Opinie o Lisner w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lisner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lisner o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Jarocin

witam,czy mo¿e mi kto� powiedzieæ jakie zarobki ma elektryk /elektromechanik i czy jest ró¿nica w p³acy gdy jest zatrudniony bespo�rednio przez pracodawc¹ czy przez agencjê Ramstad

A jaka placa jako operator wozka widlowego?

Były

Jeszcze jedno. Łyżka będzie lepsza ;)

Były

Operator wózka :). Nie polecam, kasa słaba w porównaniu z innymi, obiecują złote góry a w praniu wychodzi co innego, nadgodziny niepłatne, jak coś uszkodzisz to "z własnej woli pokrywasz straty". Jedyny plus.... nikt nie wie co jest na stanie, więc smacznego ;)

Firma Lisner prowadziła rekrutację na stanowisko Operator techniczny / Mechanik wydziałowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Jak sie pracuje jako operator wozka widlowego?

Bartosz

Mam zaczac praca w lisnerze od pon jako operator wozka. Jakies informacje na temat struktury pracy na tym stanowisku? Pozdrawiam

Po raz ostatni jeste�my razem, dzisiaj nam mija ostatni dzie�. Ty chyba również �ezk� uronisz, gdy rozejdziemy si� w różne strony. Do widzenia przyjaciele, wspólnych lat ,mieli�my wiele. Dzi� ta nitka si� urywa, ta co ko�czy i co zaczyna. Żal mi si� rozsta�, ale już trzeba, na pożegnanie u�miech wam daje. Te chwile które tu przeży�am zostan� w sercu na wiele lat. Do widzenia przyjaciele,wspólnych lat ,mieli�my wiele. Dzi� ta nitka si� urywa, ta co ko�czy i co zaczyna. Do widzenia.

popieram tą wypowiedź [usunięte przez moderatora] TO NYGOL ZE AZ STRACH

madalenka1443

Lisnerowskie świnie!!!!!!!!!!! cała załoga lisnera brygadzistka [usunięte przez moderatora] i jej[usunięte przez moderatora]ktora naszczęście tam nie pracuje już [usunięte przez moderatora]!!!! KABEL!!!! Przez nie dwie co niektore osoby nie dostaly umow dalszych !!!! nigdy w zyciu LISNER To są chamy i[usunięte przez moderatora]!!!!

A co ma sie tam wyrabiaÄ?? CzÅ?owieku ja pracowaÅ?em 4 miesiÄ?ce i byÅ?em zadowolony że miaÅ?em prace. Jak ci sie nie podobaÅ?o to mogÅ?eÅ? sie zwolniÄ? a nie oczerniaÄ? zakÅ?ad pracy, który ci daÅ? prace żebyÅ? miaÅ? na chleb

q

faktycznie co wejde na forum coraz wieksze hiciory.... ale wiecie co to już nie jest smieszne dobra rozumiem mozna sie wypowiedziec na forum co komu nie pasuje w pracy ale przestancie sie nawzajem oczerniac wyzywac..zachowujecie sie jak dzieci w przedszkolu ":proszę pani a on mi zabrał zabawke" nie długo to wy nawzajem z tej nie nawisci sie pozabijacie....

praca

nie potrzebują pracowników na chwile obecną,więc nie ma szans,ale we wrześniu możesz się starac,o ile jesteś pracowity/a,

chetna do pracy

hej widzialam ogloszenie ze lisner potrzebuje pracownikow, czy faktycznie prfzyjmuja nowych ludzi? i czy wrto tam wogole isc bo patrzac na niektore opinie to juz sama nie wiem. pozdrawiam

Wszyscy wiedza kto jest najlepszym brygadzista na kuchni. Potwierdzeniem tego jest order zaslugi ;"Zlota sardela" ,wreczony osobiscie przez samego pana[usunięte przez moderatora] Mniej wslizgujacy sie brygadzisci tacy jak [usunięte przez moderatora] musieli sie pozegnac ze stanowiskami poniewaz nie pasowali do nowej wizji firmy, ktora oczywiscie spalila na panewce. Lisner to fajowska firma...hahaaa ha!

JAKIŚ FACIU - 2010-03-20 11:35:02 Witam ,chciałbym napisać parę słów na temat działu [usunięte przez moderatora]...tam pracują niezłe laski,ale są fałszywe jak smok ,.liżą [usunięte przez moderatora] tyłek jak mogą ...ma wybrane kumpele ,które wyróżnia za to one ją obgadują ,że ma starego męża do tego rozwodnika ,że pochodzi z Białorusi i zapoznała go bo jeździ tirem...że stała na granicy!!! no wiecie!!! i go poznała .Takie to ma kumpelki w pracy pozazdrościć tylko ...[usunięte przez moderatora] drze papę a do tego jak pociągnie litanię przekleństw to się włosy jeżą na głowie ...pracuje tam jedna[usunięte przez moderatora] ,która rządzi na linii tzw.150 (usunięte przez administratora) suka ,jak jej jakaś kobieta nie pasuje to precz...niejedna przez tę sukę wredną płakała ,niby podlizuje się [usunięte przez moderatora]bo chce dostać operatora a za plecami śmieje się i rąbie jej (usunięte przez administratora) ....współczuje [usunięte przez moderatora] ,że wyróżnia tak bardzo ,ale kiedyś się przekona, co do niektórych lizusek fałszywych (usunięte przez administratora) Białorusinka gdzie ją tu przygnało !!!Spadaj WREDNA SUKO ..... pamiętasz jak zaczęłaś pracę w Lisnerze ile razy płakałaś ,a teraz gnębisz i przeklinasz ..wstyd oj wstyd .... HAHA no nie moge co tu nie wejdę to coraz większe hity czytam :)

Ktoś

Pracowałem w waszej firmie i coś wam powiem-to norma,że ktoś kogoś nie lubi,jeden drugiego chwali,inny krytykuje-to nic innego jak LUDZKA ZAZDROŚĆ...poza tym ludzie w tym zakładzie żyją plotkami.Moje zdanie na temat działu kuchnia?Hmmm,brygadziści-Jacek jest ok,o Mariuszu nie będę się wypowiadał...Piotr może być...Najlepsze osoby w tej firmie-zdecydowanie kierownik-pan Maj-największy luzak:))Ten to się niczym nie martwi hehe:)))Z takimi ludzmi można i chce się pracować.Bawcie się tam dobrze hehe i nie wysilajcie się za bardzo,bo po co????

wiem bo pracuje na tym dziale jak ta praca ich wyglada.Tak pracuja to napewno tylko efektow nie widac teraz dopiero moze cos bedzie widac jak Mariusz to przejal. On sie nie bedzie sie z nimi patyczkowal ja go popieram.

jik jam

Masz racje ale nie jest tak do końca jak piszesz ta Marka zmiana też pracuje ,tam to się wychwalają jedni przez drugich ja słyszałem że Jacka zmiana jest najlepsza . A tak wogóle w każdej pracy jest jakaś ludzka wytrzymałość człowiek to nie ROBOT i nie MASZYNA

Mariusz ma racje ze gna tych nierobow co pod nim podlegaja bo tylko zmiana Piotra nadrabiala za wszystkie zmiany. A najbardziej powinien wziac sie za te matrony z pulwer.Niech wezma sie za prace a nie godzine na sniadaniu i spijanie kawek.

Wielbicielka

Ten Mieciu nie został brygadzistą . Ato że jest wredny to się nie zgadzam jest miłym i sympatycznym chłopakiem ( nawet ładnym ),skoro zastępuje brygadzistę to musi gnać ludzi do roboty tak jak inni to robią ,więc dajcie spokój i piszcie coś normalnego a nie zmyślacie nie wiem co

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Jarocin

Lisner