Viki - Med Wanat Adam

Opinie o Viki - Med Wanat Adam

Czy w Viki - Med Wanat Adam są szkolenia zewnętrzne?

VIKI-MED Nowy wpis

Tak. VIKI-MED od jakiegoś czasu organizuje szkolenia w tematyce diagnostyki obrazowej.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Viki - Med Wanat Adam?

Jak.Now.

Standardowych pytań rekrutujących było mało, przypominała bardziej miłe spotkanie niż stresującą rozmowę. Rekrutację przeprowadziła bardzo miła pani, atmosfera przyjazna i bardzo bardzo pozytywna. Ogólnie wrażenia bardzo dobre, choć jak widzę są tu osoby z różnymi doświadczeniami. Co dalej - zobaczymy

Łucja Nowy wpis
@Jak.Now.

A z ilu etapów składa się rozmowa kwalifikacyjna? I czy również sprawdzana jest znajomość języków obcych?

VIKI-MED Nowy wpis
@Łucja

Rozmowa rekrutacyjna składa się z 2-3 etapów w zależności od stanowiska. Często sprawdzana jest znajomość języków obcych.

Uczestnik

Niedawno byłem na szkoleniu w Bytomiu organizowanym przez tą firmę. Moje wrażenia są pozytywne - prowadzący szkolenie dysponował ogromną wiedzą, którą potrafił przystępnie przekazać, dużo ćwiczeń praktycznych w trakcie szkolenia, osoby towarzyszące na szkoleniu (pracownicy, którzy pomagali od strony organizacyjnej) tworzyli świetną atmosferę. Na pewno jeszcze wrócę jeśli będą inne ciekawe tematy dla fizjo.

Zuzanna

A nie ma tych warunków wpisanych do umowy? Skoro wcześniej były omawiane na rozmowie? Daj znać jak to wygląda.

Zuzanna

@Apollo_440 Nie ma żadnej możliwości, aby pracować na umowę o pracę w Viki - Med? Daj koniecznie znać.

Łucja

Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczona. Myślałam, że w Viki - Med można liczyć na różne formy współpracy. A jak w firmie przedstawia się system wynagradzania oraz premiowania pracowników? Możesz mi to pokrótce wyjaśnić?

Krzysztof B.

Współpracę z firmą oceniam dobrze. Kompetentni i rzeczowi, płatności w terminie. Polecam jako kontrahent.

MaM

Po tej stronie Adam Wanat. Zanim coś napiszcie tu, to przynajmniej miejcie cywilną odwagę ujawnić sie i podpisać imieniem i nazwiskiem.

MaM

Lubię atmosferę w Viki - Med Wanat Adam za: (usunięte przez administratora) Od tej pory panuje harmonia i spokój w firmie.

Zuzanna

Możesz rozjaśnić, o co chodzi w zdaniu, które użyłeś na temat pracy w Wiki - Med Vanat? Dlaczego uważasz, że gdyby nie SS ta firma by nie działała? Będę wdzięczna jeśli wyjaśnisz i uargumentujesz swoją opinię.

Zuzanna

Piszesz, że aby w firmie Viki - Med Wanat Adam działo się lepiej pracodawca powinien zmienić swoje myślenie. Co więc konkretnie proponujesz? Co nie podoba się Tobie w dotychczasowym sposobie myślenia swojego pracodawcy co z chęcią byś zmienił na lepsze?

Zostaw merytoryczną opinię o Viki - Med Wanat Adam - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Viki - Med Wanat Adam?

Kandydaci do pracy w Viki - Med Wanat Adam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Viki - Med Wanat Adam