Opinie o Cermax II w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cermax II. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cermax II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermax II w Poznań

Kasia Nowy wpis

A jak patrzą na osoby z niepełnosprawnością ?

Nex Nowy wpis

Wiesz co, informacji może dużo nei ma, ale to przez to, że ludzie nie mają dużo czasu, wiesz, praca i praca

anonimek Nowy wpis

Cermax II już nie istnieje...

A. Kozak Nowy wpis

Chłopczyku? to że jesteś anonimowy i w sieci nie upoważnia Cię do ubliżania ok!? Pomyłki? nie macie jakiegokolwiek systemu który w 100% udowadniałby kto jaki towar którego dnia wydawał Zgrany zespół? to nie ja byłem prowodyrem wszelakich kłótni które towarzyszyły Naszej pracy każdego dnia, ubliżanie za plecami, a w oczy piękne słówka - byłem jednym z niewielu który potrafił powiedzieć "NIE": sprzeciwiłem się gdy chcieli mnie przenieść na drugą zmianę oraz gdy miałem trafić na armaturę. Dotychczas pracowałem w 5 zakładach pracy, w 2 zanim trafiłem do Cermaxu, poźniej ponad rok spędziłem również na magazynie z którego sam się zwolniłem a teraz pracuję jako kompletator wsadu z obsługą suwnic i uważam i już do końca życia będę uważać iż Cermax II okazał się pomyłką i cieszę się że zostałem stamtąd zwolniony - tylko na tym zyskałem :) Ludzie trochę wiary w siebie, praca w tym "magazynie" jest dla ludzi bez ambicji, a Ty kolego odpowiedz sobie na pytanie co ta pracy Ci daje, jakie Twoje umiejętności rozwija, czy sądzisz że po takim zapisie w CV będziesz kiedykolwiek miał szansę na rozwój i lepszą pracę - szczerze wątpię, ale oczywiście również życzę powodzenia

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Pan Kozak

Buhaha pracowałem w firmie Cermax II w miejscowości Dąbrowa k. Poznania niespełna rok na stanowisku magazynier, czas spędzony w tej firmie uważam za stracony, zarobki średnie ale praca a przede wszystkim atmosfera na magazynie beznadziejna, szef oraz sprzedawcy słuchają tylko (usunięte przez administratora)który z resztą jest spokrewniony z właścicielem firmy (usunięte przez administratora) Cię nie polubi - możesz szukać innej pracy. Ciągłe kłótnie między pracownikami a także konflikty na linii sprzedawcy - magazynierzy, brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika (zwroty pracodawcy "Panie! chodź Pan" itp.) sprawiają iż tego miejsca nie polecam a wręcz przeciwnie - odradzam. Po tym co tam zobaczyłem nie wrócę tam nawet jako klient - straszny bałagan, płytki cały rok pod gołą chmurą poddane działaniom atmosferycznym, nie równe podłoże przez co wózki widłowe grzęzną w błocie...można by tak wymieniać i wymieniać... Poprostu - ODRADZAM ! Pozdrawiam Serdecznie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cermax II - Poznań

Cermax II