REMIX

Rakszawa

Opinie o REMIX

były pracownik 2009-11-29 09:55:00
Nie trzeba wyjeżdzać za granice żeby trafić do obozu pracy.wystarczy trafić do Remixu, w pełni zgadzam sie z poprzednikami ludzie są upadlani wyśmiewani i poniżani przez tzw.kierownictwo i liderów którzy nadużywają władzy jakby każdy z nich był prezesem tego "cudownego"hehe zakładu .dodam jeszcze że jako były pracownik miałem okazje zobaczyć i poczuć to na własnej skórze stanowczo nie polecam. ciąg dalszy nastąpi:-)
szaman 2010-01-19 12:11:06
Ty KAWA czy tez lura pajacem sama lub sam jestes Jak bym mogl zmienic to bym napewno zmienil Ja tam za duzo czasu zmarnowalem ale juz mam z tym spokoj i nie musze niektorych ryji przynajmniej ogladac A praca po za remixem jest nie trzeba tam gnic Widze po wypowiedziach ze jakos dziwnie znowu mamy do czynienia z osoba lub osobami ktorym zalezy na renomie tego burd........ Piszesz mi KAWA czy tez LURA ze jak wiem o wielu rzeczach to mam zmienic wynagrodzenie Jestes naprawde jakims niedorozwojem Co ma wiedza do wynagrodzen tepa strzalo ?????????? idz i popros prezesine moze ci da jak sie postarasz dobrze heheh................. albo jakiemus kierownikowi zadziob hahah ................ Posiadam wiedze o tym zakladzie jak dziala itp.o osobach na wyzszych stanowis.itp. ale wynagrodzen nie podnosze hehehhe prostaku z fusow od kawy..MILEJ PRACY zycze!!!!
Zostaw swoją opinię o REMIX - Rakszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMIX