Teriel sp. z o.o.

Gostyń

Opinie o Teriel sp. z o.o.

PIRAT 2010-01-21 15:01:44
FIRMA JAK FIRMA CIERZKA PRACA W ODLEWNI ALE PREZES ZALOBA PIERWSZY (usunięte przez administratora)JAKO PREZES NIEMA PODEJSCIA DO PRACOWNIKOW JEST (usunięte przez administratora)I NANICZYM SIE NIEZNA A NA ODLEWNICTWIE WCALE W 2009 ZWOLNIL 100 OSOB SAMYCH FACHOWCOW WSTYDZIL BY SIE
aa 2010-05-11 15:22:04
Masz Racje.
anonim 2010-07-09 19:26:41
dopuki zaloba bendzie w tej firmie to zarobki i prestirz benda chamowane a firma bendzie podupadac bo to jest cep skonczony ma inzyniera a naniczym sie niezna chcialbym dorzyc chwili kiedy go zwolnia niech posmakoje jak jest na bezrobociu
kalo 2012-04-11 00:33:57
charówa za minimalną krajową, wymagania od rpacownika kosmiczne a pensja mierna, nie poelcam
tom 2013-03-29 22:19:16
pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZERO szacunku i wyrozumienia!!! polecam 1500zl jak dobrze idzie W WARUNKACH SZKODLIWYCH!!!
zadowolony 2013-09-17 08:04:55
Witam. Firma jak każda inna. Wymagają sporo, ale też sporo mogą zaoferować, jeśli te wymagania się spełni. Polecam ludziom, którzy wiedzą, czego chcą i nie boją się wyzwań, bo istnieje też możliwość dalszego rozwoju ze zmianą stanowiska pracy i warunków zatrudnienia. Trzeba się wykazać, ale zostaje to wynagrodzone. Aktualnie sporo inwestują, co również ma wpływ na polepszenie warunków pracy. Osobiście polecam!
zadowolony 2013-09-30 11:57:03
To jest odlewnia. Jest pył, dym, brud, hałas, metal, w lecie gorąc, w zimie ziąb... Jak to w odlewni. Norma
pracownik odlewnii 2014-08-01 07:10:55
Na produkcji tylko i wyłącznie umowy zlecenia, po pierwszej umowie zleceniu uwaga niespodzianka... następna umowa zlecenie. Praca tak jak wczesniej napisali ciężka fizyczna za 1500 na reke. Mniej zamowien i zwolnienia
Ola 2014-12-29 17:35:35
Jeden wielki wyzysk. Rządzi banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kelnerem na czele i wysokim idiotą (kontrola), ktorego to wyrzucają co chwilę z innych odlewni. Ogolnie zwalniają ludzi z doświadczeniem i szukają dupowłazów.
Zdecydowanie nie polecam tej firmy.Brak możliwości awansu i tak naprawde firma bez perspektyw na przyszlość
wangis 2015-05-13 14:45:29
Mobing i zro zainteresowania kogo kolwiek czyli prywatny folwark paru cwaniakow ktorym sprawy pracownikow sa zupelnie obojetne .Prelka w tym tyglu jest ruda Iwona okropna baba
olia 2016-05-15 10:16:04
Czy nie potraficie jakos wszyscy zmienic tego, nie fajna jednka tam panuje atmosfera,powinno wam na tym zależeć.
gość 2016-10-24 21:57:50
Dziś byłem na rozmowie w tej firmie. Ogłoszenie znalazłem na radio Elce w ogłoszeniu pisze 3000zl netto na akord zaś na rozmowie podstawowa stawka wynosi 9zl na godz ale może ulec zmianie. Śmiech na sali
Zostaw swoją opinię o Teriel sp. z o.o. - Gostyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teriel sp. z o.o.