Dss-Engine Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Dss-Engine Sp. z o.o.

nowy 2009-12-21 19:53:49
sprawiedliwosci stało się zadoś został wkońcu skazany za swe oszustwa burak beszczelny
helena 2010-01-10 11:39:06
Takiej zasranej firmy jak dss-engine to jeszcze w życiu ni widziałem prezesowi wydaje się że jest najmądrzejszy na swiecie a w rzeczywistości analfabeta jak reszta jego przydupasów. Firma powinna byc zgłoszona do programu mam talent -specjalizuje się w okradaniu pracowników
joka 2010-03-16 16:48:36
cały ten prezes to się na niczym nie zna, opowiada bajki gdzie on nie byli i co on nie robił ma tez kilku ludzi którzy nic nie potrafią .oszukuje nie wypłaca pieniędzy , teraz urzęduję na terenie stoczni remontowej nauta.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 2010-03-16 16:52:21
mam pytanie do Heleny czy ten cały prezes wypłacił już tobie pieniądze bo tez mam problem z tym typem
zawiedziony 2010-03-19 10:01:20
juz ponad miesiac czekam na zaplate.
(usunięte przez administratora) to wielki krętacz, który nie ma pojęcia o swojej pracy
, nie daje umów o pracę, egzystuje tylko dzięki ciężkiej pracy fachowców, którym pózniej nie płaci, przez
co traci ciągle pracowników. Nikomu nie polecam współpracy z DSS, bo również zostaniecie oszukani, czy kto kolwiek dostal swoje pieniadze z dss??
anonim 2010-04-04 17:25:31
Z tego co wiem to jeden z byłych pracowników podał go do sądu i wygrał skazali go na 10 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i zwrot kasy, jak macie mozliwośc to oddajcie go do sądu moze go w końcu zamkną a za kratami nauczą go jak podawac mydło z podłogi, wtedy juz nikogo nie oszuka bo będzie bolała (usunięte przez administratora)BURAKIEM robiła przekręty.Ogólnie to prawie cała rodzina uprawia ten proceder.
anonim 2010-10-20 21:17:39
anonim - 2010-04-04 17:25:31

Z tego co wiem to jeden z byłych pracowników podał go do sądu i wygrał skazali go na 10 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i zwrot kasy, jak macie mozliwośc to oddajcie go do sądu moze go w końcu zamkną a za kratami nauczą go jak podawac mydło z podłogi, wtedy juz nikogo nie oszuka bo będzie bolała go dupa,córkę brzydulkę tez bym posadził bo ona razem z (usunięte przez administratora)BURAKIEM robiła przekręty.Ogólnie to prawie cała rodzina uprawia ten proceder.

Byłem pracownikiem firmy Dejewski,praca za granicą , ale co do wypłaty to koszmar.Bezczelny p.(usunięte przez administratora) kłamał w żywe oczy że pieniędzy nie otrzymał i nie może wypłacić ani grosz,a armator zagraniczny dawno pieniądze Jemu przelał. Jednym słowem złodziej i krętacz od 2008 roku jest mi winien pieniądze.Jak dzwonię na nr. komórkowy to nie odbiera telefonu,a gdy dzwonię z zastrzeżonego nr. to odbiera no i po prostu słysząc mnie przerywa połączenie .(usunięte przez administratora)GBUR .Proszę uważać na tego pracodawce ,
brygida805 2010-10-20 21:37:25
Byłem pracownikiem firmy(usunięte przez administratora)praca za granicą , ale co do wypłaty to koszmar.Bezczelny p.(usunięte przez administratora) kłamał w żywe oczy że pieniędzy nie otrzymał i nie może wypłacić ani grosz,a armator zagraniczny dawno pieniądze Jemu przelał. Jednym słowem (usunięte przez administratora) krętacz od 2008 roku jest mi winien pieniądze.Jak dzwonię na nr. komórkowy to nie odbiera telefonu,a gdy dzwonię z zastrzeżonego nr. to odbiera no i po prostu słysząc mnie przerywa połączenie (usunięte przez administratora) GBUR .Proszę uważać na tego pracodawce
minister 2010-12-20 23:14:41
witam ja tez nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) wieśniak i burak ale co do moich pieniędzy to je odzyskałem bardzo szybko
były 2011-11-18 17:31:37
(usunięte przez administratora)doczekał się swego odsiedział 10 miesięcy w Słupsku pewnie teraz boli go (usunięte przez administratora) bo bardzo często schylał się po mydło(usunięte przez administratora)
gajto 2012-12-03 09:29:25
ja pracowalem (usunięte przez administratora) i dostalem kase choc mial problemy i musial sie zapozyczyc.poznalem go ja.ko czlowieka na poziomie.(usunięte przez administratora)
tekla 2014-04-13 21:28:47
może i tak. Firma zajmuję się ciekawymi rzeczami, niewiele jest takich firm na rynku, więc może ktoś nie chciał stracić monopolu
alba 2014-05-26 16:19:03
Co masz na myśli, że nie chciał stracić monopolu? @Tekla, widać, że wiesz coś więcej, więc proszę podziel się z innymi.
maciej 2014-12-17 17:57:14
też jestem ciekawy dalszego rozwoju akcji, bo widzę, że faktycznie coś się zaczęło konkretnego dziać na wątku tej firmy, a już powoli traciłem nadzieje.. też mam teraz takie przeczucie, że firma nie czuje się już tak pewnie na rynku tak jak kiedyś? czekam w takim razie na dalsze informacje od Was i pozdrawiam
Yetiu 2015-02-16 08:08:29
Dss-Engine jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą łodzi, jachtów. Tak siedzę i się zastanawiam tylko - jak ta firma w ogóle ma klientów jak nigdzie nie widać śladów istnienia chociażby ich strony internetowej... Nie ma żadnych informacji, na temat jak można byłoby dokonać wyboru, z kim się kontaktować w sprawie kupna... Inaczej powinni to rozwiązać.
Toren 2015-03-16 09:51:25
O ile samochody można jakoś przypisać do ogółu ludzi o tyle łodzie czy jachty są oferowane konkretnym osobom fizycznym czy prawnym. Przecież nie ma nigdzie żadnego salonu motorówek na terenie Gdyni. Odnoszę wrażenie, że spece od marketingu wiedzą co robią i do kogo się zgłosić z gotową ofertą. W sumie po to oni są :)
marko 2015-03-31 03:45:33
To racja, sprzedaż łódek i jachtów to trochę inna branża niż samochody, tu się przeważnie tworzy na zamówienie, ewentualnie gotowy produkt idzie na sprzedaż, wystawia się go na targach i tym podobnych. Mnie zastanawia, czy dss-engine w ogóle szuka co jakiś czas nowych pracowników, czy nie ma co liczyć na szybki angaż?
ewa 2016-05-19 18:35:59
@marko to jest dobra firma i ludzie się jej trzymają tak że ciężko o ich oferty pracy
Zostaw swoją opinię o Dss-Engine Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dss-Engine Sp. z o.o.