Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Ela

Słyszałam, że będą podwyżki od nowego roku dla pracowników produkcyjnych, te które obiecał dyrektor, ze wlasciciele sie zgodzili. A wam cos wiadomo ?

prawdomowny
@Ela

Dobrze słyszałaś - będą podwyżki - waszych norm produkcyjnych, bo na wynagrodzeniowe to raczej nie liczcie :D

Ktoś nowy
@prawdomowny

I jak tam? Podwyżki były warto się zatrudniać? Jak wyglada praca na produkcji ciężka? Ile wychodzi wypłaty do reki? Bo jak wiadomo dojazd do firmy fatalny czy warto marnować czas z centrum.

ihaha

Tomcio To ten co.......... kierowniczce????

@ihaha

No to pojechales hahahaah no przecież to on...

@ihaha

Ozywiscie komentarze ja zawsze są usuwane . Pozdro dla Wszystkich wazeliniarzy i kapusiow

Witam, Miałem okazję pracować w firmie kilka lat temu. Dobre miejsce na start jeżeli chodzi o zarządzanie dla młodych ludzi zaraz po studiach. Dalsza kariera zawodowa jest niestety blokowana przez nepotyczne nadawanie stanowisk przez Zarząd Firmy. Idea Bierny, Mierny ale Wierny jest na piedestale i w DNA przedsiębiorstwa. Niestety w codziennej pracy pomija się rozwój pracowników i zasady ciągłego doskonalenia. Warto wdrożyć zasadę: Zarządzać znaczy uczyć !!! Mimo to życzę powodzenia ponieważ w firmie poznałem wiele wartościowych osób. Pozdrawiam

Mała

Nie wiem skąd się biorą te sumy pieniędzy i informacje o socjalu w Oleofarmie. Jakieś bzdury. Multisport, karta medyczna, bony, paczki na święta, wczasy pod gruszą ... możecie zapomnieć ;). Jedyny socjal to woda z dystrybutora i jeszcze słynne wigilie pracownicze, na których najważniejsze jest głośne śpiewanie kolęd i unikanie zbytniego objadania się bo prezesi patrzą ;). Zwolniłam się z tej pseudo firmy. Biorąc pod uwagę całkowity brak socjalu, zmianowy system pracy, kiepski dojazd i pracujące weekendy, ze które co najwyżej można odebrać wolne nie polecam nikomu tam pracy. Do tego fatalna organizacja pracy na produkcji, kierowniczka, która miota się, co chwilę jakieś afery, zgrzyty między ludźmi, porażka. Szkoda zdrowia. Słyszałam, że nie mogą znaleźć ludzi do pracy i będą zatrudniać Ukraińców ;).

Tomcio
@Mała

Po piewsze - nie samym chlebem czlowiek zyje, po drugie-zmianowy zarabia 3800 netto. Po trzecie trzeba docenic forme budowania zaufania po przez oplatek.

ktos

Czyżby byłaby to firma WABCO???

Z
@ktos

Ok..miałem na myśli Gestamp.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Destresan

Nie wiem skąd ktoś bierze info o socjalu w tej firmie? Jakieś bzdury. Multisport, karta zdrowotna, paczki, bony na święta. Hehe zapomnijcie. Zero. Jedyny socjal to woda z dystrybutora. Nie no sorry byłam na wigilii firmowej gdzie najważniejsze było to, żeby głośno śpiewać kolędy i nie nażreć się za dużo na koszt firmy bo prezesi patrzą. Żeby było śmieszniej to duża część pracowników produkcji nie poszła na tę szopkę. Do tego kasa marna biorąc pod uwagę nocki i weekendy pracujące za które nikt nie płaci tylko trzeba odbierać wolne. Szczerze odradzam. Rzuciłam już tam pracę i nie żałuję. Z tego co wiem to nikogo nie mogę mogą znaleźć teraz do pracy. Słyszałam coś o Ukraińcach i o tym, że połowa produkcji przynajmniej ta kumata szuka nowej pracy. Tak więc miejsce na kolejnych naiwnych się znajdzie ;)

Ktoś

Cześć! Bylem na rekrutacji jakis czas temu na pracownika produkcji pani miazga kompletnie nieogarnieta nie miala mojego cv dobrze ze mialem swoje 2 to jej dalem strzelala stawkami netto ze pracownik zarabia 2000 do reki a operator 2600 plus fajny socjal multisport doplaty do wakacji itp ale ciezko mi w to wierzyć bo zgadalem sie z ziomkiem i mowi ze 2000 to z premiami o ile sa a multisport w ogóle nie ma i jest slaby dojazd do oleofarmu a kasy za dojazdy nie zwracaja jak w firmach sasiadujacych.. jaka jest prawda ?

Jadzia
@Ktoś

No wszystko tu jest I multisport I luxmed, bony na swieta I doplaty za dojazd do pracy..a I wczasy pod grusza....refundowane okulary I wszyscy mamy umowy okresowe. A I wode dostaniesz...

sumaczek
@Ktoś

jakos 2000zl na reke przy dobrych wiatrach multisport nie ma,sojcalu ani zadnych doplat.zrobia laskawie raz w roku tzw jak oni to twierdza Wigilie na ktora nikt raczej nie chcial isc,firma nie szanuje pracownikow .zlecaja rzeczy niemożliwe coraz wiecej i wiecej ,zwalniaja pracownikow a inni maja robic za kilku ..Odradzam naprawde chyba ze masz mocne nerwy,ale na rynku jest duzo ofert pracy wiec i pewnie sie lepsza znajdzie.

@sumaczek

Dali by ludziom pieniądze za te weekendy pracujące. A nie za dzień wolny. Karta multisport i 2600 ??Zabawne ... CIEKAWE kto z produkcji ma taka wypłatę ...chyba mistrz zmianowy... Ludzie zalosni walczą i ścigają się jakby kupę kasy zarabiali. Zal mi tej firmy i tych wszystkich "szczurow"którzy myślą ze sa niewiadomo kim.Banda imbecyli która nie zna znaczenia słowa "odpowiedzialność "ponieważ jeden zwala na drugiego i nikt nie umie wziąść winy na siebie.

Tomcio
@Kicia

Po pierwsze, nie samym chlebem człowiek żyje, wspólne śpiewanie, opłatek to ważny element budowania wzajemnego zaufania. Po drugie mistrz zmianowy zarabia 3800 netto..Po trzecie należy docenić wysiłek Pani Dyrektor w organizowaniu wigilii.

trtr

@we no wiesz z calą pewnością na takim stanowisku to musisz posiadać odpowiednie wyksztaclenie ekonomiczne ale to chyba nie jest nic dziwnego tak sądze..wiesz tak na prawde to z tego co ja się orientuję to taka dobra księgowa to może nawet i 6 tysięcy zarobić

Acc

2000 netto plus, 200 premii

Inka

Co do poprzedników, to fakt nie mieli nawyku stania przed bramą firmy. Mylisz ciśnienie z mobbingiem, poniżaniem ludzi publicznie to nie ciśnienie. Co do wspólnych śniadań, szkoda że nie możesz doświadczyć tej naszej radości kiedy Pan Dyrektor wychodzi z kuchni.

sarnamala11

nie wiem dlaczego mój wpis się nie pojawił spróbuję raz jeszcze Do Oleo i Oleo podobnych Pracuję w Oleofarmie od kilku lat . I chyba wy pracujecie , pracowaliście w innej firmie niż ja. A byłam dziś w pracy. W tym czasie przeżyłam kilku Dyrektorów , obecny jest 4 i według mnie jest najlepszy z tych , których poznałam. Poprzednicy rzadko wychodzili z gabinetów , obecny rzadko jest w gabinecie. Widać jego upór do naprawy tego co naprawić trzeba bo nie działa najlepiej. jest wymagający , potrafi być szczery do bólu , czy to dziwne , dla mnie nie , ciśnienie z góry jest spore i on też pewnie ma ambicje do zmian , które nie wszystkim są w smak. Pamiętam produkcję sprzed kilku lat i widzę ogromną różnicę dziś , na plus nie tylko z resztą produkcji tą różnicę widać w wielu miejscach w Oleofarmie. Może jestem naiwna jednak ja myślę , że większość jak nie wszystkie bardzo negatywne komentarze piszą ludzie którzy z nami już nie pracują. .

sarnamala11

Oleo , Ja czytam Twoje rewelacje i myślę , że chyba pracuje w innej firmie. Tak się składa , że parę ładnych lat już tu spędziłam. Przeżyłam kilku , dokładnie 3 Dyrektorów , obecny jest 4 . I żaden poprzedni nie miał w sobie tyle determinacji w tym aby produkcja działała sprawnie . Właściwie to rzadko wychodzili z gabinetu , obecnego ciężko w gabinecie zastać. Żaden nie poświęcał tyle czasu aby zrozumieć jak to wygląda tak naprawdę na dole , na produkcji. Ja pamiętam jak wyglądała produkcja 3 -4 lata temu i widzę jak wygląda dziś . Zmiana na plus jest wielka. Piszesz o braku zaufania i szacunku ; zapraszam cię Oleo w czasie przerwy śniadaniowej do jadalni . jest nas tu wielu i razem jemy , rozmawiamy , śmiejemy się , plotkujemy i wytłumaczysz mi dlaczego ja nie ufam Dyrektorowi. jeśli jeszcze u nas pracujesz przyjdź i sprawdź. mobbing na Kierowniku produkcji ?? - to jest totalna porażka - szkoda tego komentować . ja życzę Dyrektorowi aby dał radę to normalny , pozytywny człowiek z ludzkim podejściem. jest wymagający i to chyba zrozumiałe , ciśnienie pewnie z góry ma wielkie ale i on sam wydaje się być ambitnym facetem .

Yupi

Trzeba mieć odwagę Dyrektorze, żeby publicznie na zebraniu kpić z decyzji Prezesa.

Oleo

Ale gdzie? Przecież w naszej firmie, mamy kryzys zaufania na każdym szczeblu tak olbrzymi, który determinuje każdą pracę zespołową. Mamy Dyrektora, któremu nikt ufa, którego nikt nie szanuje.

Oleo

Czasami ciężko znaleźć zastępcę na stanowisko dyrektora operacyjnego za pensję kierownika produkcji w normalnej firmie. Ciekawe jest również to, że obecny zarabia 60% pensji poprzedniego.

Oleo

Wiesz co, raczej nie będzie dostępna. Nigdy nie były. Kontaktuj się z Właścicielami. Z tego co wiem Zarząd, ma już informację o mobbingu w stosunku do Kierownika Produkcji. Posiada również inną wiedzę dotyczącą strat i technologii. Pytanie tylko jak długo będą akceptować to lojalność obecnego dyrektora.

Oleo

Nie wydaje mi się, żeby była publiczna. Wiem, że rozmowy trwają. Kontaktuj się z Właścicielami. Zarząd ma już wiedzę na temat mobbing na Kierowniku Produkcji. Znane są im fakty w zakresie rozliczania strat i technologii oraz inne kwiatki. Widać, że zaufanie się wyczerpało do dyrektora.

Pozostały wspomnienia

Śmieszna firma ten Oleofarm. NIBY POWAŻNI LUDZIE, A BAWIĄ SIĘ JAK DZIECI, totalna amatorszczyzna . Miło wspominam te parę latek . Mili ludzie, fajne wycieczki, jakość produktów generycznych średnia, ale na PL wystarczy, na DE za słaba. Kapsułki rodem z ChRL niszczą jakosc

@Pozostały wspomnienia

Może się coś zmieni I nie będziemy się wstydzić, bo szukają nowego dyrektora.

Pozostały wspomnienia

brodata gienia

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Wiele podpatrzyłem w różnych firmach jak i branżach i musze stwirdzić ze, nie ma firmy która tak. tragicznie traktowała swoich pracowników a pracowałem u kilku pracodawców jako pf, pm , kas , kam więc wiem co mówię Wystrzegajcie się. A najbardziej kierowników/czek które pracowały tylko tu i nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.

czarny

Popieram,a takich niestety nie brakuje i mistrz zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.