Opinie o Teriel sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Teriel sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teriel sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teriel sp. z o.o. w Gostyń

Ula Nowy wpis

Szlifierz odlewów jaki staż ma mieć, żeby przyjęli? Na stronie nie ma informacji i mąż się zmartwił, czy praca odpowiednia dla niego, szukamy teraz pomocy i informacji. Czy pracodawca ma jakieś wymogi w tym względzie w ogóle?

Tobi Nowy wpis

Operator linii formierskiej jest poszukiwany i zainteresowała mnie ta oferta. Zapytam tu Was, czy ktoś wie, ile trwa szkolenie wprowadzające do samodzielnej obsługi? Bo domniemam, że takie jest? Tak nie bardzo chcę być rzucony od razu do wielkiej samodzielności i na głęboką wodę. W ogłoszeniu praktycznie nic nie podano. Jakie zarobki, jaka umowa? Tu może ktoś mi pomoże ;)

janusz Nowy wpis
@Tobi

Nie licz na jakiekolwiek szkolenie. Fimre omijaj szerokim lukiem, (usunięte przez administratora) i placa na raty, a zarzadzajacy nie maja pojecia o tym co robia. BHP tez tam nie ma.

@janusz

żadnych szkoleń? to w jaki sposób nowy pracownik ma przyswoić swoje obowiązki? nie ma żadnego on boardingu? a co do tej płatności na raty, to dlaczego tak się dzieje? firma ma jakieś problemy finansowe?

maarek od wiertarek

Jak tam robaczki, co zrobiliście z pieniążkami na swieta? było tak duzo jak w zeszłym roku?

Jaki dress code obowiązuje w Teriel sp. z o.o.?

jarek

Dress oboijetnie jaki, moze byc z pepco

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Teriel sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ślusarz

Jakie są aktualne stawki godzinowe w Teriel? Warto aplikować na stanowisko na produkcje?

Szymon

A co tam u pani od BHP? Nadal nic nie widzi?

@Szymon

Pytanie tylko co by miała zobaczyć, chyba że nie masz co zasugerować i dlatego nie piszesz wprost?

Szymon

A kiedy dostaniemy obiecana kasę na karpia?

@Szymon

Ale to chyba za parę miesięcy dopiero? Jak karpia

@Bożena

Ale to chyba za parę lat, ale wstecz kiedy to było obiecane....

@Szymon

Aaa no ok tego wariantu to nie przewidziałam. A obietnica na piśmie?

Szymon

Wypłata na raty, serio w tych czasach? To jakiś żart?

@Szymon

A co, zaoferowali wam tak? Jakie raty i ile?

@Bożena

Nikt nie pyta, po prostu dostajesz wypłatę w dwóch ratach.. 10 czesc, reszta po jakimś czasie

Janusz
@Szymon

Nie mówiąc o BHP, brak podstawowych środków ochrony a pani udaje że tego nie widzi...

@Janusz

Co Ty. :/ A co tak wgl., jest wam tam potrzebne? Komuś się coś może już stało przez te braki?

@Bożena

No brakuje np rekawic ochronnych, ale nie jestem ździwiony skoro koledzy z sąsiedniego działu wymieniają rękawice na nowe po jednym ich założeniu (no bo rączka się spociła) a nam starczy 1 para rękawic na 2-3 dni. Pozdrawiam :))

Janusz
@Bożena

Je ma nawet butów ochronnych.... Nie mówiąc o okularach i maseczkach

@Janusz

A zgłaszałeś, że są Ci potrzebne? Bo tak w sumie o jakim stanowisku piszemy? I czy faktycznie tak jak kolega wspomniał rękawice zużywają tak często?

@Bożena

A to trzeba zgłaszać? Firma nie wie jak należy wyposażyć pracownika? Od czego jest pani z BHP?

Sylwia
@Szymon

Firma ma obowiązek zapewnić wszystkie narzędzia do pracy, według kodeksu pracy, to prawda. No ale skoro tego nie przestrzegają, to chyba warto zwrócić uwagę?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Teriel sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pierwsza rata 10, reszta później

Mirek .50

Witam mam pytanie ile może dostać nowy pracownik w tej firmie na start na godzinę. Mam 50 lat a szukam firmy gdzie zarobić więcej

@Mirek .50

Dzień dobry, Zależy od wykonywanej pracy / stanowiska - część brygady produkcyjnej pracuje akordowo, a część godzinowo. Jeżeli chodzi o stawkę godzinową to obecnie jest to 19-20 zł brutto / godzinę + premia uzależniona od wyniku końcowego w danym miesiącu (wydajność + jakość) wynosząca średnio 400-600 zł netto (przy dobrej wydajności i jakości czasami jest 700-800 zł netto). Są też dodatkowe bonusy od spełnienia wyznaczonych celów miesięcznych. Pozdrawiam

Zenek

Witam, a jakie są stawki jeśli chodzi o pracę na magazynie ? Pozdrawiam

Laczupakabra

Ta firma jest specyficzna atmosfera jaka tam panuje jest naprawdę mega pozytywnya. Fakt pył hałas brud ale to nie ma znaczenia. Prosta praca żadnej filozofii wystarczy tylko chcieć a co stawki nie pasują ?? :) W tej firmie są najlepsze płace w Gostyniu :) ale to nie miejsce dla panienek które uderza się w paluszek i L4 na tydzień :) masz jaja nie boisz się kuzu i brudu a chcesz w dobrej atmosferze pracować to zapraszamy :)

michal
@Laczupakabra

Proponuję już odkładać pieniądze na lekarzy w przyszłości skoro ten pył nie taki straszny :)

Pytanie123

Czy przyjmuja tam kobiety jako pravownik produkcji i ogulnie na czym to polega

?

@Odpowiedź a dlaczego tak dzielą wypłatę?

Wojtek

Firma z dobrymi opiniami, dbająca o pracowników więc polecam pracę dla fachowców.

Ile jest zmian w Teriel sp. z o.o.?

Aktualnie są 3 zmiany

kto

Na czym polega praca pracownika kontroli jakości w tej firmie tak w większym wyjaśnieniu? Bo w ogłoszeniu pięknie to wygląda, ale jak jest na prawdę?

Witam Czy potrzebują ludzi do pracy??

Winsent

Łatwo jest przedstawić firmę w złym świetle. Myślę, że komuś brakuje chęci do pracy!

zorientowany

Nie polecam..(usunięte przez administratora)jeśli nie jesteś z Leszna to jesteś nikim tak wszyscy mówią

Koko

Kiedy człowiek się spieszy to się Dyzio cieszy ???? takie motto

Zostaw merytoryczną opinię o Teriel sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Teriel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teriel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teriel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teriel sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lipowa 2 lok. A
    63-800 Gostyń