Opinie o Solemis Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solemis Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solemis Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solemis Group Sp. z o.o. w Gdynia

Po minionym roku możliwe, że KAM zarabia nieco więcej niż te deklarowane kiedyś 5 000 zł? Mały Kącik za zatrudnieniem przeglądam i tamta zeszłoroczna oferta wpadła mi w oko. Jest to opcja hybrydowa, która byłaby mi na rękę. Nie wiem tylko jak z ta opisywana atmosfera sytuacja teraz wygląda, może ktoś jest na bieżąco?

Krystyna Nowy wpis

Jedyne ogłoszenie, które nadal jest dostępne, to to dla KAM-a. @Adam pisał, że nie dziwi się, iż ono 'wisi' bo na rozmowie poznał straszną prawdę o stawkach między innymi. Tyle że ich nie podał. Czy ktoś zna je i może podać? Mam nadzieję, że to nie klauzula poufności Was ogranicza.

Znajomy Nowy wpis
@Krystyna

5 tys netto plus przełożony niekompetentny dyrektor na karku Życzę powodzenia

Karol Nowy wpis

Śmieszna firma w której rządzi ten co pierwszy wstanie. Dużo obiecują i na tym się kończy. Niekompetencja to druga nazwa skladniowa tej firmy. Zresztą najdłużej pracującymi są ludzie z marketingu. Reszta poniżej 2 lat więc mówi to samo za siebie

Maja

Rzeczywiscie na stronie nadal wisi ogloszenie na key account manager - o ktorym pisaliscie juz pare miesiecy temu, Adam2 pisal ze warunki nie sa takie zle wiec moze sie zglosze. Jednak chcialam jeszcze o cos dopytac, bardzo zalezy mi na dofinansowaniach do studiow, firma pisze o tym ze stawia na szkolenia podnoszace kwalifikacje, ale jak jest np ze studiami podyplomowymi,idzie cos w tym temacie zalatwic ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Solemis Group Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

po rozmowie rekrutacyjnej nie dziwie się, że ciągle wisi ogłoszenie na KAMa jeżeli oferują tak dziadowskie warunki i pieniądze to długo będą szukać.

Adam 2
@Adam

Dobra atmosfera rekompensuje starty materialne

Sylwia
@Adam 2

wyjaśnisz to? O jakie straty materialne teraz chodzi? Chyba, że o stawki niskie chodziło? a atmosfera to czemu taka fajna?

@Adam 2

c' mon ! bądź poważny - pracujemy dla pieniędzy żeby zapewnić sobie i bliskim godne życie dobra atmosfera i relacje w pracy to tylko bonus i zależy od samych pracowników. Co chcesz powiedzieć , że będziesz gryzł tynk ale pracował dalej bo z Ryśkiem fajnie się gada?

Małgorzata
@Adam

W sumie nie sposób się nie zgodzić, inflacja idzie w górę. To na ile można liczyć na początek jak się zatrudnisz? Może dodatkowo są premie i można coś więcej wyciągnąć?

Adam 2
@Małgorzata

Wszystko zależy od stanowiska i umiejętności. Powiem tylko, że pracując tam gryźć tynku nie musiałem i na wszystko mi starczało. Życie, kredyt, wakacje. Dodatkowo co roku bez proszenia jest podwyżka tzw. Inflacyjna no i premie, o które pytasz są również w zależności od wykonanych zadań (każdy dział ma inne zadania). Sporo spotkań poza firmowych i wyjazdy firmowe. Paczki na święta były w postaci bonów po 500PLN. Sporo pozytywów chodź sama podstawa faktycznie powinna być większa moim zdaniem o około 25% aby uzyskać poziom innych dużych firm, bo nie każdy chce nadrabiać to premią a mieć gwarancje wynagrodzenia.

Zbigniew F

Jak wyglądają zarobki i premie na stanowisku KAM Jakie narzędzia pracy auto itp

webapi

Mało jest opinii wiec dodam coś - kandydowałem na spec ds sprzedaży - mam bardzo pozytywne wrażenia po spotkaniach i rozmowach z prezesami konkretni ludzie, dobre pytania na rozmowach , merytorycznie o moich doświadczeniach jak i samej firmie Solemis, co ważne interesują się też osobą z która rozmawiają jego zainteresowaniami, aktywnością itd. Rozmowa raczej w stylu krajów anglosaskich gdzie równie ważne są kompetencje jaki i cechy behawioralne. A jedyny minus to brak feedbacku po zakończeniu procesu rekrutacji , pozostawiam to do refleksji. Poza tym wszystko na wysokim poziomie.

admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Solemis Group S.A., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Solemis Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Solemis Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solemis Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Solemis Group Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kłajpedzka 7F
    81-533 Gdynia