Opinie o Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR w Chełm

Xyz

Mało co sie zgadza z ofertą, ktorą proponują. Praca najczesciej 11/12h wracasz do domu i masz 10h przerwy bo pozniej znowu musisz jechac do pracy. Czy to legalne? No nie wiem. Mieszkanie? (usunięte przez administratora) w niektorych domkach brak internetu. Trzeba non stop prosic zeby ktokolwiek wysprzatal swoje rzeczy. W pracy nikt ci nie pomoze, polak polakowi, kazdy robi na siebie bo trzeba wyrobic norme. Robisz pierwsze dwa dni i juz jestes traktowany jak pracownik ktory robi x miesiecy bo nikt ci nie pokaze nic, nie pomoze. Ogolnie nie polecam.

Kinia
@Xyz

A podczas podpisywania umowy firma zapowiadała, że ta praca jaki ma wymiar godzinowy dzienny? Miało być po np. 8 godzin dziennie, a potem okazuje się, że więcej? I co jak ktoś nie chce tyle pracować, tylko trzyma się tej ilości godzin ustalonych podczas podpisywania umowy??

Teresa

Czy firma daje odpowiedź zwrotną po procesie rekrutacji? Czy nadal nie?

Haha
@Aleksander

Najwyższy poziom tylko w wykorzystywaniu pracownika. Do tego nie ma wątpliwości. Pracownicy to osoby bez doświadczenia, znajomi znajomych.

Blanka Nowy wpis

Albo źle patrzę, albo nie ma ofert pracy z tej agencji. Mąż znalazł info, że potrzebowali lakiernika przemysłowego, ale było to w 2022. Jest szansa na taki etat obecnie? Mąż ma doświadczenie i tak na prawdę jest gotowy do wyjazdu od zaraz. Czytam, że była możliwość zaliczek i na początek byłaby to spoko opcja, więc tygodniówki w każdą sobotę wchodziłyby w grę?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) ludzi rekrutację są prowadzone nie na te stanowiska panie w rekrutacji daremne.

Nx Nowy wpis

Pierwszy wyjazd za granicę do pracy i na nieszczęście wybraliśmy tą agencję. :) Przed wyjazdem firma nie wysłała nam wstępnej umowy do wglądu, ale też my nie pomyśleliśmy żeby poprosić o to… Wszystko co było nam mówione przez telefon, na miejscu było całkowicie inaczej ! Na zakwaterowaniu dostaliśmy listę „zakazów” tzn. czego nie możemy robić (było tego mnóstwo). Ale to nic , przez telefon mówiono nam że stawka to 14€NETTO/h. Specjalnie dużymi literami bo dopytywałam kilka razy o stawkę, a na miejscu okazało się że dostajemy chyba jakieś 12€/h. Zmęczeni podróżą, dopiero po kilku h doczytaliśmy umowę i zgłosiliśmy że wiele punktów jest nie tak jak miało być i że w przeciwnym razie my rezygnujemy. Po mn.w 3h przyjechali państwo z agencji chyba z „obstawa” ???? Ze tak to ujmę… Oczywiście zastraszano nas adwokatem itp.. Od tamtej pory, weryfikuje każde miejsce gdzie jedziemy. A na nich uważajcie

Mary Nowy wpis
@Nx

A co takiego się różniło w realu od tego co w umowie? Możesz wymienić kilka tych punktów, co było zakazane, bo mnie to bardzo ciekawi? Jak firma się tłumaczyła z tej różnicy w stawce? Finalnie byli w stanie zapłacić te 14e?

Trochę się spóźniłem ale zapytać zawsze można. 4 MSC temu firma prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji ze znajomością języka angielskiego w Holandii. Był już ktoś na rozmowie? Nie ukrywam, że jestem zainteresowany ale chciałbym poznać zarobki. Ile firma zaoferowała na tym stanowisku? Jeżeli chodzi o zakwaterowanie firma pokrywa w całości takie koszta? Warunki są ok?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Chełm
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
Chełm
ID Energy Sp. z o.o.
Teresa

Czy firma daje odpowiedź zwrotną po procesie rekrutacji? Czy nadal nie?

@Teresa

Ja mam cały czas kontakt z rekrutacja na messengerze i od 21 zaczynam prace do pierwszego telefonu do teraz mam kontakt :) Wiesz może coś na temat tej agencji ?

Aleksander
@Kandydat

A jak przebiegał Twój proces rekrutacji? Na co trzeba być przygotowanym? Rozumiem że rozmowa była na najwyższym poziomie?

Haha
@Aleksander

Xyz

Kinia
@Xyz

Iwonal123

Witam chcę wyjechać przez firmę faktoria HR najbardziej interesuje mnie czy wypłacają kwotę którą powinni czy nie (usunięte przez administratora) z wypłatami i żeby zakwaterowanie było normalne znam się na prawie niemieckim więc pytam

Kto coś dla nich ostatnio robił? Chcę wiedzieć' czy to, co podają w ogłoszeniu i mówią na rozmowie pokrywa się z rzeczywistością? A chcą zatrudnić pracownika produkcji (praca przy jelitach zwierzęcych) w Helmond. 40 h / tyg., za 9,80 euro / godz. Zakwaterowanie ma zapewnić pracodawca, a jego koszt to 78,50 euro / tyg. Wiecie, by do tego były jakieś premie?

Witam. Czy ktoś wyjeżdżał z Faktorii HR do pracy w magazynie niedaleko Hannoveru? Albo do objętnie jakiej pracy z tej firmy? Ciekawią mnie opinie pracowników a mało ich tutaj. Pozdrawiam!

@Monika

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć?

@Teresa

Głównie chodzi o traktowanie i wypłaty. Czy wszystko jest w terminie? Czy firma jest słowna.

itu
@Teresa

Dzień dobry pracował ktoś może na magazynie? jakie są opinie

Tamara

Cześć, może szykuje się jakiś wyjazd jeszcze do zbierania ogórków? Tak jak w przeszłości, były tu oferty publikowane nawet. Można tylko wiedzieć na przyszłość ewentualnie, jak taka praca dokładnie wygląda teraz?

Jadźka

Nie mogę znaleźć w sieci żadnych ogłoszeń o pracę, natomiast planuje wyjechać wraz z mężem w celach zarobkowych. Czemu tak mało pracowników na forum? Mógłby ktoś powiedzieć jak układa się współpraca z ta agencją? Stawki wynagrodzeń konkurencyjne? Można liczyć na ich pomoc w razie napotkanych problemów?

Stasiu

Witam. Czy pracował ktoś na magazynie w Kiel ? Bądź ktokolwiek miał do czynienia z tą agencją ? Jakieś opinie ? Dziękuję pozdrawiam.

Grażyna
@Stasiu

W Kiel? Gdzie to? Nie ogarniam o jakiej miejscowości piszesz gdzie oni jeżdżą?

Aldous

Witam. Czy ktosy pracował w Niemczech przez tą agencje ? Jak tak to proszę i jakiekoy i formacje. Dziekujey, zdrówka życzę :)

Ktoś z zapytaniem

Czy ktoś pracował w roku 2021 bądź teraz ? Strasznie mało nowych opinii ?? Czy coś nie tak z agencją???

Nicola

Aplikowalam na oferty spelniajac wszystkie kryteria, a nawet jeszcze wiecej. Nikt nie odpisal i nie oddzwonil

solaris
@Nicola

to u nich norma, miałem tak samo

Aneta
@solaris

Najwidoczniej inne osoby bardziej pasowały do oferowanych miejsc pracy, na przykład poprzez wzgląd na swoje dotychczasowe doświadczenie. Różne kryteria są brane pod uwagę przy rekrutacji. Jakie stanowiska Was interesowały? Niewykluczone też, że rekrutacja jeszcze trwa.

reww
@Aneta

Aneta, głupszego komentarza nie czytałem. Idź stąd.

Miro

Świetna agencja pracy. Może trzeba spróbować ponownie, więcej zaangażowania w poszukiwanie pracy!!

lipa
@Miro

Pachnie autopromocją na kilometr.

solaris

Najpierw mieli dla mnie ofertę a następnie nie odpisują na maile i smsy oraz nie odbierają telefonów. Dość dziwne zachowanie.

Iga

Chciałabym skorzystać z pośrednictwa agencji i miałam nadzieję, że dowiem się więcej na forum. Tak rzadko piszecie.

Jasta

Witam, czy ktoś pracuje przez tą Agencje pracy i może podzielić się swoim doświadczeniem współpracy jak godz, zakwaterowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR - Chełm

• Jak się pracuje w Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR?

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR