Opinie o Eurowafel w Zator

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurowafel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurowafel o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurowafel w Zator

Gaba

Teraz ktoś wysyłał papiery na pracownika produkcji? Bo jest oferta na stronie. Ten rozwój faktycznie jest możliwy, o którym piszą, wiadomo na jakie stanowiska można awansować, zwłaszcza mając doświadczenie (pracowałam jako brygadzistka)?

Malwina
@Ula

Ale te obowiązki od innych wchodzą w skład tego stanowiska, można odmówić robienia kilku rzeczy na raz? Też znalazłam, że ogłoszenie na produkcję cały czas wisi. Zastanawiam się na jaki czas początkowo dają umowę, bo mowa jest o umowie o pracę.

Ula

Jeśli macie silne nerwy i lubicie pracować całe 8 godzin robiąc 3 rzeczy na raz w cieple 35+ stopni w dodatku ciągłym braku wiatraków bo ludzie potrafią się o nie kłócić, osobiście NIE polecam i raczej nie trudno znaleźć coś lepszego.

Iwka Nowy wpis
@Ula

Przyjęłam się miesiąc temu do tej firmy , kierowniczka najlepsza,pyta się czy są problemy , pomaga i uczy ,koleżanki pomocne ,pomagają i doradzą i są superowe ,to że praca szybką nikt za leżenie nie płaci . Polecam .

Gaba

@Gaba

Średnio rozwój jest możliwy, awansów nie ma, robisz za najniższą krajową od poniedziałku do soboty czasami niedzieli w cieple +35 stopni

Roma
@Ula

To po ile godzin dziennie jest praca że 6 dni w tygodniu się pracuje? Co w takim razie z nadgodzinami? Wypłacają za nie czy odbiera się jako wolne?

@Roma

Robi się po 8 godzin, często przy nagrzanych piecach które mają po 300 stopni, każdy cię potrzebuję w 3 różnych miejscach, trzeba być szybkim i to 8 godzin ciągłej pracy, nie ma czegoś takiego że sobie usiądziesz, mało kto sobie pomaga a co do pracy w weekend to samej mi było mówione że praca tylko w tygodniu a później ciągle zmuszanie do pracy w weekend

Malwina Nowy wpis

Gosia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

W jakim systemie zmianowym pracuje się na produkcji w tej firmie?

Nadal pracujecie w weekendy? Latem o tym był wątek. Że niby na rozmowie gadka o robocie od poniedziałku do piątku, a później rzekome zmuszanie do przychodzenia w soboty. Tylko, jak niby mogliby kogokolwiek do tego zmusić, nie wystarczyłoby powiedzieć, że za tą kwotę nie umawialiśmy się na pracę w weekendy? No, chyba, że jest ona ekstra płatna?

Ula

normalne ustawowe % i kasa nie idzie na konto tylko do ręki w biurze i to za marne grosze a praca z ogromnym poziomem stresu i ciągłości pracy, prawie w ogóle nie można liczyć na pomoc

@Ula

A jakieś kwitki dostajecie razem z tą wypłatą? Co jest najbardziej stresującego w tej pracy, atmosfera? Czy nowi pracownicy nie są jakoś wprowadzani w swoje obowiązki tylko od razu rzucani na głęboką wodę?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator Sprzedaży - Handlowiec w firmie Eurowafel? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eurowafel? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Aplikowaliście na stanowisko Technik utrzymania ruchu w Eurowafel i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Waldemar

Wysokie poziomy stresu, praca w trybie nadzwyczajnym, presja czasowa, konflikty i napięcia, no i najgorsze odpowiedzialność za skutki oraz brak uznania. Pieniądze nie są najważniejsze zwykła najniższa krajowa przy takiej odpowiedzialność to śmiech na sali Pracę polecam młodym bezdomnym bez wymagań.

Czy są jakieś przyjęcia na produkcje?jak wyglada tam praca i zarobki i dogadanie się z brygadzistami i kierownictwem?

Iza
@Kandydat

Z tego co widziałam na stronie to wychodzi że tak. Chyba jest ciągła rekrutacja. Jesteś może z Andrychowa? Piszą, że zapewniają dojazd. Da ktoś znać jak w praktyce ten dojazd wygląda?

KASANDRA Hulii

(usunięte przez administratora) zachowują się niegrzecznie,zwłaszcza (usunięte przez administratora),złe nastawienie,ludzie nie mają prawa głosu,na zmianie (usunięte przez administratora)nigdy nie zastępuj do toalety ,i zmiana (usunięte przez administratora), ona biegnie za tobą do toalety, jeśli jesteś ładną dziewczyną i pracowitą powie Ci, że ona jest tam najważniejsza i wszystko będzie tak, jak powiedziała zła i nieprzyjemna osoba, i przed przełożonymi udaje, że jest słodkim aniołkiem,dużo niesprawiedliwości,Zmiana (usunięte przez administratora) jest najlepsza

Pracownik 05
@KASANDRA Hulii

Pracuje w tej firmie już sporo lat kiedyś na zmianie u Pani (usunięte przez administratora) Ja sobie chwale i nie pozwolę słowa powiedzieć złego dziewczyna sobie roboty pilnuje i ma super zmianę ja czuje się tam dobrze szybko reaguje jest przy każdym problemie i działa szybko ludzi szanuje bo wie że jest ciężka praca i często to podkreśla a wszystkim też nie dogodzi Niestety miałem kontakt z ową panią na hali w czasie produkcji jesli była akurat na naszej zmianie. Jej praca pozostawaiala wiele do życzenia w porównaniu do innych osób nie przestrzegała zasad (paliła w toalecie ) i temu pewnie była jej zwrócone uwaga i to ja zabolało bo w 99% ludzie się stosują i palą w wyznaczonym miejscu A u Pani (usunięte przez administratora)jaki (usunięte przez administratora)wystarczy powiedzieć słowo że potrzeba zejść do toalety to operator skoczek albo sama kierowniczka na stanowisku stanie na 5 min. Za Cb bez słowa.

Władek
@KASANDRA Hulii

Hahaha ile złości w jednym człowieku - śmiesznie to co piszesz . Pani Irena jest wymagająca i to jej najlepsza jakość jako Kierownika produkcji - jestem wdzięczy Pani Irenie za pare lat współpracy ta osoba mnie dużo nauczyła - w pracy potrafi być kierownikiem oraz koleżanka , jest pomocna i zawsze pomoże jak czegoś nie umiesz czy nie wiesz jak coś zrobić i jak widzi ze chcesz się nauczyć to zawsze ci pomoże i nauczę , pracując z Ireną miałem zawsze chęć nauczyć się więcej ze byś ona zawsze mogła na mnie liczyć - chciało mi się przy niej uczyć się i rozwiać się to jest świetny kierownik bardzo profesjonalny i bardzo pracowita osoba nie raz sama założy 30 kg folie na floupack i jak stałem na piecu i nie miałem możliwości jej pomoc i widziałem jak ona to róbi to było mi wstyd ze nie mogę jej pomoc . Renata tez jest osoba która lubi tą prace i pracuje uczciwie stara się i lubi ze byś był porządek !! I ja jak pracowałem czasami gadałem do swoich koleg z Ukrainy stanowczym głosem bo są tacy które prszysli tam się op.. przepraszam i naszej do was się nie dociera ! I jest mi wstyd za takich ludzi jak ty Kasandra dla tego Polacy maja taka opinie o Ukraińcach bo jak się prszychodzi do pracy to nie dla tego ze byś naciągnąć albo nabić godziny a pracować !!! Ja nie dawałem rady pracować po 12 bo 08 już byłem zmęczony bo oddawałem się na maksa !!!

Katarzyna
@Władek

Czego wymaga właściwie? Zwłaszcza mam na myśli nowe osoby. Dobrze byłoby przeczytać, czy podchodzi do nich z wyrozumiałością. Jest w ogóle jakiś okres na wdrożenie w tej firmie czy rzucają na głęboką wodę?

Ninka

Witam.Chciałabym rozpocząć prace na produkcji?czy to jest praca na 3 zmiany?jak początkowo wyglądają zarobki,i jak wyglada praca z ludźmi tam,także z brygadzistami i kierownictwem?

Gosc
@Ninka

Praca na 3 zmiany najniższa krajowa plus jakiś dodatek za nocki co do atmosfery niewiem kiedyś też tam chciałam pracowac

Ewelina
@Gosc

A czemu jednak zrezygnowałaś? Lepsza oferta, czy coś ci nie pasowało w warunkach? :) pamiętasz może ile mniej więcej wynosił ten dodatek za nocki?

Gosc
@Ewelina

Około 18zl do jednej nocki wychodzi. Nie chciałam bo za duży hałas strasznie goraco wszystko tam robia szybko może to kwestia wprawy i po przemysleniu to trasa nie warta pieniądzey

Vsemir
@Ninka

Brygadziści pozwalają sobie na nieuprzejmość, komunikują się niegrzecznie i myślą, że nie spotkają ich żadne konsekwencje

Weronika
@Vsemir

Pracujesz tam? Co masz na myśli? Tak po prostu wprowadzają taką atmosferę, czy może reagują tak, kiedy pracownicy nie wyrabiają normy?

Witam czy ktoś może napisać jak wygląda rozmowa o pracę czy od razu wiadomo czy się jest przyjętym? I czy pracuje się w sobotę? Czy są 3 zmiany?

Pracuje w tej firmie od dawna i wiem co sie dzieje. Prawda jest taka że owszem trzeba sie napracować, ale gdzie jest inaczej? Wszędzie trzeba pracować. Owszem zarobki za taką prace powinny być większe no ale cóż. Nie ma najgorzej. W firmie przewija sie bardzo dużo osób które porobią dzień lub dwa. Również często zmieniają się brygadzistki. Zaczeło się to wszystko od zmiany kierowniczki. Wcześniej było inaczej, no ale cóż, Każdy chce zarobić jak najwięcej więc nie dziwmy się że potrzebują tam ludzi sprytnych i szybkich. Szkoda tylko że Ci którzy pracują dłużej muszą robić za nowe osoby które nie wyrabiają normy a jest ona wymagana i do konsekwencji pociagani są starzy pracownicy i to im zabiera sie premie za nieróbstwo innych. Ale jeśli ktoś potrzebuje pracy to sie wdroży i da rade ;)

@pracownik

Sami jesteście sobie winni. Właśnie tak kończy się gonitwa i podnoszenie norm. Jedyna opcja to strajk i masowe zwolnienie wtedy może ktoś przejrzy na oczy. Polaczki sami sobie zgotowaliscie taki los ????

Ktosiek

Osoba o słabych nerwach, słaba psychicznie nie da sobie rady. Nerwówka ciągła, trzeba szybko pracować . Polecam osobom zwinnym, szybkim i o mocnych nerwach.

@Ktosiek

Rozbawiła mnie twoja wypowiedź. Za taką stawkę to w ogóle nie opłaca się tam przychodzić bo narobisz się za trzech a pieniędzy i przyszłości żadnej.

Basia

Witam ma pytanie czy atmosfera jest ok? Czy nocki są więcej płacone?praca od pon do piątku?

Katarzyna
@Basia

nikt komentujący nie potwierdził że praca na produkcji jest na 3 zmiany a w necie nic o tym nie ma więc chyba jest tylko1 zmiana więc nie ma nocnych o które pytasz, chyba że masz na to potwierdzenie od kogoś z wewnątrz ?

Basia
@Katarzyna

Nie nie mam żadnych informacji o pracy nocnej poprostu tak mi się wydawało.

Gg
@Basia

3 zmiany

Marzena

Kurcze z tego co widzę, jeszcze w tamtym roku podobno nie oferowali tutaj żadnych dodatków. :/ Słabo to motywujące tak szczerze. Do teraz kompletnie dalej nic w tej kwestii? To jak inaczej aktualnie motywują tutaj ludzi do pracy? Wie ktoś?

Gg
@Marzena

Nadal zadnych dodatkow nie ma

Dariusz
@Gg

To sama podstawa bez premii? Ile jej jest w takim razie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Eurowafel?

Lili

Nie widzialam takiej mozliwosci.pracownicy z 6 i dluzszym stazem robia ciagle na tym samym stanowisku (pakowacz)to raczej rozwoju tam nie widac zadnego

Iza
@Lili

A wiesz może czy ktoś rozmawiał o tym z szefem? No, bo jednak każdy chce zarabiać coraz lepiej i się rozwijać... Jaka była reakcja?

Magdalena
@Lili

ale to nie ma rozwoju na produkcji, a wiesz jak to wygląda na stanowiskach biurowych, gdzies w administracji? albo czy sa przejścia z produkcji do biur?

Arbuz

Witam! Jak wygląda praca na produkcji ? Ile wynosi wynagrodzenie ? Jak wygląda norma ?

Infini

Dzień dobry! Czy praca w Eurowafel jest praca na 3 zmiany? Czy ludzie są, jak w większości tego typu pracy ( produkcja) wulgarni, chamscy?

Miśka

Normalna, spoko firma. Pracuje się tam calkiem dobrze. Wiadomo, że tzreba się przykładać, bo nikt nie będzie płacić za nic, ale nie jest źle.

Jolanta
@Miśka

Hej Miśka, z chęcią poznałabym trochę więcej informacji odnośnie zatrudnienia w Eurowafel! :) Czy mogłabym liczyć na to, że mi przybliżysz to jakie warunki pracy są tutaj obecnie oferowane? Co sobie cenisz we współpracy z tą firmą?

@Miśka

I tu wypowiedział się pracownik firmy prawdopodobnie wyższego szczebla

Czym w Eurowafel zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nie ma dodatkow zadnych

Brr

Jakie sa zarobki na godzine w tym roku? Ile zarabia nowo przyjeta osoba?

@Brr

12zl na godzinę netto, w 2021r.

Jolanta

Ciekawa jestem czy taka stawka obowiązuje cały czas czy może są jakieś podwyżki po pewnym czasie. Próbowałeś, dostałeś? :P

@Jolanta

Po czasie dostaniesz wiecej do 15zl netto

Zostaw merytoryczną opinię o Eurowafel - Zator

• Jak się pracuje w Eurowafel?

Zobacz opinie na temat firmy Eurowafel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurowafel?

Eurowafel
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Władysława Grabskiego 23
    32-640 Zator