Cukiernia Marcepan

Nieporęt

Opinie o Cukiernia Marcepan

po robocie 2016-09-13 13:11
Nikomu nie polecam pracy tam.Szefostwo porażka totalna zero pojecia i pdejscia do pracownika.Wiecznie niezadowolone miny i ciągle cos zle nawet jak człowiek sie bardzo stara,robi co mówią to i tak znajdzie sie powód do czepiania sie o byle co.Najgorsza jest Szefowa.Wiecznie nadęta w złym humorze i narzekającą na wszystko i wszystkich.Tekst pod tytułem "niech sie ludzie cieszą ze w ogóle prace maja"jest na porządku dziennym.Zapiernicz za najniższą krajowa a wymagania jak za najwyższą pensję.Jedyny plus to płacą na czas.Nie polecam.
2.5 roku w Marcepanie 2017-06-09 09:38
Witam,pracowałam w Marcepanie 2,5 roku,bynajmniej ja nie narzekałam każdy może mieć zły dzień.Jeżeli chodzi o szefową Panią Magdalenę wymagająca ale wie co i jak.Jedynie co może szefowa być zła na mnie bo zwolnilam się z dnia na dzień ,miło wspominam prace i szefostwo wspomnienia pozostaną,na zawsze.
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Marcepan - Nieporęt
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Marcepan