Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych :Polkowice" Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych :Polkowice" Sp. z o.o.

admin 2015-06-27 18:04:50
Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych :Polkowice" Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.
CR7 2016-01-13 20:15:56
pracuje w firmie od 4 lat. Bywało rożnie, ale pieniądze zawsze są na czas. Firma nie zatrudnia na umowy śmieciowe i nie płaci jak inne pseudo-firmy pod stołem gotówce. na tle innych firm dobrze dba o BHP i park maszyn jest ciągle rozszerzany. bardzo miło traktują pracowników w biurze. Kiedys było bardzo duzo dziadków w dozorze - prawie sami emeryci, w 2016 roku kadra dozoru jest już odmłodzona i nie ma starych pryków, z takim dozorem się lepiej pracuje. dodatkowo co roku płaca Barbórke 13 pensję! Często rzucają z szybu na szyb
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych :Polkowice" Sp. z o.o. - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych :Polkowice" Sp. z o.o.