Cermax II

Poznań

Opinie o Cermax II

Pan Kozak 2011-07-22 17:10:00
Buhaha pracowałem w firmie Cermax II w miejscowości Dąbrowa k. Poznania niespełna rok na stanowisku magazynier, czas spędzony w tej firmie uważam za stracony, zarobki średnie ale praca a przede wszystkim atmosfera na magazynie beznadziejna, szef oraz sprzedawcy słuchają tylko (usunięte przez administratora)który z resztą jest spokrewniony z właścicielem firmy (usunięte przez administratora) Cię nie polubi - możesz szukać innej pracy. Ciągłe kłótnie między pracownikami a także konflikty na linii sprzedawcy - magazynierzy, brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika (zwroty pracodawcy "Panie! chodź Pan" itp.) sprawiają iż tego miejsca nie polecam a wręcz przeciwnie - odradzam. Po tym co tam zobaczyłem nie wrócę tam nawet jako klient - straszny bałagan, płytki cały rok pod gołą chmurą poddane działaniom atmosferycznym, nie równe podłoże przez co wózki widłowe grzęzną w błocie...można by tak wymieniać i wymieniać... Poprostu - ODRADZAM ! Pozdrawiam Serdecznie (usunięte przez administratora)
A. Kozak 2011-10-10 18:25:23
Chłopczyku? to że jesteś anonimowy i w sieci nie upoważnia Cię do ubliżania ok!?
Pomyłki? nie macie jakiegokolwiek systemu który w 100% udowadniałby kto jaki towar którego dnia wydawał
Zgrany zespół? to nie ja byłem prowodyrem wszelakich kłótni które towarzyszyły Naszej pracy każdego dnia, ubliżanie za plecami, a w oczy piękne słówka - byłem jednym z niewielu który potrafił powiedzieć "NIE": sprzeciwiłem się gdy chcieli mnie przenieść na drugą zmianę oraz gdy miałem trafić na armaturę.
Dotychczas pracowałem w 5 zakładach pracy, w 2 zanim trafiłem do Cermaxu, poźniej ponad rok spędziłem również na magazynie z którego sam się zwolniłem a teraz pracuję jako kompletator wsadu z obsługą suwnic i uważam i już do końca życia będę uważać iż Cermax II okazał się pomyłką i cieszę się że zostałem stamtąd zwolniony - tylko na tym zyskałem :)
Ludzie trochę wiary w siebie, praca w tym "magazynie" jest dla ludzi bez ambicji, a Ty kolego odpowiedz sobie na pytanie co ta pracy Ci daje, jakie Twoje umiejętności rozwija, czy sądzisz że po takim zapisie w CV będziesz kiedykolwiek miał szansę na rozwój i lepszą pracę - szczerze wątpię, ale oczywiście również życzę powodzenia
anonimek 2015-02-01 22:28:35
Cermax II już nie istnieje...
Nex 2016-04-21 15:10:33
Wiesz co, informacji może dużo nei ma, ale to przez to, że ludzie nie mają dużo czasu, wiesz, praca i praca
Zostaw swoją opinię o Cermax II - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermax II