SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Sylwia Nowy wpis

Lepsza Strona Księgowości sp. z o.o. Polecam agencję z zakresu pozycjonowania wizytówki Google. Po dwóch miesiącach pozycje na tyle wzrosły, że zaczęłam mieć już pierwsze telefony od nowych klientów. Bardzo sprawdzam skąd do mnie dotarli i nowe osoby przyszły z wizytówki Google. Jak za 400 zł miesięcznie to rewelacja. :) Pozdrawiam Darię Zawadę. :)

I-bra Biuro Rachunkowe Nowy wpis

Serdecznie polecam usługi Seomotive. Wizytówką Google mojego biura bardzo podniosła swoje pozycji, aż jestem w szoku, że dało to taki odzew telefoniczny. Polecam I-bra Biuro Rachunkowe Szczecin

I-bra Biuro Rachunkowe Nowy wpis
@I-bra Biuro Rachunkowe

I już jestem TOP 1 po frazie biuro rachunkowe Szczecin Pozdrawiam Filipa i Pawła Good job

XF

Nikt jeszcze nie udzielił poprzednikowi odpowiedzi na zapytanie względem tego czy bieżące naboru dla telefonicznego doradcy to rozwój czy rotacja ale widzę, że teraz niedawno ponowiono ofertę. ja myślę, że raczej spróbuję, zastanawiam się na ile łatwo jest się dostać? czy był ktoś może na rozmowie i by mi o niej opowiedział?

@XF

Cześć! Obecnie prowadzimy rekrutację, ponieważ chcemy uzupełnić nasz stały zespół. Zgłoszeń CV spływa do nas bardzo dużo, a planujemy zatrudnić 4 dodatkowe osoby. Piszę to z perspektywy rekrutera. Jeżeli czujesz się mocny / mocna w negocjacjach, masz dobrą dykcję, jesteś osobą kulturalną i obowiązkową - aplikuj. :) Wszystkiego co związane z marketingiem Cię nauczymy. Pozdrawiam, Anita Magdziak Dyrektor Operacyjny SEOmotive.pl

BH Nowy wpis
@Pracodawca

Widziałam właśnie ofertę pracy dla doradcy. A jak wygląda okres wdrożenia? Czy pracownik przechodzi jakieś intensywne szkolenia? A może jest przydzielony inny pracownik ( starszy stażem), który wszystkiego uczy?

Andrzej S.

Widzę, że moje opinie są usuwane, pewnie dlatego oficjalny partner google nie ma własnej wizytówki google. Boi się pytań i opinii. Dlatego firma seomotive sprzedająca darmowe wizytówki google nie ma własnej???? Gdzie można Państwu wystawić opinie oraz ocenę?

@Andrzej S.

Szanowny Panie Andrzeju, dziękuję za Pana komentarz - cieszy mnie, że mam szansę dać Panu trochę darmowej wiedzy. Wiedzy ogólnodostępnej i dość łatwej do wyszukiwania, być może gdyby Pan skorzystał z możliwości samodzielnego poszukiwania wiedzy, nie musiałby Pan insynuować i doszukiwać się teorii spiskowych. Zgodnie z wytycznymi Google Moja Firma, firmy świadczące swoje usługi ZDALNIE (nie u siebie w biurze, ani nie dojeżdżając do Klienta) - NIE MOGĄ mieć swojej wizytówki - źródło: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl . Niech mi Pan wierzy, że z chęcią byśmy utworzyli własną wizytówkę, ponieważ przez 10 lat naszej działalności mamy wiele setek zadowolonych Klientów. Pan natomiast nawet nie jest naszym Klientem, tak jak Pan to wskazał w poprzednim komentarzu, który zapewne nie zostałby usunięty, gdyby Pan nas nie obrażał. Pana opinia również miałaby w sobie znacznie więcej obiektywizmu, gdyby Pan ocenił nas z perspektywy współpracy, a nie z pozycji nie klienta. Nie wiem również, czy świadomie czy też nie i jakie ma Pan intencje, wprowadzając ludzi w błąd, ponieważ nie "sprzedajemy" darmowej wizytówki, a nasza usługa polega na jej obsłudze i pozycjonowaniu. Być może Pana zaskoczę, ale profile na facebooku też są DARMOWE, a jednak prowadzimy je dla naszych Klientów PŁATNIE, jak tysiące agencji na świecie. Nie "boimy się" ani pytań, ani opinii i chętnie odpowiadamy na każdą merytoryczną opinię czy komentarz. Nie boimy się również spotkania na "zoom'ie" czy też "meet'cie" i zwyczajnie, po ludzku możemy pogadać, bez niepotrzebnych niedomówień i uprzedzeń. Telefon do mnie znajdzie Pan na naszej stronie www. Z wyrazami szacunku, Paweł Siadaczka Właściciel SEOmotive.pl

YokoNail.pl
@SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Pięknie wyjaśnione. ;) U mnie wizytówka w miesiąc w czołówce i cały grafik mam zapełniony i to bez booksy. Warto spowodować, żeby się przekonać na własnej skórze. Pozdrawiam ciepło Pani Pawle, Aga z YokoNail.pl

YokoNail.pl
@YokoNail.pl

Spróbować*

Adw. Michał Bukowski
@SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Takiej Agencji, która faktycznie robi co do niej należy i wywiązuje się ze swoich zobowiązań ze świecą szukać na polskim rynku. Przed Seomotive przerobiłem kilka agencji, a teraz za nami już ponad 5 lat współpracy, gdzie mam wypozycjonowane dwie wizytówki do TOP 3, a jedna od 4 lat nawet na chwilę nie spadła poniżej TOP 1. Wiele kampanii google ads, remarketing, strona www i wiele innych po drodze reklam, wszystkie przeprowadzone wzorowo. Swoją opinię mogę poświadczyć telefonicznie albo pisemnie. Pozdrawiam, Adwokat Michał Bukowski Kancelaria Kielce

Mularczyk ślusarnia
@SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Też chętnie wystawię opinię. „Malowanie Gorzów”, moja ślusarnia Mularczyk pierwsza w Google Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
XO

Cześć, teraz jak szukają do siebie doradcy na słuchawkę to należy to interpretować jako rozwój czy jednak rotacje? Głównie widzę opinie od samych klientów a jednak zdanie pracowników miałoby dla mnie kluczowe znacznie, ponieważ zamierzam aplikować. czy warto? jak oceniacie wyrabialność premii?

Artur Bator

Muszę opisać historie z agencja seomotive, a przyznam przerobiłem już wiele agencji. Prowadzę serwis komputerowy, a Google wręcz uniemożliwia prowadzenia kampanii Google Ads, nie wiadomo dlaczego, jest to dla mnie totalnie nie zrozumiałem. Agencja się do mnie sama zgłosiła telefonicznie, konkretnie jeden z konsultantów, czysty przypadek. Początku rozmawialiśmy o wizytówce Google, ale od słowa do słowa zeszliśmy na temat kampanii Google Ads. Konsultant zapewnił mnie, że prowadzą nie jedna kampanie dla serwisów komputerowych i wiedzą jak to zrobić. Byle mega sceptyczny bo każda agencja mówi to samo, więc nie wierzyłem w to. Po negocjacjach z szefem agencji doszliśmy do porozumienia, które mówiło, że jak kampania nie będzie puszczona przez Google to oddadzą mi pieniądze. W umówię to było zapisane wiec się zgodziłem, niczego nie traciłem, a dość mocno ich prześwietliłem wiec wydawałoby się był to dobry układ. Kampania została wdrożona w pierwszym tygodniu po podpisaniu umowy. Najpierw dostałem komunikat, że kampania jest opublikowana i już byłem dobrej myśli, żeby za 5 minut dostać od Google info o zawieszeniu. Pisze do agencji, że chce w takim razie zwrot kasy (bo była przedpłata), i zanim wysłałem otrzymałem telefon od Pawła, szefa agencji, że mamy „zawias” ale żebym się nie martwił bo to na starcie w tej branży jest normalne i do 3 dni będzie wszystko ok. Przyznam szczerze, że totalnie w to nie wierzyłem bo jus przerabiałem to z innymi kampaniami. Następnego dnia znowu kontakt od Pana Pawła, że kampania jest już uruchomiona i w pełni sprawna. Obecnie po dwóch tygodniach ani razu kampania nie przestała działać. Dzwonię co jakiś czas do Pana Pawła i kontakt jest zawsze. Obecnie wspólnie zadecydowaliśmy, że wizytówka, o której rozmawialiśmy pierwotnie jest na prawdę w opłakanym stanie i dogadaliśmy się również na jej prowadzenie. Poprawili ją w 1 dzień!! Generalnie po bardzo złych doświadczeniach, licząc od jakiś beznadziejnych portali po jakieś korpo agencje typu W***t w końcu mam coś za do zapłaciłem. Dostałem też poprawki na stronie www za darmo, bo o czym nie wiedziałem, kampania i kliknięcia to jedno, ale później klienci kogą wychodzić ze strony bez słowa. Nikt mi o tym wcześniej nie powiedział. Podsumowując, w ciągu całego swojego życia na firmę wydałem ponad 20 tysięcy złotych, które równie dobrze mógłbym podpalić bo efekt byłby taki sam. Teraz w ciągu 2 miesięcy już odrobiłem tę stratę wiec jestem mega zadowolony. Byłem bardzo sceptyczny i dzieliłem przez 10 każde słowo konsultanta. Okazało się, że w końcu znalazłem agencje, która to co mówi, później realizuje, a nie tylko żeby gadać. Pozdrawiam, Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy ????️

@Artur Bator

Ale jak generalnie do Ciebie zadzwonili samo? W sensie znaleźli Cię jakoś czy ty do nich najpierw pisałeś? Bo do mnie to zadzwonili tak po prostu i mówili o pozycjonowaniu wizytówki. Generalnie zostało mi pokazane kilka przykładów ich Klientów i referencje, ale jakoś tak chciałem się zastanowić. Handlowiec trochę naciskał, w sumie się nie dziwie jakoś mocno bo taka robota, natomiast powiedz mi, u Ciebie od początku tak wszystko super zrobili? Płaciłeś z góry?

Artur Bator
@Janek

Stworzenie kampani Google Ads przedpłaciłem natomiast później za obsługę mam abonament. Tak, dzwonili do mnie sami, natomiast mój znajomy już się do nich odezwał sam z polecenia i wiem, że robią to samo co dla mnie. Co jakiś czas napisze jak dalsze efekty, bo póki co jest bardzo dobrze. :)

YokoNail
@Artur Bator

Mi akurat poleciła firmę znajoma, której swojego czasu wypozycjonowali wizytówkę w Poznaniu w branży planowania wesel. Ogólnie chciałam wystartować z tym wszystkim jak otworze działalność, natomiast po rozmowie zaczęliśmy działać na dwa miesiące przed otworzeniem. Z biegiem czasu oceniam te decyzje na bardzo dobrą, bo klientki mi się zapisywały na terminy zanim w ogóle mogłam przyjmować. Agencja zrobiła mi: - stronę YokoNail.pl - wizytówkę Google, która jest w top3 bo wszystkich usługach, które wykonuje - utworzenie i prowadzenie portali- Facebook, tiktok, (usunięte przez administratora) Pinterest. Sama prowadzę insta - kampanie Google Ads na stronę i wizytówkę w mapach - kampanie sponsorowana na Facebooku - pomysł i wideo było po ich stronie. Wszystkie te miejsca prowadzone są spójniejsza jak dodoam zdjęcie, film czy rolke na insta od razu jest na mojej stronie, (usunięte przez administratora) fejsie, tiktoku i pintarescie. Dodali mnie też na oferteo, fixly i innych linkach ale z tego do mi zostało wytłumaczone to tylko po to, żeby wizytowka i strona urosła w Google. Została też poproszona o pytanie każdego klienta skąd do mnie dotarł i proszenie klienta o opinie. Na początku było to dla mnie słabe natomiast żaden klient nie robił problemu. Zrobili mi kod qr i teraz wystarczy jak klienta od razu po wizycie na niego najdzie i może zostawić opinie. Mam ponad 50 opinii na wizytówce w miesiąc ;) Generalnie jestem więcej niż bardzo zadowolona. Nie tylko chodzi o sam marketing na którym się nie znam do końca. Jedynie co to byłam na kursie robienia dobrych zdjęci. Właściciel agencji był i jest ze mną w stałym kontakcie, „namówił” mnie na rozpoczęcie reklamy przed otworzeniem firmy jak również w ogóle na przesunięcie otwarcia z nowego roku, na grudzień bo przed Pan Paweł stwierdził, że w mojej branży najwiecej chętnych jest właśnie przed swietami. Nawet o tym nie pomyślałam. Co ciekawe, prawie żaden salon w Tarnowie nie ma strony, ma tylko Facebooka i insta. I przyznam chciałam tak samo. Teraz klientki wprost mi mówią ze robię bardzo dobre wrażenie, ze wszystko wyglada na bardzo procesjonalne. Obecnie mam najdroższy cennik w okolicy a i tak mam zapełniony kalendarz. Po prostu widzę, że warto zaufać czasami komuś co się bardziej zna. Mam dobrze prosperujący salon od pierwszych dni. Zobaczymy jak będzie mi szło dalej :) Agnieszka z YokoNail Tarnowo Podgorne

@Artur Bator

Podpisałem umowę na wizytówkę. Zobaczymy jak efekty :)

Blanka

I jak efekty?

@Blanka

Wczoraj podłączyłem ich do wizytówki, dzisiaj optymalizacja jest już ukończona, wiec spoko. Jak przyjdą wzrosty (lub spadki) dam znać

@Blanka

Minęły 3 tygodnie. Na 5 frazach pozycjonowanych po trzech jestem TOP 3, pozostałe dwie TOP 10. Jak na fakt, że byłem 20+ to chyba spoko :D

@Blanka

Minęły 3 tygodnie. Na 5 fraz, które mi pozycjonują po trzech jestem w TOP3, a pozostałe dwie w top10. Jak na to, że byłem 20+ to chyba spoko :D

@Janek

Minęło trochę ponad miesiąc, wszystkie frazy w TOP 3, ruch wystrzelił na prawdę bardzo. Codziennie mam 5-6 nowych telefonów, póki co tak średnio mam 1 klienta finalnie - chyba musze iść na szkolenie sprzedażowe do Seomotive :D

HC

Hej, widzę ze w większości pojawiały się opinie od samych klientów, ja ciekawa jestem czy w tym roku były w ogóle prowadzone jakieś nabory? na stronie www widnieje formularz zgłoszeniowy ale na takim innym portalu widziałam ofertę dla telefonicznego doradcy klienta i ciekawa byłam bieżących zarobków, bo już z rok temu pokazywało, że można z 7 tys zarobić, czy dalej tak jest? praca oznaczona była jako stacjonarna, czy aktualnie da rade pracować zdalnie?

@HC

Można zarobić bardzo dobrze, ludzie fajni, leci muzyka, przerwy dłuższe niż w innych firmach. Polecam

Samanta

Przerwy dłuższe niż w innych firmach? A płatne czy nie? I widzę, że tak jak osoba wyżej pisała faktycznie wcześniej widełki były do 7 tys, a teraz pokazuje mi w aktualnej ofercie ich wysokość od 9 tys. praca pon-pt od 8:00 do 16:00, tak? to gdzie są te przerwy?

HH

Jak leci muzyka to chyba naprawdę jest luźno. A to wynagrodzenie ktoś mi jakoś rozpisze? Ile wynosi stała podstawa dla osoby rozpoczynającej pracę? Czy na wysokość wynagrodzenia wpływa jakaś prowizja czy premia? Dodatki typu premia są możliwe do uzyskania od początku współpracy?

Adw. Piotr Sęk

Z wielką satysfakcją i poczuciem wdzięczności piszę ten list, aby wyrazić moje najwyższe rekomendacje dla Agencji Interaktywnej SEOmotive. Jako adwokat Piotr Sęk, prowadzący kancelarie w Łodzi, Zgierzu i Ozorkowie, doświadczyłem nieocenionej wartości ich usług SEO, które przyczyniły się do dynamicznego wzrostu mojego biznesu. Przez lata współpracy z SEOmotive, moje kancelarie osiągnęły znaczącą widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki ich skutecznym strategiom pozycjonowania, każda z nich regularnie pojawia się w pierwszych trzech pozycjach dla kluczowych haseł. Efekt? Znaczący wzrost liczby klientów oraz ogromne zwiększenie obowiązków, co jest bezpośrednim świadectwem skuteczności ich działań. Każda inwestycja w usługi SEOmotive, pod kierownictwem mojego Opiekuna Handlowego, Pana Filipa, przyniosła wymierne korzyści. Ostatnia decyzja o włączeniu kampanii Google ADS jeszcze bardziej zintensyfikowała napływ nowych klientów, potwierdzając znakomitą skuteczność agencji jako partnera Google. To, co wyróżnia SEOmotive, to nie tylko ich efektywność, ale także elastyczność i zdolność do dostosowania strategii do indywidualnych potrzeb klienta. Z ich pomocą, moje kancelarie osiągnęły sukces, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłem, co czyni ich usługi absolutnie niezastąpionymi. Z całego serca polecam SEOmotive każdej firmie, która pragnie osiągnąć sukces w cyfrowym świecie. Ich profesjonalizm, skuteczność i indywidualne podejście sprawiają, że są nie tylko dostawcą usług, ale prawdziwym partnerem w rozwijaniu biznesu. Z wyrazami szacunku, Piotr Sęk Adwokat

Auto Komis Filip Strzegom

Auto Komis Filip P.P.H.U CHODÓR GRZEGORZ Armii Krajowej 71 58-150 Strzegom NIP: 8842317782 Z Firmą Seomotive.pl współpracujemy od września 2017 roku. W ramach współpracy została dla nas stworzona strona www oraz wizytówka Google, która do dzisiaj zebrała ponad 170 opinii oraz zajmuje czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. W naszej branży, szczególny ważny jest wizerunek Firmy, dlatego w ramach aktywnej współpracy agencja Seomotive.pl ma za zadanie komunikować się z naszym Klientami, pozyskując pozytywne opinie, a w przypadku pojawienia się negatywnych, zakańczać spory w sposób polubowny. Jest to dla nas sprawa niezwykle istotna – a agencja seomotive.pl, z tego obowiązku w pełni się wywiązuje. Do chwili obecnej nasza firma została zaopiniowana w Google 171 razy uzyskując średnią 4,4 – jest to najlepszy wynik w naszej branży w promieniu 150km. Reasumując, jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Główne założenia zostały wypełnione przez agencję z nawiązką. Wobec tego, w pełni świadomie możemy zarekomendować firmę Seomotive.pl do współpracy każdemu, komu zależy na widoczności w Google oraz perfekcyjnym wizerunku. W razie potrzeby z przyjemnością potwierdzę tę rekomendację telefonicznie. Z pozdrowieniami, Grzegorz Chodór

Właściciel Komisu Filip
@Auto Komis Filip Strzegom

Mała aktualizacja - 196 opinii mojego Komisu :)

Planerka Ślubna Poznań
@Właściciel Komisu Filip

Również mogę polecić współpracę, szczególnie jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Na rynku jestem bardzo krótki, mniej niż pół roku, a w Google po interesujących mnie frazach: planerka ślubna poznań, plannerka ślubna poznań, konsultant ślubny poznań jestem bardzo wysoko, w pierwszej trójce. :) Podzielam zdanie i pozdrawiam. :) Blanka

@Planerka Ślubna Poznań

Ja z seomotive wspolpracuje juz z 3 lub 4 lata i jest mi dobrze. Poki co nie zamierzam zmieniac na inna. Co jak co, ale na google to akurat sie znaja.

@Auto Komis Filip Strzegom

Panie Grzegorzu, bardzo nam miło jak stały Klient nas docenia. Dziękujmy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Justyna Wołczyńska
@Auto Komis Filip Strzegom

U mnie niemal identyczne historia, wizytówka + booksy zapełniają mi grafik na 2 tygodnie do przodu. 200 metrów ode mnie moja konkurencja stoi ciagle pusta ;)????

Gigi

Cześć, te stawki z ogłoszenia dla doradcy to są na ten rok czy może będą jeszcze wyższe w 2024? Chodzi o to, że w połowie grudnia dodano ofertę z widełkami od 3,5 do 9 tys, gdzie z rok temu było to od 3 do 7 tys. czy w 2024 da rade zarobić 10 tys?

AnnaFarm Warszawa

Mój sklep medyczny lokalnie jest wypozycjonowany na szczycie, w jestem z Warszawy. Polecam obsługę, szczególnie pozycjonowania wizytówek Google. AnnaFarm Warszawa

Adam Krygier

Polecam agencje. Współpracujemy ze sobą od około trzech lat. Mam wykonywane dwie usługi - wizytówka Google, która jest w czołówce w Warszawie i Google Ads. Obie usługi wykonane perfekcyjnie, przynoszą masę nowych klientów, a to dla mnie najważniejsze. Kontakt dobry zarówno z opiekunem jak z właścicielem agenci. Zawsze chętni i pomocni. Polecam każdego Adam Krygier Trener Medyczny

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Bukowski

Niniejszym poświadczam udana współpracę z agencja Seomotive z zakresu obsługi i pozycjonowanie dwóch wizytówek w Google. Obydwie wizytówki są w top 3 w Kielcach i realnie pozyskują dziesiątki klientów. Dodatkowo agencja wykonała mi stronę www, która jest profesjonalna i przejrzysta. Korzystam również z kampanii Google Ads, jako kolejnego źródła pozyskiwania klientów. Reasumując, każdy zainwestowany tysiąc zwraca minimum dziesięciokrotnie. Z poważaniem, Adw. Bukowski

Monia

Witam! Jestem zadowolonym pracownikiem firmy. Miła i ciepła atmosfera między ludźmi,to chyba jedna z najważniejszych rzeczy, dla których chce się wstawać do pracy, a tutaj tak jest. W razie potrzeby zawsze ktoś oferuje swoją pomoc czy to szef czy kolega/koleżanka. Oprócz tego praktyczne szkolenia, dzięki którym każdy z nas może rozwijać swoje umiejętności i poszerzać kompetencje.

Alphadetailing.com.pl

Strona w Top3, wizytówka w Top3, Adsy w Top3 - nic więcej dodawac nie muszę. Polecam Alphadetailing.com.pl

Adw. Michał Podgorski

Przerobiłem 6 agencji i dopiero Seomotive zaproponowało proste i skuteczne rozwiązanie. Wizytówka wypozycjonowana do TOP3 przyniosła mi setki klientów. Polecam. Pozdrawiam, Michał Podgorski

Famder

Zostawiam opinie, bo dzięki wizytówce Google w ostatnie 3 miesiące zadzwonili ponad 200 zainteresowanych klientów. To więcej niż się spodziewałem, polecam Michał Mizerski Famder

Turbo DPF

Robią dla mnie Adsy, kilka wizytówek Google. Zrobili tez stronę i ją pozycjonują. Każda usługa wykonana bardzo dobrze, efekty są zadowalające. Polecam firmę i mojego opiekunka Slawka Artur Polak Turbo DPF

Janusz Badura

Strona wykonana na wysokim poziomie, zaproponowane pozycjonowanie wizytówki Google zdaje egzamin. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google