Opinie o Lisner w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lisner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lisner o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Jarocin

masz racje podobno niezle daje ludziom w kosc

slyszalem ze on jest gorszy od Piotra gnebi ludzi i jest wredny

qwerty - 2010-01-19 18:32:51 bede straszyl bo to juz jest przegiecie wypowiadac sie w kogos imieniu i jeszcze pisac bzdety o innej osobie takze ktos ma 2 osoby na karku a ip wystarczy ze dostane zgode to mi administrator wyda i dowiem sie kto to zrobil Phi o_O ale gość :) no faktycznie ale problem zdobyć czyjeś IP tylko co ci to da xD możesz je sobie wydrukować i nad łóżkiem zawiesić :)

liroy

widzieliscie w lisnerze pojawił się nowy brygadzista chyba ma naimie mieciu jak myslicie da sobie rade bo z tego co wiem jego poprzednika wyrzucili dlatego ze byl za dobry

Firma Lisner prowadziła rekrutację na stanowisko Operator techniczny / Mechanik wydziałowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edward

anonim - 2010-03-02 17:28:03 Ja już trochÄ� tam pracujÄ�,bo 10 l już dawno minÄ�Å�o,co ty czÅ�owieku możesz wiedzieÄ� o czasach,kiedy sÅ�owa nie można byÅ�o zamieniÄ�,a wychodzÄ�dz do toalety musiaÅ�aÅ� poinformowaÄ� czerwonych jak piszesz A to do kogo? I której wypowiedzi dotyczy?

Ja już troch� tam pracuj�,bo 10 l już dawno min��o,co ty cz�owieku możesz wiedzie� o czasach,kiedy s�owa nie można by�o zamieni�,a wychodz�dz do toalety musia�a� poinformowa� czerwonych jak piszesz

hehe. Nie mam tak na imi�, ale chce by� anonimowy, a z drugiej strony za dużo tu już nicków "anonim" itp. dlatego mówcie mi edward. Ja tam Pana qwerty popieram. Uważam, że nie powinno si� podpisywa� za kogo�. Popieram anonimowo��, je�li kto� tak chce, ale na pewno nie powinno si� podszywa� pod innych. A zw�aszcza z takimi wypowiedziami. Fakt - nazwisko niekoniecznie musi mówi� wszystkim, o kim mowa. Z tym, że w tym przypadku jest jeszcze jedna podpowiedz, ta w nawiasie. Prawd� mówi�c znam to nazwisko i wiem, kto je posiada. Druga sprawa, że do niedawna by�o wi�cej, niż jedna osoba o tym nazwisku i gdybym nie zna� tych ludzi, to raczej bym s�dzi�, że to ta zwolniona pisze takie rzeczy. Zak�adaj�c, oczywi�cie, że uwierzy�bym, że podpis jest prawdziwy. A wiem, że nie jest, bo nazwisko jest z�o�liwie przekr�cone. Co do ip, to raczej nie s�dz�, żeby administrator móg� je poda� bez nakazu s�dowego, a w to raczej nikt si� nie bawi bez poważnych powodów. A nawet, gdyby mie� ip, to jeszcze nie wszystko, bo od mi�dzy ip, a danymi użytkownika jest jeszcze dostawca internetu. No i faktycznie jest też możliwo�� pisania z kawiarenki (gdzie też czasami jest rejestrowane, kto używa którego komputera, ale tu już wg��biamy si� w szpiegostwo rodem z Jamesa Bonda ;]) lub np komórki, co w przypadku pre-paidów mocno utrudnia spraw� (pomóc mog�o by już chyba tylko csi miami). Z drugiej strony ostatnia wypowiedź bardzo mocno próbuje przekona� Pana qwerty do zaprzestania poszukiwa�, co z kolei może by� objawem strachu :) Powiem tak - bardzo bym Ci życzy�, qwerty, żeby� znalaz� tego Pana, który pisa� pod Twoim nazwiskiem. Ale wydaje mi si�, że gra nie jest warta �wieczki. W każdym razie powodzenia :)

do qwerty

qwerty - 2010-02-06 17:05:05 i jest na tej stronie samymi duzymi literami podpisane tylko jezeli ktos mnie zna to bedzie wiedzial o co chodzi Wyluzuj. Nie pierwszy raz czytam to forum i jakoś nie zwracam uwagi na imiona i nazwiska i zapewniam cię, że minimum 98% czytelników ma w (usunięte przez moderatora) to jak ty się nazywasz. Za bardzo sie wychylasz i rzucasz sie jak sledzik złapany w sidła. Pamiętaj- nie jesteś jedynym pracownikiem i nie sposób każdego poznać z nazwiska lub imienia. Zdajesz sobie sprawę z tego ilu pracowników ma lisner???? Znasz każdego z nazwiska??? Robisz z siebie gwiazde forum i tym swoim szczekaniem tylo zwracasz na siebie uwage, a później wielce zaskoczony, że juz nie jesteś anonimowy. Dlaczego (usunięte przez moderatora) nie robią zadymy? Przeciez wiedzą o forum,są wypowiedzi o nich, a do tego każdy je zna...gdzieś ktoś poruszył temat mechaniów i zapewniam Cię, że oni też to czytają, a jakoś nie robią zadymy. Dla mnie nadal jesteś anonimowy, bo Twoje nazwisko nic mi nie mówi.I zapewne 99,5% pracowników też Ciebie nie zna,a ty urządzasz sobie i nam jakies wiksy.

praca jest o.k. tylko ci ludzie normalnie jak ktoś nowy przyjdzie to już jest założenie że nic niepotrafi

qwerty

dopiero zareagowalem bo tak pozno to zauwazylem i nie pozwole sobie na takie cos a co gdyby ktos sie za ciebie podpisal (Nazwiskiem) i npisal bzdury to ciekawe czy tez nie wyciagneli byscie kosekwencji

do qwerty

qwerty - 2010-02-05 16:10:47 to przyjzyj sie dokladnie 2 i 3 stronie forum jak nie wiezysz jest uzyte tylko nazwisko czym Ty się przejmujesz?????????????? po pierwsze imiona i nazwiska zaczyna się od pisowni dużą literą,a tam nie ma nic, co by mogło na to wskazywać :)Po drugie przez to, że robisz zamieszanie ludziska będą dokładnie czytać i komentować, a to nie jest forum o Tobie tylko o LISNERZE. A po trzecie to jesteśmy na stronie 7, więc trzeba było wcześniej reagować.

do qwerty

qwerty - 2010-02-03 13:14:40 ja nie mowie o podpisaniu sie imieniem tylko nazwiskiem a to jest duza roznica raczej nikt wiecej w lisnerze nie ma takiego nazwiska aha po to o tym mowie bo ktos uzyl mojego nazwiska i nie boje sie o tym mowic gdyby to nie tyczylo sie mnie to raczej nic bym nie mowil!!!!!!!!!!!!!! czytalem cale forum i nigdzie nie ma podanego nazwiska, więc nie siej fermentu. Są podane imiona, inicjały,przezwiska albo imie i pierwsza litera nazwiska, ale nie całe nazwisko. A jeśli wzrok mnie myli i jest tak jak mówisz to skorzystaj z opcji CYTUJ Kiepski detektyw z Ciebie jest. Zamiast śledzic forum i bawić się w pogromce forum, zajmij się robotą.

qwerty

dla pewnch osob juz nie bede anonimowy bo juz beda wiedziec kim jestem

qwerty

aha administrator tej strony wyda mi ip wystarczy mi pozwolenie od odpowiednich wladz

róża

kilka razy pracowałam na jego dziale i co mogę powiedziec to,to,że wymaga ale i do tego pomaga jak jest jakaś trudnośc,nie to co inni,a pozatym miło się na niego patrzy.

misia

co sądzicie o brygadziście (usunięte przez moderatora)???

adi

a mi się tam dobrze pracuje, i nie narzekam. placą w miarę, jak ktoś robi swoje to ma dobrze. - a że leniuchów tępi się wszędzie - cóż, takie czasy wszędzie....

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Jarocin

Lisner