Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

Kajfasz Nowy wpis

Jaka jest podstawa pracy? Chodzi o zarobki na godzinę pracy dla osób z ukończonym 26 lat? Nigdzie nie jest podane..

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Call Center Inter Galactica odbywa się w siedzibie firmy?

HR Nowy wpis

Dzień dobry, to jakiej formie przeprowadzana jest rozmowa (siedziba firmy, online) dostosowane jest do potrzeb kandydata. Jeżeli chce Pan/i poznać więcej szczegółów i umówić się na spotkanie, to zachęcam do kontaktu telefonicznego. Można śmiało dzwonić, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :) Pozdrawiamy, Dział HR.

Kajfasz Nowy wpis

Może to być rozmowa w siedzibie firmy jak i rozmowa zdalna. Jaką preferujesz taką dostaniesz.

Robert Dynamit

Niemiła atmosfera , zwalniają bez powodu, i nie profesjonalnie traktują pracowników,brak szacunku do ciężko pracujących ludzi(przynajmniej jeśli chodzi o jedną menadżerkę). Mój kumpel Bryła ma załamie nerwowe

Klamies
@Robert Dynamit

Pracuje 4 lata , nie zwalaniaja za byle co

Stachu

Zero szacunku do pracownika. Słaba atmosfera , menadzer, nie wytłumaczy nic a wymaga i bez przerwy pretensje niezależnie od wyniku. Większy szacunek dostaje żul spod sklepu niż początkujący pracownik od menadzera/ki.

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Call Center Inter Galactica? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Honorata

Zainteresowała mnie oferta na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta na stronie firmy. Niestety nie znalazłam tam informacji o formie zatrudnienia, poda ktoś jaki preferują typ umowy? I na jakie zarobki można liczyć? Wyczytałam coś o wysokich prowizjach, o jakich kwotach mowa?

@Honorata

Umowa zlecenie, stawka godzinowa 22,80, premie do 700 złotych- zależy ile sprzedajesz.

Zastanawiające
@Honorata

Czy to ta sama Honorata, która zadaje pytania od roku?

Iwona
@Lepiej późno niż później

Trudno jest wyrobić normę żeby dostać premie? Ogólnie duży nacisk jest na wyniki tutaj?

Kameron
@Iwona

Niestety tak jest nacisk na wyniki i jak nie robisz wyników to niestety są managerowie/ki którzy podnoszą na ciebie głos i prezentują nieprofesjonalne zachowanie, ale zależy na kogo trafisz nie każdy manager jest taki. Mi się wydaje że da się komuś powiedzieć normalnie, nie dogadujemy się/nie nadajesz się do takiej pracy

Ani

Praca tylko na chwile dla studentów! Jak zobaczyłam tam ludzi którzy maja po 40 lat i tam pracują to aż mnie to przeraziło. W takim wieku w call Center!!?! Hahah Poziom tych managerów jest tragiczny. Strasznie prowincjonalne osoby tam pracują. Bardzo nie polecam

@Ani

Nie rozumiem, czemu ludzie mający 40 lat tutaj to coś gorszego? Wyjaśnisz swoje stanowisko? :/

chłop
@Ilona

Utknąć na tym etapie rozwoju zawodowego, to wskazuje na jakieś lenistwo. Albo inne deficyty.

@chłop

No ale w tym momencie oceniasz ich personalnie a nie poprzez perspektywę tego jakie warunki tu tworzą? Ogólnie to nie ma z nimi problemu? I pytanie kolejne atmosfera jest tu taka, że ludzie tak plotkują jak tutaj teraz..?

Justii
@chłop

Oj twoja wypowiedź bardzo źle o tobie świadczy. Ludziom różnie się układa życie, może ktoś akurat stracił pracę, ma dzieci, nie ma czasu na zmianę kwalifikacji. Pomijając że nie każdy musi mieć ambicje jak ty i to nie znaczy że trzeba takim człowiekiem gardzić.

nika77

Bardzo źle traktują pracowników niepotrzebnie takie długie szkolenia i potem inkubator a w rzeczywistości 2 tygodnie stracone a potem nawet bez powodu zwalniają i traktują ludzi jak psów. Pracowałam w tej firmie 2 razy i niestety się zawiodłam. Po miesiącu mnie zwolnili nawet nie mialam mozliwosci dzwonić innej kampanii czy jakiegoś planu naprawczego tylko odrazu dowidzenia i niestety trenerzy też nie są przychylnie nastawieni nawet nie pozwolą zarobić komuś kto naprawdę chce i starania mają gdzieś. Tak nie można podchodzić do pracownika i wszyscy się dowiedzą co to za firma. Niestety bardzo jestem zawiedziona i mam nadzieję że kiedyś się to zmieni.

Rozmowa była przeprowadzana przez...można powiedzieć specjalistę w tym fachu, wg LinkedIn Pani prowadzi własną działalność związaną właśnie z HR i zajmuje się tym od sporego czasu. I ok! Rozmowa jak najbardziej na +, może z wyjątkami takiej dziwnej ciszy, niezręcznej dość, ale w porządku. Tylko dlaczego dostaję po kilku dniach telefon "Jesteś super osobą! Zostawiamy sobie do Ciebie kontakt, bo znaleźliśmy osobę, która ma większe doświadczenie, ale jak coś się zmieni, to się odezwiemy". Po tym telefonie ok. miesiąc później znów pojawiło się podobne ogłoszenie, odzewu brak z ich strony. Więc trochę nie rozumiem, dlaczego osoby, które mają doświadczenie w rekrutacji nie potrafią przez telefon szczerze powiedzieć "Dziękujemy za zainteresowanie, znaleźliśmy kandydata, który spełniał nasze oczekiwania". Skoro ktoś Wam nie pasuje bądź kwalifikacje nie odpowiadają, nie róbcie nadziei, że a może jednak się odezwiecie ;) To tyle. Pozdrawiam.

Przecież dostałeś feedback ze wybrali kogoś innego. Jak jest taka odpowiedź to chyba nie ma co sobie robić nadziei że jednak jeszcze się odezwą. Na rozmowie mówili o konkretach np. dotyczących rodzaju umowy czy tylko ogólnie omawiałeś stanowisko?

@Paweł

Padło dużo konkretów odnośnie systemu pracy, oczekiwań, to jak sobie mogę coś rozplanować. Więc wrażenie wow, bo nieliczne rozmowy w moim życiu były tak...jakościowe, mogę powiedzieć. Tak, feedback był. Ale jak było wspomniane, po prostu lepiej powiedzieć "Mamy osobę, która wpasowała się w nasze kryteria. Dziękujemy za udział"...a nie gadanie typu ojeju, jesteś super ale jednak Cię nie chcemy no ale może coś się zmieni ;) PO CO? Nigdy takiej sytuacji w życiu nie było u mnie, więc jak się okazuje, że po miesiącu szukają na to samo stanowisko, a wiem już z rozmowy rekrut., że potrzebna jest jedna osoba do tego, no to się odzywa cicha nadzieja, że a może jednak. No cóż ;) Nauczka dla mnie!

Stary

Planuję powrót do firmy po dłuższej nieobecności ale chciałabym wrócić do TM B... J jednak nie mam już jej numeru a wiem ze HR przydzieli mnie gdzie będzie taka potrzeba. Ktoś wie jak się z nią bezpośrednio skontaktować o ile jeszcze tam pracuje?

@Stary

Wracasz do firmy? A powiesz dlaczego odszedłeś i dlaczego chcesz tu znowu pracować/ Takie dobre warunki tutaj miałeś wcześniej?

Do Ewa
@Ewa

A czy to aż tak istotne czemu chce wrócić? Jakby miał dobre warunki to by nie odszedł

Stary
@Ewa

Miałem super atmosferę i możliwe zarobki, jednak wyjechałem za granicę z innych powodów. A chce wrócić bo to dobra praca na nowy początek ale zależy mi żeby wrócić do starej menagerki

pracownik BJ
@Stary

kojarzę o kogo Ci chodzi - nie pracuje już napisz do HR że chcesz do jej zespołu starego to Cię dopiszą

@pracownik BJ

O i oni tak na luzie zawsze na rękę pracownikom idą? ;)

Konsultant

Zarobki są zbyt małe jak na wywieraną na pracowników presję. Menegerowie to żenada. Zwalniają ludzi bez powodu. Jeśli mimo tego że przykładasz się do pracy, nie masz dużej ilości sprzedaży, to z góry jesteś traktowany od razu jak pies. Chociaż zwierzęcia nikt by tak nie potraktował. Odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą!!!!

@Konsultant

Wszystko zależy od managera, u mnie akurat było bardzo dobrze. Bardzo fajnie wspominam tam pracę.

Tor

Powiedz u kogo pracowałeś?

Gabriela

Ile zarabia Specjalista ds. SEO w tej firmie ? na stronie wisi od jakiegos czasu ogloszenie na to stanowisko ale nie ma tego co kazdego najbardziej interesuje, czyli kasy za prace a wymagan dosc sporo jest

Krzysiek

Nie pozdrawiam Pana Łukasza.K naprawdę najgorszy człowiek jakiego poznałem w życiu drze się tylko przeklina chodzi i tylko nowa aktywacja (usunięte przez administratora) jakieś rzeczy wyssane z palca drze się przeklina powiem wręcz przez sytuację jaka ma wyzywa się na swoich pracownikach człowiek nie do życia hipokryta naprawdę uciekajcie od niego i trzymajcie się z dala nie ważne czego byś nie zrobił i tak ma Sprute wiecznie wkurwiony chodzi zróbcie z nim porządek pozdro

Konsultant
@Krzysiek

Piotruś nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie :)

Konsultant 2
@Krzysiek

Przykro mi Piotrek że nie poradziłeś sobie na tak prostej kampanii jaką ma Łukasz, widocznie szukasz pracy gdzie płacą za siedzenie :)

@Konsultant 2

Za siedzenie teraz to chyba już nigdzie nie zapłacą. Tu jest aż tak dużo roboty? A ja z atmosfera bo kolega wcześniej pisał że darcie się i ładnie mówiąc kiepskie traktowanie. Jest tak czy nie?

konsultant 2
@Paweł

No Piotruś by tak chciał :))) Nie słyszałem nigdy żeby ktoś wyzywał w tej firmie kogokolwiek, zwracanie uwagi to się zgodzę, ale przecież nie za nic... Jeśli ktoś lubi ryzyko to próbuje wałować na przerwie, na godzinach, ale chyba sie kazdy liczy z tym. No dobra nie każdy :)

KM
@Krzysiek

Nie zgodze się Pracuje tu 4.5 roku jeśli chodzi o Pana Łukasza to jest to naprawdę człowiek który ma ludzkie podejście zawsze można się z nim dogadać jest pomocny i ma dużą duża wiedzę , nie przeklina a potrafi zmotywować . A opinia osoby wyżej najprawdopodobniej wynikała z tego że chciało się siedzieć i nie robić nic i żeby godzinki zrobić .

Jak w Call Center Inter Galactica wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Lepiej późno niż później

A co chcesz się zgłosić? :D Jak kogoś potrzebują to wystawiają ogłoszenie. Zgłaszasz się i masz spotkanie na którym sprawdzają czy pasujesz na XX stanowisko czy nie. Generalnie, to widzę po znajomych że możliwości są.

@Lepiej późno niż później

A to tylko jedno spotkanie jest? Niektóre firmy to mają po kilka etapow rekrutacje :p

@Honorata

Na wyższe? :D Nie wiem może. Nie byłem na takiej rekrutacji. Musi wypowiedzieć się jakiś lider i napisać jak awansował w CALL CENTER INTER GALACTICA :D Ja wiem,że awansować można i z tego co wiem zarobki są wysokie, jak zespół dobrze ze sobą współpracuje i się dogaduje

Rzuf

Siema jak tam w CCIG Kielce? Dawajcie jakieś info co tam u Pana W. i jego zdrapkach? Postawił ten dom za zdrapki i owocowe wtorki? Kiedyś człowiek wszedł tu i czytał poezje wróćmy do tego.

Siatka
@Rzuf

Ciekawe czy dalej szukają managerów na szybko bo większość dobrych managerów, którzy wiedzieli jak wygląda sytuacja odeszła lub została zwolniona.

@Siatka

A opowiesz coś o tej sytuacji? Czemu niby oni tak poodchodzili lub się zwolnili?

Czy w Call Center Inter Galactica występują paczki/bony świąteczne?

Nie

Mateusz

Hej, Czy ktoś się orientuje jakie są godziny pracy w CCIG w Opolu ? Na Google piszę że od 8:00 do 16:00 ale znajomy który tam kiedyś pracował powiedział że są ludzie którzy siedzą też np do 19:00. Potrzebna mi ta informacja bo rozważam zatrudnienie a w moim przypadku mogę brać pod uwagę jedynie takie "późno popołudniowe" godziny ;p Pozdrawiam

Błędne info
@Mateusz

Cześć, Opole na pewno pracuje do godzin takich jak: 20:00, a nawet 21:00. Mają pewnie złe info na stronie, info niezaktualizowane.

@Błędne info

A zaczyna się normalnie od 8? Te godziny wieczorne są może jakoś dodatkowo płacone czy po normalnej stawce?

Błędne info

Nie wiem... Chyba normalnie. A nie możesz tam zadzwonić i się dowiedzieć? :D

Dagmara

Na czym polega praca w ccig? Jakie stawki i ile dni w tygodniu? Czy przyjmują osoby bez doświadczenia!

pracownik 34567
@Dagmara

Siema praca polega na dzwonieniu do klientów i przedłużaniu im umów, nie musisz mieć doświadczenia, stawka 19,70 brutto ( czyli dla studenta do ręki) + prowizje - a godziny dogadasz z managerem

Dagmara
@pracownik 34567

Siema dzięki za odpowiedź, nie jestem studentką więc płacą raczej słabo. Weekendy wolne? Pracujesz tam? :)

Ostatnio nie ma żadnych wpisów. Zmieniło się coś w CCIG czy jest coraz gorzej?

xyz
@były pracownik

Też na to czekam i informacje o Panu W.

możliwy pracownik

Czy w wieku 16 lat jest sens pójścia tam do pracy? Jakie zarobki ile czasu trzeba pracować a co najważniejsze jak atmosfera?

Świeżak18
@możliwy pracownik

Można od 26 pracować. Jak się uczysz, to masz 19, 70 na czysto plus prowzje za sprzedaż. Atmosfera zależy od zespołu - ogólnie ludzie są spoko.

Świeżak18
@możliwy pracownik

Miało być że można od 16 lat pracować :D sorki :D

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica