Opinie o PHU TOMO w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU TOMO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PHU TOMO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU TOMO w Łeba

justline Nowy wpis

To nie jest jakoś bardzo szokujące @laminat. Nie ma u nich dużej rotacji.

zenon Nowy wpis

ja nie mam doświadczeniw pracy z nimi, ale zastnawiam się właśnie nad wysłaniem CV i nie wiem czy w tej firmie jest ta rekrutacja, bo jakoś teraz w ogóle nie widze nowych ofert pracy od nich i to nie zastnawia w sumie najbardziej. Jak coś będziecie mieli to dajcie znac koniecznie, ja będe obserwował wątek.

ccccc Nowy wpis

jak zaraz kogos (usunięte przez administratora)za podszywanie sie !

Jacek D Nowy wpis

Pracowałem tam,ta praca to wielki (usunięte przez administratora),dobrze że najprawdopodobniej już będzie ktoś inny zamiast ich.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PHU TOMO? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
mała 34

baru juz niema jest rozebrany tak samo domki i wszystko inne ale dobrze moze ktos inny cos tam postawi i bedzia pozadna praca za uczciwe pieniadze bo od 5 lat u nich nbyła ta sama stawka

podobno bar juz nie istniej, prawda?? napiszcie cos o tym

Pan

Jeżeli chodzi o pracę w firmie PHU TOMO podczas ostatnich wakacji, powiem, że nie było najgorzej. Standardowo praca trwała codziennie po 12 godzin, ale jeżeli chodzi o odpoczynek ze względu na złe samopoczucie, czy jakieś inne przyczyny, nie było problemu, żeby dostać wolne. Przy wypłacaniu pieniędzy były drobne problemy, ale każdy dostał swoje ciężko zarobione pieniądze. Warunki mieszkalne dalej takie same! :) Jeżeli chodzi o moje zdanie, w sprawie, czy opłaca się tam praca podczas wakacji, to myślę, że warto spróbować. :D

Buba.....

Mi tam żle niebyło aż tak,pozdrawiam prawdziwych Git Ludzi ;-)))

szczerze mówiąć..nie mam pojecia poieważ moja noga nigdy w życiu tam nie postanie....

no żal żal... chyba nie a przydaloby im sie;]

Renament my robimy i nei placa za to bo to w godzinach pracy.. ale niby ich ksiegowa podlicza sprawdza ile brakuje ile skradzione i klamie ze to my ukradlismy i odciąga z wyplaty....po co? bo ta firma to jakas pomyłka i sie boja ze ktoś zglosi ich ze pracuje sie na czarno .po to.

dyo

a jak Ci jest słabo bo temperatura jest okolo 40 stopni to nie licz na to ze dostaniesz butelke wody,, nie polecam naprawde!

dzieci , dla których to duży zarobek albo ludzie bez wykształcenia którzy i tak by w życiu nie mieli co robić :)

zapomnialam napsiać że ich umowa to tylko śmieciówka,,,dadzą Ci umowe do podpisania i ona nie ejst w ogole zgloszona,,,,gdyby coś ci sie stalo nie dostalabyś z pracy odszkodowania ... [usunięte przez admina]

Pracowałam tam niedawno i katastrofa... 1500 na miesiąc bez wyżywienia, bez picia...warunki gorzej niż pod szałasem...i jeszcze nazywają to coś 'fajne wakacje' pracuje sie tam 12 h dziennie bez dnia wolnego a jak ktoś się źle czuje to wielki problem by zwolnić sie z pracy. sprzedaje przeterminowane produkty, grzyb na puszkach, myszy łażą po blatach, nawet nie ma apteczki, cieplej wody, wentylacji. od klijenta biorą pieniądze za toalete... [usunięte przez admina]

Witam!!! Zbieram osoby które pracowały u TOMO Tomasza Szymańskiego żeby odzyskac cięzko zarobione pieniądze moj kontakt yopi22@o2.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU TOMO - Łeba

PHU TOMO