Teriel sp. z o.o.

Gostyń

Opinie o Teriel sp. z o.o.

aa 2010-05-11 15:22
Masz Racje.
kalo 2012-04-11 00:33
charówa za minimalną krajową, wymagania od rpacownika kosmiczne a pensja mierna, nie poelcam
zadowolony 2013-09-17 08:04
Witam. Firma jak każda inna. Wymagają sporo, ale też sporo mogą zaoferować, jeśli te wymagania się spełni. Polecam ludziom, którzy wiedzą, czego chcą i nie boją się wyzwań, bo istnieje też możliwość dalszego rozwoju ze zmianą stanowiska pracy i warunków zatrudnienia. Trzeba się wykazać, ale zostaje to wynagrodzone. Aktualnie sporo inwestują, co również ma wpływ na polepszenie warunków pracy. Osobiście polecam!
zadowolony 2013-09-30 11:57
To jest odlewnia. Jest pył, dym, brud, hałas, metal, w lecie gorąc, w zimie ziąb... Jak to w odlewni. Norma
olia 2016-05-15 10:16
Czy nie potraficie jakos wszyscy zmienic tego, nie fajna jednka tam panuje atmosfera,powinno wam na tym zależeć.
gość 2016-10-24 21:57
Dziś byłem na rozmowie w tej firmie. Ogłoszenie znalazłem na radio Elce w ogłoszeniu pisze 3000zl netto na akord zaś na rozmowie podstawowa stawka wynosi 9zl na godz ale może ulec zmianie. Śmiech na sali
Hanna 2017-03-07 12:16
@gość a co może być decydującym czynnikiem do zmiany stawki? Dopytywałeś?
Piotrek Król 2017-03-10 18:48
Niestety ale firma ta płaci za usuwanie negatywnych komentarzy-zapewne i tego usuną.
Hanna 2017-03-17 15:05
@Piotrek Król moderowane są komentarze, które nie są zgodne z regulaminem GoWork.pl
Zostaw swoją opinię o Teriel sp. z o.o. - Gostyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teriel sp. z o.o.