Crossover Poland Sp. z o.o.

Opinie o Crossover Poland Sp. z o.o.

minix 2015-12-14 13:13:37
Teraz Crossover stronę już posiada.
Ja miałem u nich test z UML. Dali mi tak mało czasu, że mam wrażenie, że oczekiwali, że ukradnę dokumentację systemu bankowego i im przekażę, aby się wyrobić w czasie. Nie wiem o co tu chodzi, ale nie wyglądało to normalnie, aby opracować solidną dokumentację dla pary funkcjonalności nowego systemu, z naciskiem na wzorce projektowe i technologie, z diagramami UML w ciągu 12 godzin.
wykidajło 2015-12-21 01:35:15
Testy jakieś dziwne, jakby pod konkretne projekty dla jakiegoś sektora. Chyba faktycznie bankowego. Jak dokładnie w tym nie siedzisz o co pytają, to sobie nie poradzisz, bo nie masz gotowców.
Dają parę godzin, zupełnie jakbyś miał to robić w pracy, gdzie masz przecież dostęp do kodów systemów.

@mudsi
Z kim pracujesz i na jakim stanowisku? Jaka jest klientela tej firmy? Jakie tempo pracy? Czy takie wyżyłowane jak na tym teście?
di4l 2016-08-08 19:56:13
Sam jestem ciekawy, bo cała ta firma wygląda mało wiarygodnie. I jeszcze to na ich stronie.

Q. How long is the testing and do you pay for it?
A. Testing can last 1-3 weeks.

Patrząc na kolegę przedmówcę... to ugrywają kilkadziesiąt godzin pracy u każdej rekrutowanej osoby.
> Nie wiem o co tu chodzi, ale nie wyglądało to normalnie, aby opracować solidną dokumentację dla pary funkcjonalności nowego systemu, z naciskiem na wzorce projektowe i technologie, z diagramami UML w ciągu 12 godzin.
... może na tym właśnie polega pomysł :) Podzielić pracę na małe podzadania, rozpylić w eter, zgarnąć odpowiedź od kogoś komu się uda (jest nawet taki wzorzec projektowy EAI: scatter-gather).
Zostaw swoją opinię o Crossover Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crossover Poland Sp. z o.o.