Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o.

Łęgowo

Opinie o Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o.

vifon 2014-05-28 19:25:23
Przestroga dla wszystkich chcących pracować w Tan-Viet : OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM! Fatalna atmosfera(stwarzana przez przełożonych),brak umiejętności motywowania natomiast silnie rozwinięta umiejętność zastraszania.Pełna inwigilacja,fatalne zarobki,oszukiwanie na wypłatach premii.
zygmunt 2014-09-01 14:55:14
ZDECYDOWANIE !!!!! zgadzam się z powyższą opinią. Atmosfera zastraszania przez przełożonych, ciągła inwigilacja nie tylko poprzez system GPS zamontowany w autach , ale również poprzez systemy mobilnej sprzedaży. Menadżerowie powinni przejść szkolenia dotyczące motywowania, zwłaszcza motywowania GODNOŚCIOWEGO. Polecam im książkę prof.. Andrzeja Blikle, którą pisał przez 17 lat. Informacja o niej na stronie www.moznainaczej.com.pl . Kiedyś taka atmosfera panowała. No cóż , wszystko co dobre kiedyś się kończy.
jaaa 2015-11-29 22:19:40
zgadzam sie!! atmosfera jest okropna !!! zarobki...to porażka totalna! ludzie ktorzy tam pracuja pare lat maja za nic nowych pracownikow! nie widziałam bardziej nie przyjemnego miejsca pracy. nie polecam nikomu tam pracowac!! jednym słowem masakra!!
tru 2015-12-08 00:46:46
Żal mi wszystkich co tam pracują, łącznie z prezesem. Atmosfera w pracy jest niezwykle ważna, a trudno stworzyć ją przy takim "zastraszaniu". Naprawdę w pracy może być normalnie, ale chyba nie wszyscy to wiedzą. Nawet ludzie tam pracujący nie są fajni, poza nielicznymi wyjątkami, może się boją... aż przykro mówić. Tak czy inaczej sposób działania Tan-Vietu jest taki, że eliminuje jednostki interesujące i może dlatego jest tam jak jest ;-). Nie polecam! Atutem jest to, że łatwiej docenić pracę w innym miejscu.
Enzo 2016-04-22 10:13:59
Czy Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. daje umowę o prace od pierwszego dnia czy jakoś inaczej tutaj jest?
bpbek 2016-12-01 08:47:00
nie polecam pracy w tan viet na stanowiskach sprzedazowych
Zostaw swoją opinię o Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. - Łęgowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o.