GoWork.pl

Zobacz jak się pracuje w GoWork.pl

A tak bawiliśmy się na imprezie integracyjnej

Dołącz do jednej z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. GoWork.pl poszukuje aktualnie osób na następujące stanowiska:

A dlaczego warto być członkiem naszego zespołu? Dowiesz się tego z poniższej lektury.

Jak już wspomnieliśmy, GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców

Jesteśmy bazą ponad 2,5 mln wpisów.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, gdzie zlokalizowane są 2 placówki: na ulicy Żurawiej 47 oraz Prostej 69. Pozostałe 14 oddziałów mieści się w największych miastach Polski, takich jak chociażby Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk.

Dysponujemy również 8-ma placówkami szkoły policealnej, w której kształcenie umożliwia zdobycie wiedzy praktycznej na bardzo wysokim poziomie - dodaje nasz Koordynator Regionalny

Zobacz dlaczego warto skorzystać z kursów Szkoły Policealnej GoWork

A wiedza praktyczna jest niezbędna, jeśli chce się być konkurencyjnym na rynku pracy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób łączy studia z nauką w szkole policealnej. W ten sposób dysponują zarówno odpowiednim zapleczem merytorycznym, jak i praktycznym. Dzięki temu zyskują przewagę nad innymi kandydatami w oczach potencjalnego pracodawcy.

Aż 34 perspektywiczne specjalizacje w Szkole Policealnej

Każdego dnia około 2000 osób rozpoczyna pracę, mającą na celu sprawienie, by życie zawodowe Polaków stało się… prostsze. Choć może zabrzmiało to pyszałkowato, to ciężko znaleźć inne określenie. Wszystko dlatego, że trudno w kilku słowach streścić zakres świadczonych przez nas usług.

Swoją działalność dedykujemy nie tylko pracownikom i kandydatom, ale również przedsiębiorstwom, którzy między innymi dzięki wywiadom z kadrą zarządzającą przedstawiają specyfikę swojej firmy zarówno pod kątem pracy, jak i ogólnej działalności.

Sprawdź opinie o pracodawcach

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę, jak ważne w czasach powszechnego dostępu do Internetu stają się działania podejmowane w Sieci i decydują się na współpracę z GoWork.pl w zakresie wsparcia Employer Brandingu. Umożliwia to kształtowanie, bądź poprawę wizerunku firmy, co z kolei przekłada się na przyciągnięcie uwagi nie tylko potencjalnych pracowników, ale również klientów i kontrahentów.

W dzisiejszych czasach nawet najlepszy produkt nie wypłynie na szerokie wody, jeśli firma nie zbuduje swojego pozytywnego wizerunku w Internecie – twierdzi nasz Dyrektor Handlowy

Siłą napędową każdej prężnie działającej firmy są ludzie. Nie inaczej jest w GoWork.pl. Nasze biura wypełnione są osobami, z których kipi ambicja i pasja, skutecznie podsycana przez bardzo atrakcyjne pakiety motywacyjne i wewnątrzdziałowe konkursy. Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zespole niezbędne są szkolenia. Te zaś prowadzone są zarówno przez wewnętrznych, jak i zewnętrznych trenerów, którzy codziennie prowadzą zajęcia dostosowane do potrzeb poszczególnych zespołów.

Ponadto każdy z nas ma możliwość skorzystania z dużego wachlarza szkoleń organizowanych przez GoWork.pl. Te niekoniecznie muszą być związane z pracą – mogą dotyczyć naszych zainteresowań, rozwoju osobistego, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak twierdzi nasz Dyrektor Operacyjny: Wzajemne zaufanie i wiara we własne umiejętności pozwala na ciągły rozwój – zarówno całego serwisu, jak i każdego pracownika z osobna.

Znajdź pracę na GoWork.pl

Jesteśmy zgranym zespołem, którego kontakty nie ograniczają się tylko do 8 godzin spędzonych wspólnie w biurach. Wspólnie tworzymy drużyny biegaczy i siatkarzy, a męska część grupy bierze udział w Piłkarskich Rozgrywkach dla Biznesu.

Wszyscy traktujemy się po partnersku, nie zapominając jednak o hierarchii – każdy zna w niej swoje miejsce. W praktyce oznacza to, że jeśli ktoś, po wyczerpującym dniu pełnym pracy, rzuci hasło „chodźmy na bilard”, to nikogo nie zdziwi, jeśli pierwszą osobą, która poprze ten pomysł będzie Twój menedżer.

Lubimy razem wychodzić, nie wyobrażam sobie już życia bez tych ludzi – twierdzi Monika, reporterka serwisu.

A okazji do zabawy nie brakuję. Wspomniane rozgrywki sportowe to tylko jedna z wielu sposobności do spędzenia czasu razem. Nasze biura to nie tylko miejsce pracy - zdarza nam się tu zostać “po godzinach” już tylko w celach rekreacyjnych. Najczęściej jednak spotykamy się w innych miejscach.

Jedno z takich spotkań miało miejsce w akademii kulinarnej Go Cook przy ulicy Wirażowej, w której odbywają się również kursy: kucharskie, cukiernicze, kelnerskie, baristyczne oraz barmańskie - wszystko pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów.

Akademia organizuje również eventy, spotkania integracyjne oraz imprezy integracyjne. Studio wyposażone jest w 2 sale kucharskie, salę barową oraz teoretyczną.

Zobacz jak wyglądał kurs carvingu w Akademii GoCook

GoWork.pl jest idealnym miejscem dla osób oczekujących rozwoju, chcących robić coś pożytecznego. Dodatkowo poznasz tu fantastycznych ludzi, którym praca sprawia ogromną satysfakcję. Jeżeli chcesz poznać nas lepiej, dołącz do naszej zespołu. Pierwszym krokiem będzie wysłanie aplikacji na adres: hr@gowork.pl