigantyczne bannery na budynki. Cenimy sobie szybkość wykonania i wysoką jakość.

Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Działamy na zasadzie AKCJA - REAKCJA – FAKTURA, a DEADLNIE jest priorytetem.

Doświadczenie w branży i szczególna dbałość o spełnienie oczekiwań Klienta są gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Nasz zespól to 120 osobowy zgrany zespól, których cechuje rzetelność, terminowość, lekkość w myśleniu i odpowiedzialność w działaniu.

Wartości, które przyjęliśmy jako kluczowe w działaniu to: uczciwość, lojalność i współpraca.

1 godzina dla nas to...

m² NAKLEJEK

PLAKATÓW A2

PIECZĄTEK IQ 30

Nasz zespół

To zgrani ludzie, których cechuje rzetelność, terminowość, lekkość w myśleniu i odpowiedzialność w działaniu. Wartości, które przyjęliśmy jako kluczowe w działaniu to: uczciwość, lojalność i współpraca.

138 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w branży poligraficznej.

W skład naszego zespołu wchodzą:

• Specjaliści: drukarze, introligatorzy, obróbki i montażu,
  • kierowcy/kurierzy;
  • Operatorzy urządzeń cyfrowych oraz Operatorzy DTP;
  • Opiekunowie Klienta;
  • Graficy;
  • Kierownicy produkcji;

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z Druk24h.pl, a najnowsza oferta firmy będzie dla Państwa interesująca i stworzy możliwość udanej współpracy.

www.druk24h.pl

Druk24h.pl