Opinie o Lisner w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lisner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lisner o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Jarocin

IP

W dniu jutrzejszym o godzinie 13:00 przed bramą zakładu odbędzie się manifestacja przeciwko łamaniu praw pracowniczych przez Uniq Lisner. Zapraszamy wszystkich do pokazania swego niezadowolenia z sytuacji panującej w firmie.

gwm

a le piszecie bzdury mnie interesuje wynagrodzenie za prace ktora wykonuje a nie kto z kim spi i co je popieram IPi wam tez radze polaczyc sie razem i walczyc o swoje a nie wypisywac bzdury

MARZENA

KUPUJE TE PRODUKTY JUŻ DOŚĆ DŁUGO , CORAZ CZĘŚCIEJ JEST TAK ŻE FIRMA TA OSZUKUJE NA WADZE , I NIKT Z TEGO NIC SOBIE NIE ROBI .MOŻE I MAJA DOBRE JAKOŚCIOWO ALE CEBULA I OLEJ NIE ZASTĄPI ŚLEDZI .OSTATNIO KUPIONA PARTIA ŚLEDZI MATIAS BYŁA CHYBA POMYŁKĄ ZE STRONY FIRMY OKAZAŁO SIĘ ŻE W ŚRODKU BYŁY DWA STRZĘPY ŚLEDZIA.WYSTĄPIĘ PO RAZ PIERWSZY NA DROGĘ SĄDOWĄ BY UTRZEĆ NOS TEJ FIRMIE.

anonimka - 2009-09-08 19:56:38 a po za tym brygadzistki jaki dają przykład siedzą na stołowce i kawke popijają albo siedzą z [usunięte przez admina] 8 h moim zdaniem powinni [usunięte przez admina] tak jak my... Dajcie spokój brygadzistkom wezcie sie za brygadzistów z ALASKI.są nie tykalni [usunięte przez moderatora] na oczach kierownictwa one zawsze mają prace i awansują

Firma Lisner prowadziła rekrutację na stanowisko Operator techniczny / Mechanik wydziałowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
z matiasów:)

Ale ja nie jego mam na myśli.

shihfawegfjkl

kto Darek...do mechanika mu jeszcze daleko ale jest ok. I chyba ma kobite.

z matiasów :)

mam taką nadzieję, życzę powodzenia. Tylko pamietaj- nie mam 100 % pewności czy jest wolny.

z matiasów :)

....................... - 2009-12-02 18:34:49 Z matiasów Napisz o kogo Ci chodzi, to powiem czy to on. Żebyś czasem nie startowało do nie tego kolesia, bo będę jaja :)

.......................

Z matiasów"-kurcze nie pomogłaś nadal nie wiem który to w sumie mam kogoś na myśli ale nie wiem czy to on...warto było by spróbować kurcze naprowadz mnie choć odrobinkę tak tyci tyci...jakiś szczegulik by się prazydał...

heyah

Każdy tylko żondać i domagać się potrafi, natomiast w zamian - uszanować swoje miejsce pracy - mało kto umie. Przeciesz nikt nie zmusza ludzi do pracy tutaj, można przeciesz poszukać pracy w innym miejscu skoro komuś nie pasuje. Czy gdyby pozwalano w zakładzie palić, pić, bałaganić, kraść - to byłoby dobże? Zapisałem się do IP bo wiem że można coś w ludziach zmienić. A u mnie w magazynie na pewno. a co!

kibic

Ty się ich nie czepiaj. Oni są spoko. Z tego co mi wiadomo masz błędne informacje ponoć S.S. nie pali już od kilku miesięcy.

z matiasów :)

............... - 2009-11-29 13:57:12 co do mechaników to też mogli by się wziąć do pracy niektórzy obrośli w piórka inni zmienili się nie do poznania i choćby błagać ich na kolanach aby przyszli do maszyny to nie podejdą zawsze mają cos innego do pracy....szkoda.... No wiesz, z tego co mi wiadomo to raz jest wolny, raz nie. Widziałam go jakieś dwa miesiące temu z taką młodą. Tulili się, wyglądali na pare.Z podsłyszanych rozmów mogę wnioskować, że ma kogoś, ale cholera to wiem skoro romansuje z innymi. Zresztą nawet jakby był zajęty to i tak można spróbować. A czy przystojny? To kwestia gustu, dla innych przeciętniak, a dla jeszcze innych przystojniak. Jak dla mnie to tak po środku :)ale skoro ma kogoś to ja tam sie nie łapie za zajętych.Ale koiety lgna do niego, ma facet to coś. A jeśli chodzi Ci o pracę mechaników, to wiesz, oni też mają swoje ulubienice( da się to zauważyć) i nie na każdą awarie chętnie idą. Trzeba mieć na nich patent- słodki uśmiech, miły głosik i maślane oczka :))))) Ten sposób już sprawdziłam i zawsze działa.

...............

co do mechaników to też mogli by się wziąć do pracy niektórzy obrośli w piórka inni zmienili się nie do poznania i choćby błagać ich na kolanach aby przyszli do maszyny to nie podejdą zawsze mają cos innego do pracy....szkoda.... "Z matiasów" jaki to mechanik co nie przepuści żadnej?chociaż przystojny i wolny?? może się zakręcę wolny ptak ze mnie:-))

P@?P

Jeżeli jest tak źle dlaczege pracownicy którzy zwolnili sie za porozumieniem wracają z spowrotem do Lisnera ???

gwm

Troche juz pracuje w tym zakladzie bo minelo mi 12 lat duzo rzeczy mi sie nie podoba ale nie sram we wlasne gniazdo ja nie mam innego wyjscia bo wiek ale wy co piszeci takie bzdety to macie wyjscie ewakuacyjne

mmmm....

tak,tak...

anonimowa

Dziewczyny nie martwcie sie , po wydarzeniach z ostatniego tygodnia nastapia napewno zmiany. Ludzie nieproduktywni odejda. Skonczy sie kawka brygadzistek bo beda pracowac jak wszystkie inne. Slusarze tez sie obudza a mamlanie w buzi tez sie skonczy. Pozdrawiam.

gmw

DO IP chcecie aby pracownicy zapisywali sie do ip ale nie rozmawiacie z nimi wiekszosc was nie zna zawiedli sie na S i nie maja nadzieji ze cos sie zmieni

gwm

chodzilo mi o te panie z solidarnosci ktore podpisaly zgode na soboty pracujace ciekawe czy czlonkowie sie zgodzili mogly dogadac sie z IP razem moze cos by zdzialali

darek

do Salami pracowałem tam jakis czas i muszę przyznac ze słownictwo uzywane przez pracownikow to rynsztok h.. i k.. uzywane sa jak "przerywnik" przez wiekszosc pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Jarocin

Lisner