Opinie o Granbau Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Granbau Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Granbau Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granbau Sp. z o.o. w Zawiercie

Czy Granbau Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

granbau@wp.pl Nowy wpis

Proszę o kontakt mailowy wszystkie osoby pokrzywdzone przez firmę Granbau Sp. z o.o. granbau@wp.pl

Filona Nowy wpis

Czy firma rozliczyła się chociaż z pracownikami?

zadowolony Nowy wpis

jo tam nie rozpaczam nikt nie bedzie sie juz musiał o kase prosic za robote

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Granbau Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
zmartwiony

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy!!

piotr

Uprzejmie informuję iż dnia 05.04.2019 o godzinie : 10 odbędzie się wizja lokalna na terenie nowej siedziby w Zawierciu przy ul.:Żabiej 96 w obecności przedstawicieli Urzędu Miasta i ochrony środowiska

ciekawy
@piotr

Z jakim reultatem?

Witam potrzebuję opinii o tej firmie jest ogłoszenie o pracę i zastanawiam się czy jest sens pracować ?

Dominika

@Maly co takiego się wydarzyło? W jaki sposób zostałeś oszukany przez firmę granbau? Czy wszystkie te służby, o których wspomniałeś zostały już powiadomione i nie zareagowały na Twoje zgłoszenie?

Raffi

Mały pytanie :czy mają syndyka na karku ?

Stanisław

proszę o posprzątanie tych połamanych palet drewnianych oraz płyt betonowych i starych opon samochodowych z mojej działki przy ul.: Żabiej w Zawierciu gdyż to nie jest wysypisko śmieci

Rafii

Mały to bardzo ciekawe ,jakbyś jeszcze parę szczegółów mógł podać ?

@Rafii

O jakie szczegóły chodzi bo jest ich wiele

piotr

Słyszałem że w związku z tym składowiskiem na ulicy: Żabiej tam mieszkańcy organizują wizytę mediów w weekend

Aaaaa
@piotr

Pewnie przyjedzie TVN24 albo UWAGA

rafii

A aaa to dlatego, przed syndykiem wieją na żabią i tu kombinat się marzy

Maly

Pani (usunięte przez administratora)z z całym szacunkiem Chciałem się zapytać Kim Pani Wogule jest że tak Pani "Dba o tego pracowniki".Ja też jestem osobą pokrzywdzone przez tego Typa (usunięte przez administratora)Nazwijmy jego po nazwisku,on jest cała głową tego interesu granbau i granbau machine.Zaden z Szanownych Komorników sądowych czy syndyków upadlsciowych do tego nie dojdzie nawet Nasz Polski Fiskus bo to TŁUMOKI KTÓRYCH TREPKA ROBI NA SZARO,a O Państwowej Inspekcji Pracy to nawet nie wspomnę Tylko są w wtedy na budowie jak dojdzie do najgorszego śmierci pracownika.A resztę to Da się KOPERTĄ ZAŁATWIĆ tak na boczku.Pisalem wcześniej do ludzi na tym forum ażeby się zebrać i wspólnie złożyć pozew do sądu pracy, a tu lipa wyszła.Ja rozumiem że macie rodziny na utrzymaniu Ale trzeba walczyć o swoje.Wspolczuje też obywatela z Ukrainy którzy pracują u niego.Nikt się nie Interesuję.Do wszystkich którzy szukają pracy w okolicach Zawiercia Myszków i resztę tych Miescin okolicznych OMIJAJCIE TA FIRMĘ Z DALEKA.Po drugie Informacja dla komornika i syndyka masy upadloscowej firmy granbau Ty Nieudaczniku weź się do Roboty.(usunięte przez administratora)prowadzi budowę w Ożarowicach gminie obok Przyzowic koło lotniska jest podwykonawca firmy RISER Z JAWORZNA.CIEZKO ZADZWONIĆ I ZAPYTAĆ SIĘ KTO KIERUJE FIRMA GRANBAU MACHINĘ I NA JAKIE KONTO SPŁYWAJA PIENIĄŻKI ZA WYKONANY ETAP ROBÓT NAWET SKARBÓWKA JEST TEPA.Pozdrawiam

Aaa
@Maly

Gdzie był ten wypadek śmiertelny

@Aaa

Nie było żadnego wypadku w pracy.tylko daje przykład w jakich momentach pojawia się jedynie nasz polski PKP dla nie kumatych Państwowa Inspekcja Pracy.Ktora ma Wszystko w (usunięte przez administratora) i nie może sobie poradzic,to jest dla mnie smieszne jakiś absurd.Jezeli nie zmienił się prawo w Polsce pozwalające na zatrzymanie wszelakich dóbr wszystkim Oszusta"Witamy w Gronie Oszustów Panie TREPKA",to n8c się nie zmieni.Powinni być ukarani i dożywotnio zakaz prowadzenia jakiekolwiek działalności gospodarczej i za te krzywdy do kamieniłomu z kilofem.

@Aaa

Powinni zamknąć go na ładnych parę lat.Zasluzyl sobie takim postępowaniem.Za darmo nie wpisali to na czarno listę przedsiębiorstw nie godnych zaufania. Ale to jest tylko i tylko nasz kraj.Jak wcześniej wspominałem można się spotkać i pomyśleć plan działania przeciwko temu oszustów.Nie wiarygodne to jest dla mnie że on jeszcze chodzi na wolności a nasze organy sprawiedliwości z Panem Ziobro na czele grzeją fotele a zwykły Polak oszukany na pieniążki musi czekać latami albo Wogule nie odzyska.To jest śmieszne że na początku do Koryta musi się dopchac urząd skarbowy i ZUS,komornik że swoim procentem od egzekucji na szarym końcu skradziony pracownik który do czasu odzyskania pieniążków ma gryźć tynk i w szałasie mieszkać.Nie zadbają na początku o pokrzywdzonego tylko o swoje dupkę.Dajcie znać co postanowiliscie. Pozdrawiam

piotr

ale na szczęście tutaj nie mieszkają pracownicy zatrudnieni bez umowy i bez pensji tylko ludzie oprócz emerytów wpływowi i zamożni i na pewno nie pozwolą na zrujnowanie osiedla przez skład złomu budowlanego

W Zawierciu na ul.:Żabiej właśnie śmietnisko otwierają czyżby Przyłubsko już zapchane???syf na włościach się nie mieści ?

Dominika

@Krystian a czemu zgodziłeś się na pracę bez umowy w firmie granbau sp.z oo? Przez to nie mogłeś udowodnić jaką pensję powinniście dostać. I może faktycznie był błąd i dlatego dostałeś mniejszą pensję? Ktoś miał faktycznie podobną sytuację i chciałby się na forum wypowiedzieć?

Gggggg
@Dominika

Krystian tak naprawdę ma na imię Karol i zapomniał dodać ze więcej nie chodził do pracy niż chodził i przy rozliczeniu zapomniał ze zaliczkę wziął

witek

A braciszek prezesunia to dopiero artyysta

Krystian

Uwaga :) Pracowałem jako pomocnik w tej firmie ze stawką 10zł/h Na początku wiadomo, obiecanki, super przedstawiona oferta itd. Jak się okazało: żadnej umowy, wypłaty na raty, zerowe podejście do pracownika ! Pan Prezes to oszust ! Gdy się zwolniłem czekałem do 10-tego :) Poszedłem po wypłatę i dostałem o połowę mniej ! Gdy zapytałem dlaczego usłyszałem "Tak mam napisane"...zresztą większość ludzi którzy się zwolnią tak mają :) Nie przez przypadek Pan G jest wpisany na czarną listę pracodawców na śląsku...dno

Dominika

@Maly dziękuję z a odpowiedź, a więcej informacji wolałabym, żeby pojawiły się na forum i mogły pomóc też innym użytkownikom. No i niestety przypominam też, że w regulaminie jest zawarte, że nikogo nie można obrażać, nawet jak się jest mocno zdenerwowanym. @komornik czy jesteś komornikiem i prowadzisz sprawę przeciwko granbau? Możesz powiedzieć coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Granbau Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Granbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Granbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granbau Sp. z o.o.?

Granbau Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 48
    42-400 Zawiercie