Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

NFZKPRM

Spędziłam w firmie 3 lata, tak więc opowiem co działo się przez ten czas Niestety, na początku wszystko super - godziny na zawołanie, super atmosfera. Jednak po jakimś czasie (za każdym razem gdy była nowa rekrutacja) czas pryskał. Zaczęło się ucinanie godzin, wredne odzywki szczególnie weryfikatorki A. Od nowych pracowników w sposób całkowicie nieuprzejmy wymagało się znajomości na pamięć wszelkich procedur. Na zadane pytanie nowi pracownicy otrzymują odpowiedź "powinieneś to wiedzieć, przeczytaj sobie, jak widzę te pytania to mi się słabo robi" jednym słowem zerowe poszanowanie dla pracownika pod każdym względem. Rozwiązanie umowy działa w sposób taki, iż bez słowa jest się wyrzucanym z serwera pracowniczego(również osoby które wykazywały się bardzo dobrze, poświęcały swój bardzo często wolny czas na pracę i pomoc innym). Jeśli chcecie poczuć się docenieni jako pracownicy - to na pewno nie w tej firmie. Kolesiostwo to najlepsze kolejne określenie na to co tam się wyprawia. Awanse otrzymuje się ze względu na znajomości a nie ze względu na szczególnie osiągnięcia. Znam wielu konsultantów, którzy skrypty mają w małym palcu(a są to setki stron) i jedyne docenienie to serduszko w wiadomości na discordzie Kolejna sprawa jest wynagrodzenie absolutnie nie proporcjonalne do ilości wiedzy którą trzeba przyswoić i ilości obowiązków. Co rusz pojawiają się nowe wymagania, nowe programy, nowe podpinane nitki. I jedyna "premia" na którą można liczyć to 1zl brutto. Na prawdę nie polecam, jedyna pozytywną rzeczą, która wyniosłam z tej firmy są fantastyczni znajomi/przyjaciele z którymi utrzymuje realny kontakt. Ale poza tym DRAMAT PS. oczywiście nie muszę wspominać że koordynatorzy projektu nie przedłużając ze mną umowy (po prostu mogłam pracować trochę mniej i to jedyny powód) nawet nie raczyli pożegnać się miłym słowem po trzech latach współpracy. Więc jeśli to czytają to nie życzę im niczego dobrego, a szczególnie weryfikatorce, która swoją wspaniałą uprzejmością i chęcią podlizania się szefostwu doniosła na koleżankę (dodam że bliską - tak się wydawało) co skutkowało zwolnieniem jej, mimo, iż nie było powodu.

Teresa
@nfz

I od zawsze firma stosuje takie praktyki? Czy przedtem dało się na spokojnie wyrobić godziny z grafiku? Co jeśli ktoś nie chciał kończyć pracy? Domyślam się, że jedyne wyjście to zrezygnowanie i szukanie nowej pracy? :/ Myślę nad aplikowaniem, ale np. 80 godzin to dla mnie realnie za mało..

Czesc. Mam rozpocząć pracę w projekcie rejestracji telefonicznej pacjentów. Czy ktos mógłby się wypowiedzieć czy warto? Czy można brać to jako bezpieczne stałe zatrudnienie?

Leosia
@konduktor

To, że pracownicy infolinii NFZ nie mają dostępu do eWUSIA to nie jest wina koordynatorów, weryfikatorów i innych osób zarządzających projektem. Prawdą jest, że skryptów nie trzeba znać na pamięć, ale trzeba je czytać, często są aktualizowane. Co do pieniędzy to zawsze i każdemu będzie mało. Premia jest za wynik z rozmów, za znajomość języka angielskiego oraz za pracę w godzinach najbardziej pożądanych, gdzie dzwoni najwięcej osób. Zwolnienia z reszty zmiany przy małym ruchu na linii dotyczą tylko chętnych i zawsze, ale to zawsze jest masa chętnych na taką "Promocję". Początki na infolinii NFZ są trudne, praca może być stresująca ze względu na roszczeniowość klientów, bo "płacę składki i wymagam", jednak jest bardzo dużo osób pracujących od samego początku działania infolinii, więc chyba nie jest tak źle jak niektórzy to opisują. Negatywne opinie w 99% piszą osoby, które zostały zwolnione i chcą zaszkodzić kadrze zarządzającej (koordynatorom, weryfikatorom, itp.) lub wyżyć się, "bo mogą", nie zawsze pisząc prawdę. Na goowork nie piszą osoby, które chcą pochwalić się super pracą tylko te, którym nie wyszło.

Blada Wiedźma

No hej, jak wygląda praca na projekcie z Googlem? Warto się zaangażować? Na czym polega wasza praca? Jakie są warunki? Praca jest stabilna czy dużo zwolnień? Targety do wyrobienia?

Emma
@Gleb Gleba

Cześć :) Dałbyś mi znać co takiego obiecuje team leader, co nie pokrywa się potem z warunkami, bo nie rozumiem. Też myślę czy by się tu nie przyjąć, na co mam w takim razie zwrócić uwagę np. przy podpisywaniu umowy?

Sandi

Nie dostaniecie w tym miejscu nic więcej niż (usunięte przez administratora) foteli i słuchawek z których nie wiadomo kto korzystał. Polecam jeszcze ciągły brak mydła i ciepłej wody. Praca marzeń ????????????

Fabryka Targetów Nowy wpis
@Sandi

Lepiej mieć swoje słuchawki. Ja dostałam swoje w jakimś zatłuszczonym pudełku. Podobno prawie nowe. Ciekawe ile osób je nosiło przede mną.

Blada Wiedźma

@Blada Wiedźma

Zależy jaki team. Zwykle dostajesz z góry kontakty, masz je obdzwonić, powiedzieć to co akurat jest narzucone jako kwartalny target i nie ważne, czy klienta to interesuje, czy nie. Jak "klient"nie odbiera, to masz dzwonić do skutku, aż odbierze. Każdy ma inną listę i innych klientów, niektórzy latami nie chcą pracować z g partnerem, ale nieważne, jest na liście, trzeba do niego dzwonić na każdy możliwy numer dostępny w internecie. Nie ma miejsca na kreatywność i rzeczywiste rozwiązania do reklamodawców, masz mówić to co jest w targecie...

@były pracownik

No tak ale chyba zrobienie targetu to nie tylko obdzwanianie ale też wyniki. Z iloma klientami trzeba nawiązać współprace żeby dostać premie? Jest ustawiony miesiczny limit? Zwykle ile to dodatkowych pieniędzy do wypłaty?

Pqefeefe

Szczegółów raczej nikt nie poda, bo na to są zapisy w umowach. Płaca jest ok. Są premie. To dobra praca dla osób, które lubią tę branżę i chcą się nauczyć mindsetu. Jak wszędzie są czasami zgrzyty, ale do pracy się przychodzi po pieniądze, a nie po to żeby się przytulać na zielonej łączce wśród róż na hamaku.

@Pqefeefe

A widełki zarobków jesteś w stanie podać ? Jeśli chodzi o premię , to za co konkretnie się ją otrzymuje ? Poinformuj , bo intensywnie zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce .

Gleb Gleba Nowy wpis
@Pqefeefe

Poeto, a jak ci się pracuje, gdy team leader dużo obiecuje, umywa potem rączki, dociska śrubę i udaje słodkiego misia? Na innych rynkach niż PL jest to samo :)

Emma Nowy wpis
@Gleb Gleba

Honorata

Możesz coś więcej napisać odnośnie tych premii? W jaki sposób są ustawione, że nikt nie jest w stanie ich dostać? Rozwiń to proszę , wytłumacz :)

iqos
@Honorata

Nie jestem Ci aktualnie na to odpowiedzieć bo już tam nie pracuje. Ale z tego co wiem od przyjaciół to już tam premii praktycznie nie ma. Mało kto zdobywa premię nawet po wielu latach w firmie. Jeżeli chociaż godnie zarobić to na pewno nie tam.

@iqos

Hej, zastanawia mnie jedna rzecz, co masz na myśli pisząc, że tak manipulują, żeby nie myśleć, że zarabia się najniższą, co to dokładnie znaczy? Sugerujesz, że np. dokładają obowiązków, żeby nie myśleć o zarobkach czy o co dokładnie chodzi? Dziwnie to brzmi ... A czy jeśli się kogoś poleci i ta osoba zostanie zatrudniona, to ma się coś z tego?

Iqos

Hej, tak. Dokładają dodatkowe obowiązki i nazywają to ,,nagrodą’’. Nie masz za to żadnych pieniędzy. W zamian odejmują Ci do tego produktywny czas pracy bo to nie jest twój główny obowiązek. Dużo by rozmawiać… jeżeli kogos polecisz to masz trochę kasy ale ta osoba musi trochę przepracować + nie wiem czy chcesz ładować znajomych w taką pracę.

@Iqos

Czy te dodatkowe obowiązki wiążą się z nadgodzinami? Czy wszystko co dadzą trzeba zrobić przez swoje 8 h? A ta kasa za polecenie kogoś do pracy to warta tego? Ile wychodzi za to?

groszek

manipuluja tzn ze uzywaja wszelkich technik manipulacji psychologicznej( (usunięte przez administratora) czyli wszystko to co stosuja osoboby z zaburzeniami narcyztycznymi itd ( takimi ludzmi sa obsadzonen stanowiska tim liderow po to tam sa)Tak ze jesli chcesz sprawdzic czy masz mocna psyche to zatrudni sie w Arterii ( po kilku latach mała psychiatria subdepreja badz lęk egzystacyjny wypalenie zawodowe itd) gwarantowany.Wtedy przestaniesz zbyc efektywny.A gdy przestaniesz byc efektywny,to bez zastanawienia na bruk... i kolejne swieze mieso..

@Iqos

Co to znaczy, że odejmują produktywny czas pracy, bo tego fragmentu nie zrozumiałem? Tzn. ile jest za polecenie i po jakim konkretnie czasie się ją otrzymuje?

Werka
@groszek

Hejka, kogo dotyczy twoja uwaga? Polskich czy wschodnich liderów?

Wiesiek
@Werka

To są tacy i tacy? Więcej jest Polaków na stanowiskach liderskich czy Ukraińców? Nie ma różnicy w dogadywaniu się?

Rumianek

Jak si3 pracuje na projekcie Google? Jakie są zarobki? Czy szefostwo wspiera pracownik9w? Na czym polega wdrożenie?

Standardowa HR-ówka, 30 minut rozmowy telefonicznej z rekruterką, godzinna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR i z TL.

Dlaczego to stanowisko, dlaczego ich firma, rozmowa z TL w języku obcym, dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Hanka

Nadal sa tak wysokie progi jeśli chodzi o podwyżkę czy coś się zmieniło w zarządzaniu? I do tego faktycznie dokładają obowiązki które są darmowe ? Bo może każdy jest traktowany indywidualnie ? I czy jest to praca terenowa, czy można sobie wybrać jaka jest forma pracy? Dajcie znać bo potrzebuje sobie dorobić!

Mają ofertę pracy dla konsultanta linii przychodzącej. Piszą o stałej podstawie wynagrodzenia + atrakcyjnym systemie motywacyjnym. Jak to jest podzielone? Ile premii można dostać? Przez cały czas pracy koordynator jest na odsłuchu?

Ciekawa

Czy ktoś z Was pracuje we Wrocławiu jako konsultant dla Tauronu. Warto w ogóle zaczynać tam pracę?

Również zaciekawiona
@Ciekawa

Hej, byłaś już na rozmowie w sprawie pracy? Ewentualnie ktoś inny?

KILOS

toniemy....... uciekać

Ciekawe czy odpowie ;)
@KILOS

Czy możesz rozwinąć? Pracujecie na statku?

Guglerka

Dorzucę od siebie opinię na temat projektu Google'owego. Jeśli chodzi o rekrutację i samą w sobie pracę, to przez dłuższy czas wszystko było spoko. Proces rekrutacyjny szybki i konkretny. W samej pracy sporo się nauczyłam, miałam świetnych team leaderów, no i mocno dbało się o atmosferę w teamie. Po podwyżce można było zarobić naprawdę fajne pieniądze. Na ścieżki rozwoju raczej też nie mogłam narzekać. Pod sam koniec pracy popsuły się dwie rzeczy. Pierwsza to wzmożone kontrole pracowników od zeszłego roku. Czuliśmy się, jakby zaczęli nam patrzeć na ręce i często dział kontroli czepiał się drobiazgów. Druga sprawa to nagłe zakończenie pracy zdalnej i wymóg przeprowadzki dla pracowników spoza Warszawy w ciągu dwóch tygodni. Jak można się domyślić, wiele osób odeszło i nastroje tam się skiepściły. Podsumowując: Praca ciekawa, ludzie super, ale system bezlitosny.

Honorata
@Guglerka

Czy o zakończeniu tej pracy zdalnej były jakieś informacje? Ciekawa jestem czy przez okres pandemii rekrutowano osoby do takiej właśnie zdalnej pracy z całej Polski. Masz takie informacje?

Poznańskie koziołki
@Guglerka

Czy w tym, czy w innym projekcie, zawsze chodzi o pieniądze. Czas to pieniądz. Ile razy można wam to mówić. Wielu z was czasu pracy nie przestrzegało, więc trudno wam na ręce nie patrzeć.

Rudy
@Poznańskie koziołki

Nieprzestrzeganie czasu pracy bo byli na zdalnym? To masz na myśli? W biurze jest większa kontrola i dlatego była decyzja o powrocie do pracy stacjonarnej? Nikt nie ma systemu hybrydowego? Żeby pół na pół łączyć z homme office?

Glouj

Bardzo lubię Arterię i przykro mi, że tak narzekacie. Hejt się tutaj wylewa. Piszecie o kolesiostwu, manipulacjach. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Macie urojenia. Po prostu. Urojenia. Wszyscy są oceniani tak samo. Nawet jeśli praca jest trudna to nie ma żadnej taryfy ulgowej dla nikogo. Ani dla koordynatorów, ani dla weryfikatorów, team leaderów, ani zwyczajnych-niezwyczajnych pracowników.

Paulinka89

Hej,jakiś czas temu aplikowalam na stanowisko doradcy telefonicznego projekt Iqos,dostałam informację że otrzymam termin ze szkoleniem z datą,nie otrzymałam go do dziś,czy ten projekt jeszcze istnieje:((

Olka
@Paulinka89

Cześć :) A kiedy wysłali ci informację? Dawno to było? Mogę wiedzieć po jakim czasie w ogóle się do ciebie odezwali, czy miałaś już doświadczenie na stanowisku doradcy?

Paulinka89
@Olka

Cv wysłałam w sierpniu ,bardzo chciałabym na tym projekcie pracowac

aaa
@Paulinka89

W sierpniu? To jakby nie patrzeć trzeci miesiąc mija czy źle liczę? Często tak się czeka? Co z tym projektem? W ogóle to czy można się jakoś inaczej jeszcze skontaktować niż poprzez maila? Dzwonił ktoś teraz może?

Basia Ela Maria i Helena
@aaa

Projekt iqosa zamykają z dniem 20 grudnia,wszyscy pracownicy około 50 osób tracą pracę.

@Kandydat

Nie ma opcji, nawet sie w to nie mieszaj Atmosfera toksyczna, jestes wiecznie (usunięte przez administratora) za wszystko co robisz, zero szkolen i wymagania z kosmosu za najnizsza krajowa dodatkowo wysmiewanie p[racownikow przez weryfikatorow i koordynatorow na czacie glownym :) nie wspominajac o nie placeniu za godziny poswiecone czytaniu i uczeniu sie skryptów poza godzinami pracy CZYLI ZA DARMO a no i najwazniejsze - moga cie zwolnic bez zadnego konkretnego powodu "bo nie wyrabiasz normy" jako nowy pracownik ktory w dodatku jest niedoszkolony przez nich porazka

Dominika
@NFZ

A ja też miałam się ubiegać o to stanowisko ale widzę że nie jest ciekawie z tego co piszesz. To co w ogóle żadnego wsparcia nie ma przez koordynatorów w pierwszych dniach pracy? Kto w takim razie wszystko pokazuje zaraz po zatrudnieniu? Tych skryptów do uczenia się jest dużo? A no i ta norma z reguły jest taka możliwa do osiągnięcia, czy naprawdę trudna?

@Dominika

Teoretycznie masz wsparcie, przez pierwsze kilka dni bo potem juz wymagaja od ciebie samodzielnosci i czytania skryptow po pracy Z norma ciezko, nie jest zalezna od pracownikow tylko od klientow ktorzy dzwonia i gadaja o (usunięte przez administratora) marynie (przypominam ze nie mozna im przerwac ani tymbardziej ich przekrzykiwac, wiec jestes zmuszony tego wysluchiwac i spada ci srednia czasu rozmow ale wiesz ta srednia czasu rozmow to jest premia zlotowka brutto za godzine takze czy jest o co walczyc :D

NFZtówa ;)
@NFZ

Przepraszam, ale nie mogę się zgodzić. Nie wiem jak jest na innych projektach, ale team od NFZ jest spoko. Fakt, to zamknięte grono, ale wynika to z tego, że pracują stacjonarnie i się widzą codziennie i znają się z innych projektów. Jak dla mnie to całkiem normalne. Co do skryptów, nie musisz ich znać na pamięć, ale wiedzieć co gdzie jest i jak to szukać, co od początku jest powtarzane. Grafik można ustalić nawet na tydzień po szkoleniu, jeśli nie czuje się ktoś na siłach i się douczać. No i cały czas jest wsparcie na czacie, na dc, tylko trzeba się dodać na serwer.(usunięte przez administratora)

Teresa
@NFZtówa ;)

Czyli w sumie ile ludzi tyle opinii:) To dobrze, że tak źle jednak nie jest. Ile trwa to szkolenie czy wdrożenie? Jest normalnie płatne, po docelowej stawce?;) No i co z tymi zwolnieniami za niewyrabianie normy, to prawda?

NFZ V2
@Teresa

Cześć. Nie wiem jak można pisać takie pomyje jak wyżej... Co do szkolenia to trwa ono jeden dzień i jest płatne. Sam pracuje w tej w firmie już dłuższy czas, więc mogę się wypowiedzieć o rzekomych zwolnieniach. Zwolnienia są tylko jak jest znikomy ruch i jest to dla chetnych, nie wszystkich.

@NFZ V2

@NFZV2 Dla chętnych? To chyba pracujesz tam od tygodnia. Wielokrotnie chociażby w weekend o 9 potrafili napisac komunikat, że osoby do 16 mają się wylogować. Nie pytali czy ktoś ma ochote czy nie.

@NFZ V2

XD Spędziłem w tej firmie 2 lata, zwolnienia jak jest mały ruch to norma i OBOWIĄZEK a nie "dla chętnych" ("Osoby pracujące do godziny 15 proszę o wylogowanie się.") Tak, to normalne że znają się z innych projektów i kolegują pracując stacjonarnie w biurze, ale nie jest normalne wywyższanie się ponad konsultantów i cyniczne odpowiedzi w ich stronę. "to sorry ale jesteśmy dorośli i nikt nie będzie babie, czy facetowi w dwudziestu-kilku lat, jak się czyta literki. Są pewne granice." Wytłumacz o co Ci chodzi, bo nie jestem w stanie zrozumieć tego bełkotu. Pozdrawiam kadrę zarządzającą projektem NFZ, jak widać dalej czytają goworka i zamieniają wszystko na serwerze DC w żart, zamiast przyjąć krytykę do siebie i coś zmienić :)

@Kandydat

Ktoś tu próbuje zrobić złą renomę projektowi, który rejestruje ludzi na badania. to nie jest NFZ. Rejestracja jest dość prosta ale o NFZ słyszałam dobre opinie od osób kgtóre tam pracują. Niektórym po prostu się nie chce uczyć procedur i marudzą

@NFZ

No dobra, ale jak nie ma akurat ruchu w danym projekcie, to nie ma opcji na przeniesienie na inny? Czy to prawda, że nie ma już w ogóle pracy zdalnej w firmie, a może to też zależy wszystko od projektu?

konduktor
@pracownik

po 1 nawet koordynatorzy nie znaja skryptow na pamiec, bo nie musza - kazdy musi wiedziec gdzie co jest i nawet srednio inteligentne osoby to ogarniaja, wiec to nie jest zaden wyznacznik czy komus sie chce tam pracowac czy nie po 2 pozdrawiam koordynatorow bo widze ze czytacie zawziecie caly czas goworka, tak jakby wasze emotki pod opiniami mialy cos zmienic po 3 zla renome to projekt robi sam w sobie, cale zarzadzanie, osoby odpowiedzialne za weryfikacje, najnizsza krajowa za bycie kukielka do boksowania na linii, niemozliwa do wyrobienia zawrotna premia 1zl na godzine brutto (wystarczy ze podpadniesz osobie ktora weryfikuje, wystawi ci zla ocene i papa) po 4 wstyd ze nfz nie ogarnal kompletnie tej infolinii, inne medyczne linie maja dostep do EWUSIA (!!!!!!) ktory jest systemem nfz, a konsultanci pracuujacy w nfz nie maja takiego dostepu to jest ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leosia
@konduktor

Jak jest z pakietem medycznym w Arteria? Można dołączyć rodzinę?

sylwia

Dominika

Cześć, powiedzcie mi jak u nich pracuje się na stanowisku Specjalisty ds. wsparcia technicznego? bo wyczaiłam u nich na stronie taką ofertę pracy. Mocno się zastanawiam, bo praca jest 7 dni w tygodniu na dwie zmiany, nie ma szans by zatrudnić się na 3/4 etatu lub pół etatu? Z tego co widzę, to głównym obowiązkiem jest telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym, ile takich połączeń w ciągu godziny wpada?

Czy w Arteria zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jakub

No ale chyba jest okres próbny dla nowych pracowników? Potem dają już normalna umowę na czas określony? Mnie to by najbardziej zależało na umowie bezterminowej. Osoby z długim stażem dostają takie?

nfz

umowy zlecenie są cały czas, musisz mieć orzeczenie zeby miec uop

Konrad

Wyłącznie. Nie licz na umowę o pracę.

Rafik
@Konrad

Ok a co z tym orzeczeniem? Jak ktoś ma grupę niepełnosprawności to może dostać uop? Wtedy są jakieś udogodnienia wynikające z orzeczenia? Najlepiej mieć znaczny czy umiarkowany?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Arteria?

Dobra firma stabilne zatrudnienie

nick

Praca, o której mówię, jest niezwykle szkodliwa dla zdrowia, i nie jest to przesada. Aby poradzić sobie w takiej sytuacji, wydaje się, że konieczne są pewne cechy osobowości. Niestety, zazwyczaj wymaga to braku skrupułów, skłonności do kłamstw oraz braku empatii. Jeśli potrafisz pochlebiać swoim przełożonym i innym ważnym osobom, to być może będziesz miał łatwiejsze życie w tym chaotycznym środowisku. Jednak, jeśli jesteś osobą uczciwą i moralną, to niestety nie nadajesz się do takiej pracy, i lepiej jest unikać jej dla dobra własnego zdrowia. Twoje zadania w tej pracy polegają na forsowaniu ofert jak najszybciej i umawianiu na rozmowy zwrotne, które jednak nigdy nie mają miejsca. Jeśli próbujesz pomagać klientom, to zwykle tylko na tym tracisz. Firma, dla której pracujesz na zlecenie, nie dotrzymuje terminów, ale to ty musisz ponosić konsekwencje, a nie oni. Praca ta jest bardzo niewdzięczna, a pieniądze, jakie otrzymujesz, są żałośnie niskie. Osobiście uważam, że był to najgorszy okres w moim życiu, i nie polecam nikomu podjęcia takiego zatrudnienia.

asdf
@nick

Co to znaczy żałośnie niskie pieniądze? chodzi o minimalną krajowa, czy cos więcej oferują? Piszesz o sprzedaży, tak? A wiesz jak mają się sprawy na stanowiskach w marketingu?

Uwolniona IQOS

Nie POLECAM PRACY W IQOS W DZIALE SPRZEDAZY LEADS SERVICE SETKI POŁĄCZEŃ, WPADAJA CO KILKA SEKUND 3 ZMIANY PLUS SOBOTA DODAM ZE MALO OSOB JEST W GRUPIE CO SKUTKUJE TYM ZE WIEKSZOSC ZMIAN SIE MA OD 10 DO 18 CZYLI DZIEN ROZWALONY,SOBOTY NARZUCANE Z GORY TEAM LIDERKE TO NIE INTERESUJE ZE CI COS WYPADLO MUSISZ BYC W PRACY ALBO ZAŁATWIĆ ZA SIEBIE ZASTĘPSTWO PREMIE,KTORE SA OBCINANE ZA AUDYT PREMIA ZA JAKOSC TO JUZ KOMPLETNIE JAKIS ZART,JEST TAK SKONSTRUOWANA ZE NIE DA SIE JEJ WYROBIC OGOLNIE NIE POLECAM,JESLI KTOS CHCE NIE MIEC ZYCIA,Z GORY MIEC NARZUCANE ZMIANY GRAFIK I MALO ZARABIAC TO PRACA BEDZIE DLA NIEGO JA ODESZLAM I MOI ZNAJOMI W NAJBLIZSZYM CZASIE ROWNIEZ PLANUJA TO ZROBIĆ I SZUKAC LEPSZEJ PRACY.

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

• Jak się pracuje w Arteria?

Zobacz opinie na temat firmy Arteria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arteria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arteria?

Kandydaci do pracy w Arteria napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arteria