Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne

Gdynia

Opinie o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne

księgowa 2009-11-29 18:54:01
Nie wiedziałam dlaczego u nich jest taka rotacja, aż sie sama zatrudniłam,. żadna z osob ktore z nam tam nie wytrzyma.. Pani .. wykończy wszystkich.. nerwowo.. bravo !!! a szkoda bo fajna firma ale się nie da,. niestety
klient 2009-12-09 22:37:21
każda firma ma dziś problemy z kadrą ... ja jestem zadowolona... trzeba czasem rotacji, nawet dużej aby znaleźć właściwych ludzi... co w dzisiejszych czasach... wielu niedouczonych księgowych jest naprawdę trudne... aby wyłowić te PEREŁKI :)
jeszcze pracownik 2009-12-14 20:24:54
nawet perły uciekną.
ja pewnie też :(
klient 2 2009-12-17 21:20:44
mnie tam nie cieszy, że co miesiąc kto inny moją firmę księguje.
Obiecuję, że zatrudnię jedną z tych odchodzących księgowych u siebie jak jeszcze raz się coś zmieni. Coś musi tam się źle jednak dziać... skoro nikt nie zostaje... lecą wszyscy.
I kto wtedy jest odpowiedzialny za moją księgowość? Jak przyjdzie urząd skarbowy to i tak tylko do podatnika się przyczepi....
klient3 2009-12-21 22:41:03
myśle podobnie :((((
dobra księgowa 2009-12-28 23:13:15
byłam tam jakiś czas temu na rozmowach... ich nie interesują kwalifikacje i wiedza potencjalnego pracownika. Tylko kasa jaką muszą zapłacić. Biorą tych, którzy chcą najmniej i dlatego nikt nie spełnia potem ich oczekiwań- stąd ta duża rotacja.
Płacić chcą mało a kompetencji i wiedzy żądają takiej jaką mają doświadczeni, dobrzy księgowi ... i nie rozumieją że wtedy musieliby mi lub mi podobnym odpowiednio zapłacić :))
rozczarowana 2010-03-11 19:23:02
najbardziej niedouczona to niestety jest osoba "najważniejsza" w tej firmie
Vanyel 2010-04-05 16:27:01
A czy w ogóle PROMAR ma szansę na przetrwanie? Biuro rachunkowe to jedno, a jak wygląda sprawa z audytem? Czy warto się angażować?
były pracownik 2010-08-25 00:28:26
Nie polecam tego pracodawcy, to kanał dla niedoświadczonych-nie ma tam nawet 1-go pracownika z kilkuletnim stażem, wszystko robione na "wariackich papierach". [usunięte przez admina]
były klient 2010-08-25 11:43:02
Kobieto -wyłowić perełki za 12 h pracy???
Zatrudniasz ludzi bez wiedzy, z dużymi wymogami i najlepiej płaciłabyś najniższą krajową. Pracownicy skarżą się klienteli ,że zarabiają mało, poniżej krytyki!!!! A rozmowa z krzykaczkami ,furiatkami nastawionymi na "kasę" za nic- świadczy o poziomie biura[usunięte przez admina]
Klienci-nie oddawajcie tam swoich dokumentów.
Adam 2015-01-09 19:10:53
Hej, nie wiecie może, czy promar poszukuje obecnie osób do pracy? Nie wiecie w związku z tym, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia? Interesuje mnie również o co oni mogą zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej, jakie pytania padają, czy robią jakieś testy, jak sprawdzają język? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
misiek 2015-03-23 12:24:31
wydaje mi się @Adam, że wszystko zależy od tego na jakie konkretnie chcesz aplikowac stanowisko, bo poszczególne rekrutacje na pewno różnią się miedzy sobą. Jeśi w ogłoszeniu, na które patrzyłeś była wymagana biegła znajomość języka obcego, to na pewno albo będa chcieli porozmawiać albo sprawdzą przy okazji na teście.
pawełek 2016-05-14 15:58:13
no właśnie wydaje mi się, ze staże były u nich normalnie oferowane z tego co mysle, ale teraz sporo się zmieniłol i chyba tylko na wakacje biorą ludzi.
Zostaw swoją opinię o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne