PKM Świerklaniec

Świerklaniec

Opinie o PKM Świerklaniec

bulk A 2015-02-04 21:06:02
Praca w pkm świerklaniec to porażka....opłacalna tylko dla starszych kierowców z wysługą i dla tych co się boją wychylić nos poza Tarnowskie Góry.
Mądrzejsi kierowcy pouciekali bo widzieli że nie ma przyszłości. W tej firmie bez znajomości to dostaniesz 1800-1900 zł i będziesz z ap ier dal ał na służbach przerywanych. Kierownik ruchu lubi dużo wiedzieć i w mojej opinii jest bardzo mściwy.
Samochody są w miare nowe (niestety poza kierowcami nikt o nie nie dba, mechanicy się nie wysilają bo przecież z g ó w n a bata nie ukręcą, nigdy nie ma pieniędzy na częsci, a wg mistrzów i kierownika warsztatu wszystko jest ok, podbijają sprawnośc pojazdów pomimo wycieków, problemów z penumatyką-hamulcami)..... poza nowymi jest jeszcze pare starych autobusów, które powinny stać na Olmecie. Wśród kierowców sporo jest fajnych ludzi, niestety ci fajni ludzie też donoszą kierownikowi ....i to takie bzdety że wstyd pisać.
Plusem PKM Świerklaniec z całą pewnością jest to że zatrudniają każdego człowieka z drogi, niezależnie od płci, wieku, doświadczenia i stanu higieny osobistej. W tej firmie od zawsze brakuje kierowców.

Jeśli nie masz doświadczenia to jest to jakaś opcja na początek.

Ogólnie oceniam na 2/6, dałbym 3,5 ale pracując tu, człowiek czuje się jakby pracował w cyrku z clownami.

Mam nadzieje że pomogłem.
Zostaw swoją opinię o PKM Świerklaniec - Świerklaniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKM Świerklaniec