Opinie o Hampton by Hilton (Hilton International Co. S.A. Oddział w Polsce) w Warszawa Wspólna 72

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hampton by Hilton Warsaw City Centre o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hampton by Hilton Warsaw City Centre w Warszawa Wspólna 72

077 Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna raczej pozytywnie jednak brak jakiejkolwiek odpowiedzi...

Tamara Nowy wpis

Jak nastroje, sytuacja z pewnością nie jest spokojna. Może te redukcje będą przynajmniej minimalne?

Jest fatalnie Nowy wpis
@Tamara

Jeśli chodzi o redukcje to kompletnie nie jest fajnie. Podziękowali 9 osobom, w większości zostawiając na lodzie uchodźców których wcześniej zatrudnili, a teraz brakuje rak do pracy. Hotel ma najwyższe obłożenie w Warszawie, a oni dalej odwalają cyrk oferując dziadowskie usługi i dziadowska robotę "bo covid". Jesli rozważasz pracę na recepcji tutaj to nie polecam, dyrekcja poleciła recepcjonistom sprzątanie kilku pięter, mycie toalet, robienie drinków, a niedługo planują otwarcie restauracji - to wszystko w sytuacji gdzie trzeba jeszcze obsłużyć gości mieszkających w hotelu, często blisko 500. Nie ma tu co liczyć na słowo dziękuję, mimo ciężkiej pracy, która wkładają wszyscy. Raczej będzie się szukać problemów i w jaki sposób jeszcze uprzykrzyć życie pracownikom. Wszystkie te idiotyczne decyzję podejmuje się ponad głowami podwładnych - nikt nawet nie pomyśli, żeby porozmawiać o sytuacji w hotelu z szeregowym pracownikiem Jedyna dobra wiadomość dla tych co lubią takie klimaty - hotel jest amerykański, ale kadra zarządzająca to rodzima Polska cebula :)

. Nowy wpis

Kadra zarządzająca to czyste nieporozumienie. Rotacja pracowników osiąga zastraszające tempo. Przeszkolenie to kilka godzin przed komputerem samemu... W ofercie pracy jest wzmianka o "posiłku" tzn. jedzenie z pojemnika do mikrofalówki. Zero walki o oddanych pracowników, a nawet przysłowiowego "dziękuję". Pracy bardzo dużo przewyższającej siły zdrowego człowieka. Na jakimkolwiek stanowisku byś nie pracował, będziesz barmanem, kelnerem, kucharzem, parkingowym, recepcjonistą i magazynierem za śmieszne pieniądze - oczywiście na pomoc kierowników nie ma co liczyć, co najwyżej na pretensje. Menadżerka sprzedaży trzęsie całym hotelem jako (usunięte przez administratora)Jeśli się jej podłożysz to wylatujesz. Praca ludzi jest w ogóle niedoceniana. Premia raz w roku i jeszcze odprowadzisz od niej podatek. Szkoda mi ludzi, którzy tam trafią. Jedynym atutem była atmosfera między pracowikami

Cezary

Gdyby pytali o powody to niektórzy stwierdziliby, że to wścibstwo ze strony firmy!!

staryp
@Cezary

Normalnym pytaniem jest pytanie o powód odejścia. Wykazuje się tym zainteresowanie pracownikiem i, że coś dla nas znaczy jego praca. Wystarczy zapytać czy kwestie osobiste czy finansowe a może kwestia niezadowolenia z warunków jakie firma oferuje- w przypadku tych dwóch ostatnich firma zawsze można jeszcze pomyśleć o zaoferowaniu zmian i zatrzymać pracownika. Nie zawsze ten kto odchodzi, chce odejść na 100%. Ale do tego trzeba podstawowej wiedzy menagera.

Brałeś udział w rekrutacji do Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
starypracownik

Kadra zarządzająca to porażka. Nie zależy im na pracownikach, kiedy ktoś odchodzi to nawet nie pytają o powód. Ciągła rotacja.. Pracownik stanowi tylko tanią siłę roboczą. Plusem jest miła atmosfera wśród pracowników i fajne imprezy firmowe, ale i tak strata czasu.

Anita

Miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś o pracy. Szkoda ale pewnie jest dobrze?

admin

Uważasz, że Hampton by Hilton Warsaw City Centre to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj komentarz i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hampton by Hilton Warsaw City Centre - Warszawa

• Jak się pracuje w Hampton by Hilton Warsaw City Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Hampton by Hilton Warsaw City Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hampton by Hilton Warsaw City Centre
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Hampton by Hilton Warsaw City Centre