Opinie o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne w Gdynia

Były pracownik Nowy wpis

Mówiąc obiektywnie największą zaletą tego miejsca są ludzie, którzy tworzą bardzo przyjazną atmosferę. Zawsze życzliwi i pomocni. Jest to dobre miejsce żeby zacząć i zdobyć doświadczenie, jednak nie żeby zostać na dłużej. Ogrom pracy, a przy tym bardzo duża odpowiedzialność za niewiele więcej niż najniższa krajowa. O pieniądzach nawet nie ma sensu dyskutować, bo "biuro nieustannie na siebie nie zarabia". Klienci oczekują ( oprócz obsługi księgowej czy kadrowej ), że pracownicy biura będą również darmową poradą prawną i chodzącą encyklopedią, na co ochoczo przystaje zarząd. Reasumujac jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i trochę się przemęczyć to w sumie nie najgorsze miejsce, jeśli jesteś doświadczony i chcesz normalnie zarabiać, a ponadto nie odrabiać darmowych nadgodzin, to nawet nie zaglądaj do oferty.

Mieczysław Nowy wpis

To słabo że nadgodziny się robi z free. Można chociaż odebrać za to wolne? Czemu tak mało płacą jak praca tak odpowiedzialna? Nie masz szans na podwyżkę? Choćby taką inflacyjną?

RE Nowy wpis
@Mieczysław

Nadgodziny nie dość że za free to jeszcze nieuniknione. O odbiorze za to wolnego to już wogle zapomnij. Bo usłyszysz że nie potrafisz zarządzać swoim czasem pracy i zadaniami do wykonania czyli zwyczajnie że jesteś leniem i niedorajdą. Czemu tak mało płacą? Też się zastanawiam jak niektóre osoby dalej tam pracują za takie grosze. Dla mnie to jest nadal nie do pojęcia, ale to ich wybór nie mój. Podwyżek nie ma nawet tych inflacyjnych. Goła pensja jaką wywalczysz na początku zatrudnienia i tyle w temacie. Zero benefitów pozapłacowych, ale za to usłyszysz że otrzymujesz tzw wartość dodatnią w postaci zdobytej wiedzy i doświadczenia. Trochę dziwne, bo pracowników w tej firmie się zwyczajnie nie wysyła na szkolenia/kursy i inne formy podnoszenia kwalifikacji. Twoim przewodnikiem do zdobycia wiedzy będzie telefon na infolinię do ZUS, PIP czy US.

Pracownik były Nowy wpis

Atmosferę z przyjaznej zamień ze stresem wszechobecnym. Zarówno od strony klientów jak i prezesek. Może są czasem chwile te bardziej przyjemne ale naprawdę tylko rzadko czasem. Ogrom pracy i odpowiedzialność to fakt który nie przekłada się na wynagrodzenie w żaden sposób. Co do zadań to na początku dostaje się śmietnik do naprostowania po kimś plus bieżące zadania a to wymaga duzo pracy i wytrwania i nadgodzin za free. Jak już się pojawi droga prosta to dostajesz kolejnych klientów do puli obsługi. Niestety tendencja przyrostu klientów do obsługi nie idzie w parze ze wzrostem wynagrodzenia. Kolejne minusy to brak miejsca na parkingu dla auta więc lepszym wyborem jest dojazd do pracy komunikacją miejską. W budynku nie ma klimatyzacji a to jest koszmar w sezonie letnich upałów. Wyposażenie biura jest stare, na sam widok krzesła dostajesz skoliozy kręgosłupa. Nie ma pomieszczenia socjalnego dostosowanego do zjedzenia lunchu, kanapki zajada się przy biurku i komputerem pracując w tym samym czasie nad dokumentami. Wszechobecny brud w pomieszczeniach sanitarnych plus do tego że pomieszczenia do wykonywania pracy są dalekie od standardów BHP. No i w tym biurze nie toleruje się zwolnień lekarskich nawet gdy lekarz stwierdzi że masz antybiotyk i zalecenie leżenia i wyleczenia się.

Serio

Jak masz czas i chęci to rozkminić, to polecam iść na rozmowę kwalifikacyjną i samemu zobaczyć w czym jest problem. Rozmowa jest luźna, nie sprawdzaja nawet doświadczenia i wiedzy. Zwyczajne blablabla. Dopiero przy pytaniu o oczekiwania finansowe roztrzygnie się czy rekruter w osobie dyrektorki jest na TAK albo sorry odezwiemy się (czyli nie czekaj na odzew). Nie wiem czy obecnie ktoś jest chętny, zwłaszcza że ogłoszenie na kadry i płace jest aktualne na necie od 4mcy i pewnie będzie dalej

Paulina
@Serio

A Ty tam byłaś/byłeś i jaką kwotę powiedziałeś/as, że chcesz dostawać? I co oni na to? Tak czy nie?

Jowita

Witam. Mam pytanie o wysokość pensji na stanowisko samodzielnego księgowego, ponieważ w ogłoszeniu o pracę na pracuj.pl nie ma takiej informacji. Czy to jakaś stała niezmienna kwota wg firmowych "widełek" na danym stanowisk (jeżeli tak to na jaką można liczyć) czy też może na poziomie minimalna kwota zasadnicza plus reszta pensji jest uzależniona od ilości klientów/dokumentów = im więcej i dobrze zrobione to wyższa pensja? Jak wygląda kwestia podwyżek pensji coroku? Czy pokrywają wskaźnik inflacji czy coś więcej? Czy tylko to co się wynegocjuje na rozmowie o pracę i nic poza tym. Pytam bo w ofercie o pracę nie ma też wzmianki o innych benefitach, które mogłyby zachęcać np owoce/darmowa kawa/przerwa śniadaniowa/voucher do kina

@Jowita

Tylko co dostaniesz na umowie. Zero benefitów. Zero negocjacji. Jak poprosisz o wiecej to masz gwarancje ze zostaniesz od tego dnia nielubianą osobą w całej firmie. Tak dzialają panie prezeski i ich pupile co donoszą wiernie

Szukampracy#

czytam w sieci o tym biurze to jest dużo niepochlebnych opini. Czy ktoś z pracowników je potwierdzi teraz? Że praca podan gpdziny pracy. Ze ciagle rotacja. A co z wynagrodzeniem? Jak wygląda pensja na umowę o pracę? Można liczyć na 5000 brutto dla księgowego po studiach? Warto składać cv czy lepiej szukać gdzie indziej. I czy w zespole jest pozytyw atmosfera

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy biuro ma jakieś zadłużenia ?

Artur

Na jakie stanowiska są teraz miejsca ? Czy ktoś wie ? I gdzie skladac cv ?

Hanna

Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne na swojej stronie internetowej wymienia szereg branż, w których w ciągu swojego 20letniego funkcjonowania na rynku wykonywał swoje usługi. Czy w firmie są pracownicy o podobnym stażu? Dla wielu osób firma, w której jest perspektywa pracy na lata to nadal wielka zachęta.

Hanna

Chcecie dowiedzieć się więcej o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne? Wiele informacji możecie znaleźć również na stronie internetowej firmy: http://www.promar-bep.pl/o-nas,1,pl.html

pawełek

no właśnie wydaje mi się, ze staże były u nich normalnie oferowane z tego co mysle, ale teraz sporo się zmieniłol i chyba tylko na wakacje biorą ludzi.

misiek

wydaje mi się @Adam, że wszystko zależy od tego na jakie konkretnie chcesz aplikowac stanowisko, bo poszczególne rekrutacje na pewno różnią się miedzy sobą. Jeśi w ogłoszeniu, na które patrzyłeś była wymagana biegła znajomość języka obcego, to na pewno albo będa chcieli porozmawiać albo sprawdzą przy okazji na teście.

Hej, nie wiecie może, czy promar poszukuje obecnie osób do pracy? Nie wiecie w związku z tym, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia? Interesuje mnie również o co oni mogą zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej, jakie pytania padają, czy robią jakieś testy, jak sprawdzają język? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

były klient

Kobieto -wyłowić perełki za 12 h pracy??? Zatrudniasz ludzi bez wiedzy, z dużymi wymogami i najlepiej płaciłabyś najniższą krajową. Pracownicy skarżą się klienteli ,że zarabiają mało, poniżej krytyki!!!! A rozmowa z krzykaczkami ,furiatkami nastawionymi na "kasę" za nic- świadczy o poziomie biura[usunięte przez admina] Klienci-nie oddawajcie tam swoich dokumentów.

Nie polecam tego pracodawcy, to kanał dla niedoświadczonych-nie ma tam nawet 1-go pracownika z kilkuletnim stażem, wszystko robione na "wariackich papierach". [usunięte przez admina]

Vanyel

A czy w ogóle PROMAR ma szansę na przetrwanie? Biuro rachunkowe to jedno, a jak wygląda sprawa z audytem? Czy warto się angażować?

rozczarowana

najbardziej niedouczona to niestety jest osoba "najważniejsza" w tej firmie

dobra księgowa

byłam tam jakiś czas temu na rozmowach... ich nie interesują kwalifikacje i wiedza potencjalnego pracownika. Tylko kasa jaką muszą zapłacić. Biorą tych, którzy chcą najmniej i dlatego nikt nie spełnia potem ich oczekiwań- stąd ta duża rotacja. Płacić chcą mało a kompetencji i wiedzy żądają takiej jaką mają doświadczeni, dobrzy księgowi ... i nie rozumieją że wtedy musieliby mi lub mi podobnym odpowiednio zapłacić :))

klient3

myśle podobnie :((((

klient 2

mnie tam nie cieszy, że co miesiąc kto inny moją firmę księguje. Obiecuję, że zatrudnię jedną z tych odchodzących księgowych u siebie jak jeszcze raz się coś zmieni. Coś musi tam się źle jednak dziać... skoro nikt nie zostaje... lecą wszyscy. I kto wtedy jest odpowiedzialny za moją księgowość? Jak przyjdzie urząd skarbowy to i tak tylko do podatnika się przyczepi....

jeszcze pracownik

nawet perły uciekną. ja pewnie też :(

klient

każda firma ma dziś problemy z kadrą ... ja jestem zadowolona... trzeba czasem rotacji, nawet dużej aby znaleźć właściwych ludzi... co w dzisiejszych czasach... wielu niedouczonych księgowych jest naprawdę trudne... aby wyłowić te PEREŁKI :)

Zostaw merytoryczną opinię o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne - Gdynia

• Jak się pracuje w Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne?

Zobacz opinie na temat firmy Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kościuszki 27
    85-079 Gdynia