Opinie o Cukiernia Marcepan w Nieporęt

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia Marcepan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernia Marcepan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Marcepan w Nieporęt

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Cukiernia Marcepan?

@anonim Nowy wpis

Pani chyba szefowa istny (usunięte przez administratora) ,nadąsana , mrucząca obelgi pod nosem , współczuję ludziom którzy tam pracują,już samo to że 6 uczennic od nowego roku uciekło powinno dać każdemu do myślenia

po robocie

Nikomu nie polecam pracy tam.Szefostwo porażka totalna zero pojecia i pdejscia do pracownika.Wiecznie niezadowolone miny i ciągle cos zle nawet jak człowiek sie bardzo stara,robi co mówią to i tak znajdzie sie powód do czepiania sie o byle co.Najgorsza jest Szefowa.Wiecznie nadęta w złym humorze i narzekającą na wszystko i wszystkich.Tekst pod tytułem "niech sie ludzie cieszą ze w ogóle prace maja"jest na porządku dziennym.Zapiernicz za najniższą krajowa a wymagania jak za najwyższą pensję.Jedyny plus to płacą na czas.Nie polecam.

2.5 roku w Marcepanie
@po robocie

Witam,pracowałam w Marcepanie 2,5 roku,bynajmniej ja nie narzekałam każdy może mieć zły dzień.Jeżeli chodzi o szefową Panią Magdalenę wymagająca ale wie co i jak.Jedynie co może szefowa być zła na mnie bo zwolnilam się z dnia na dzień ,miło wspominam prace i szefostwo wspomnienia pozostaną,na zawsze.

Blondynka44 Nowy wpis
@po robocie

Witam. Pracowalam w cukierni Marcepan. To jajas porazka wiecznie nie zadowolona szefowa jej mina i podejscie do pracownika odrazu scinala z nóg. Wiecznie jakies niezadowooenie. Kazala wciskac stary towar klientom ciasto sprzed tygodnia które lodąwalo w duzej lodówie na noc a na drugi dzien znowu to samo ciasto lądowalo w lodówce. Podobno przed mną dziewczyny odchodzily juz po tygodniu pracy.odradzam tam pracę i robienie zakupów też

były pracownik Nowy wpis
@2.5 roku w Marcepanie

ciekawa opinia,widać że pisana przez kogoś na posiłki lub sama Magdalenę.Tak zły dzień może mieć każdy.Tylko czy może to być codziennie?Szanujmy się

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Marcepan - Nieporęt

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cukiernia Marcepan?

Kandydaci do pracy w Cukiernia Marcepan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cukiernia Marcepan