Opium Nail Bar

Opinie o Opium Nail Bar

babette 2010-08-12 18:07:15
Właścicielka nie płaci pensji. Trzeba żebrać o własne pieniądze. Podobnego podejścia do pracowników można by się spodziewać chyba tylko na stadionie dziesięciolecia.
lenka 2010-08-28 14:09:23
Zgadzam się. Praca dobra dla nastolatek, którym można przecież nie płacić.
Anna 2011-12-23 19:15:56
Bardzo nie polecam Opium Nail Bar. Bardzo niekulturalny i arogancki personel. Niektórzy myślą, że potencjalny klient to nie klient i że mogą traktować ludzi jak zwierzęta. Drogie Panie z salonu Opium Nail Bar - kultura to podstawa, paznokcie to nie wszystko! Wizerunkowo przegrałyście po całej linii, a ja z przyjemnością przekażę zdanie na Wasz temat dalej. Radzę zainwestować w szkolenie personelu dotyczące komunikacji z klientami!
anai 2016-04-20 14:24:10
Osobiscie nigdy nie korzystałam z ich usług, ale wiem ,że używają firmy lakierów do paznkokci OPI, która jest bardzo dobra i profesjonalna przeznacozna do salonów kosmetycznych.
Zostaw swoją opinię o Opium Nail Bar - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opium Nail Bar