Fundacja Szansa dla Niewidomych

Opinie o Fundacja Szansa dla Niewidomych

Nick 2015-06-22 20:15
Mega rotacja pracownikow
MW 2015-12-07 17:35
Potwierdzam zadziwiajcą rotację pracowników (z różnych powodów). Zespół zmienia się jak w kalejdoskopie, a to wpływa negatywnie na atmosferę i warunki pracy. Minimalne płace. Nie polecam.
pracownik 2017-06-08 11:22
Praca stresująca ze względu na to, że każdy chce być " kierownikiem'', aż robi się to śmieszne. Bardzo niskie wynagrodzenia za ogrom pracy. Bardzo niskie zarobki. Nieprzestrzeganie Kodeksu Pracy- zatrudnianie osób niepełnosprawnych dla statystyk- mus podpisania na liście 7h pracy a realnie praca po 8-9h. Bardzo duża rotacja pracowników. Środowisko plotkarskie. Stanowczo nie polecam.
anonim 2017-07-05 08:57
Praca stresująca, od samego początku pomówienia i zlecanie zadań niezwiązanych ze stanowiskiem pracy. Jak poprzednik wspomniał każdy chce być kierownikiem i przez to wynikają sytuacje nie przyjemne w postaci szkalowania i oczerniania pracowników siebie nawzajem. Ogólnie środowisko pracownicze nieprzyjazne i plotkarskie jak dzieci ze szkoły szukają zaczepki. Niska płaca oraz nie płacenie za nadgodziny co jest niezgodne z kodeksem pracy. Wymagania poświęcenia sie misji, w większości kosztem swojego życia prywatnego, który ma się po pracy. Praca z ludźmi niewidomymi pouczająca i dająca wiele doświadczenia, mimo to nie polecam ze względu na panującą tam atmosferę jak w korporacji.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Szansa dla Niewidomych - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Szansa dla Niewidomych