Opinie o Panlink w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panlink. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panlink o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panlink w Tczew

...

Prawie Każdy lider chce wrócić na swój dział bo nie daje rady, trzymać się swojego biurka, ale nie patrzą na to jak oddają operatora na inne linie. A bo Ty dasz radę Kierownik Ciebie wybrał. Powinni zmieniać się co miesiąc rozwijać się, przecież o to w tej firmie chodzi, a nawet jak się rozwomiesz to masz więcej niż najniższa krajowa , ale stawka jest przeniesiona , czyli każdy dostał ta sama kwotę, chociaż wcale się nie rozwinął . Brak słów....

Do toalety możesz wychodzić tyle ile potrzebujesz nikt nie zabrania wyjść Jyz nie przesadzajcie Jak iszecir to piszcie prawdę

fragles

no i oferta pracy na operator montazu manualnego wyladowala na stronie urzedu pracy , czyli tam gdzie mozna znalezc wiele lipnych ofert pracy , swiadczy to tylko o tym jak nisko upadl ten zaklad i ta agencja , za grosz wstydu , a najlepsze jest to , ze agencja pracy wystawia oferte na stronie urzedu pracy :0 nazywajac sie w tym momencie tylko pracodawca , zenada , niech traktuja dobrych , kreatywnych i pracowitych pracownikow tak dalej , to beda szukac niedlugo ludzi na wysypisku smieci , w osrodkach dla obłąkanych , albo w innych placowkach ;) , bo kto chce dzisiaj pracowac na umowe co miesiac za najnizsza krajowa caly czas ? w tej super swietnej szwedzkiej firmie co oszczedza na wszystkim , nie ma narzedzi i ludzi do pracy , a tych co sa traktuje sie jak zlo konieczne , szkoda pisac wiecej........

Amelia

I co by to wniosło wtedy gdyby posłuchał się Twojej sugestii? Co konkretnie znajduje się na tej umowie? jakie warunki stanowi?

Hahaha

(usunięte przez administratora), za rok biorę na życzenie. Biura dostały wolne a produkcji odwołali urlopy (usunięte przez administratora)! Proponuje by cała produkcja wzięła l4 w takiej sytuacji, po coś jest ten kalendarz ustalany, chyba że on produkcji nie dotyczy

Ula

A za 11listopada dadzą wolne? Bo 11 listopada wypada w sobotę

wika

super firma a panie trenerki bardzo mile i zabawne kobietki????

Kaczor

A ja mam pytanie innego typu.Kiedy się wezma za te niby "karmiące matki"?Do 18 lat będą niby karmić?Przecież wszyscy wiedzą że tylko to wykorzystują żeby szybciej do domu wyjść.W kodeksie co innego jest napisane.

Lump

Najlepsze teksty ONIX NA ONIX, WARSZAWA NA WARSZAWĘ, sami sobie stanowiska wybierają

Lilijka
@Lump

Bo lider nic nie zmienia, a powinien mieszać ludzi żeby każdy potrafił wszystko rampampam

Kaczor Nowy wpis
@Lump

Najlepsze są te z MP14 jedno i to samo dłubią,nic innego nie potrafią,a i to spiernicza!Jedna to bez drugiej ginie.

Lider Nowy wpis
@Kaczor

Co odwagi zabrakło żeby się podpisać swoim imieniem ? Tam wszyscy tacy odważni jak Ty !!!!

Lukas Nowy wpis
@Kaczor

A czyja to wina? siedzą przy biurkach i w oczka patrzą...a niektóre śmierdzą

CDE Nowy wpis
@Kaczor

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Panlink?

Kobieta

Witajcie, co do jakich narzędzi mieliście tu wątpliwości? I jeśli są to jakie? ja właśnie spoglądam na te ofertę dla kierownika obiektu i nie pisz o narzędziach. Jakoś nie mogę znaleźć ani telefonu w treści ani laptopa

@Kobieta

Bo nie o takie narzędzia chodzi.Tylko o te do pracy,a nie laptopy

Malwa

To skoro nie o laptopy jakieś chodzi to czy możecie wskazać jakie narzędzia do pracy są oferowane Engineering Managerowi? Jest jeszcze dostępna oferta, zastanawiam się co Pracodawca ma do zaoferowania w tym przypadku

Lele
@Malwa

Nic tylko stres i nerwy

Witam, jest teraz ogłoszenie dla Engineering Manager’a, wiem już po opisie, że wymaga się wyksztalcenia kierunkowego wyższego oraz minimum 5ciu lat doświadczenia. interesuje mnie na jakie zarobki można wstępnie się nastawiać. Czy był już może ktoś na rozmowie i zostały na niej przybliżone przedziały?

...

Yyy
@...

Nie prawda,nie masz więcej..tylko poganiają,dać im bata i szczać po nogawkach bo nawet z wyjścia na srocz jest się rozliczanym .,niech każdy pilnuje swojego stanowiska,niech patrzą na każdego z osobna a najlepiej niech spojrzą na siebie

@Yyy

To prawda ze jak idziesz na przerwę, która jest nie planowana to mierzą to jakoś? Było tak od zawsze czy może z czasem to wprowadzili? Zastanawiam się czy nie zdarzało się ze ktoś tego nadużywał. Czegoś jeszcze tak pilnują?

Slabo

Więcej pytań o życie prywatne , wścibskie baby,plotkary,poziom pytań na rekrutacji niski,praca ciężka,placa słaba, towarzystwo (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
Tczew
ATN Service ApS
Urszula

A jest tu może jakaś stołówka? Piszecie i wcinaniu kotletów a mnie właśnie nic konkretnego z żywieniem się nie wyświetlało teraz w benefitach z bieżących ofert. to jest jakieś dofinansowanie czy nie? jak teraz strefa socjala wygląda?

Helena
@Urszula

Stołówka jest, ale nie ma obiadów w postaci np cateringu, chcesz to zamawiasz sama

@Urszula

Czytaj dokladnie.O matkach karmiących.Dzieci mają po 4-5 lat i wcinają kotlety a one dalej łażą do pracy jak chcą.

@CDE

Dzieci wcinają kotlety ale chyba też chorują i tak dalej? czy po tych stwierdzeniach można przypuszczać, że firma ma wyrozumiale podejście do rodziców z małymi dziećmi? Czy przypadają jeszcze jakieś dodatkowe benefity jak wyprawka szkolna i tak dalej?

Cześć czy będą planowane jakieś zmiany w warunkach agencyjnych? Tak teraz mi się pokazał ten wątek gdzie pisali o tym, że na święta chyba niczego nie mogli dostać. prócz tej różnicy w warunkach jakie jeszcze występują? i jak szybko teraz można przejść już pod firmę? Jest coraz mniej osób z agencji?

kablarka

Niektórzy liderzy sztucznie przejęci oddaniem pracowników na innny dział. Inni liderzy nawet nie potrafią przekazać tego wprost, wysługują się kierownikiem. Czyzby strach przed odpowiedzialnością? A kasę przytula chętnie… klasycznie ci co głęboko (usunięte przez administratora)zostają na linii a usuwani są niewygodni Wypłata śmiech na sali, ci co paluszek trzymaja może mają trochę więcej…

@kablarka

To jest praca a nie przedszkole.dzis jestes tu a jutro tam.co mamy teraz za kazdym pracownikiem płakać?nie mozna się przyzwyczajać

Lola

To raz, a dwa źle rozkładają pracę, bo mocne ogniwo pracuje z mocnym ogniwem, a słabe że słabym..niesprawiedliwe. I te plotki, głowa mala

Katarzyna

Nie wszystkich dotyczy słowo dziś jesteś tu jutro tam i w tym cały problem Czas dawać tych co siedzą latami na jednej linii bo mają plecy w postaci rodziny lub dobrych układów z liderką Prawda w oczy koli widać

@Katarzyna

I tych co siedzą z (usunięte przez administratora) i na jednym stanowisku i co nic innego nie robią, a nie dawaja ślepych a taka co ma zdrowy wzrok siedzi i tylko zgrzewa coś tam

Toni H

100% prawdy

fragles

Victoria
@fragles

Niestety nie tylko agencja ma najniższą krajową ale pracownicy wieloletni którzy mają umowy przez firmę też mają najniższą albo niewiele więcej to jest dopiero żenujące

Ciasny
@Victoria

Wazne ze na lody i pizze jest. Ja bym zaczoł od podniesienia zenujacych płac bo wszystko drozeje a penga stoi w miejscu.

Krzysztof
@Ciasny

Proponuję zmienić pracę a nie ciągle narzekać to i tak nić nie da . Nadgodziny są to i pensja jest większa.

@Krzysztof

Wszyscy nie mają nadgodzin.a najlepsze jest to ze ktoś z góry wprowadza śmieszne limity.nie dadzą nam zarobić,kiedy jest okazja.kto to wymyślił ze mozemy tylko robic 32 nadgodziny?zadne inne firmy nie mają żadnych limitów. Poprostu tam pracodawca daje zarobic swoim pracownikom.i wtedy obydwie strony są zadowolone.oni mają robotę zrobioną a my zarobione.

Szef

Wszędzie są limity

Ha ha
@Szef

To masz złe info.jskos dziwne ze moj mąż w pracy robi nadgodziny ew tygodniu,w każdą sobotę nawet niedzielę.także daj sobie spokój

Xxxxxx
@fragles

Sory ale z wysypiska nikt nie przyjdzie bo tam się lepiej zarabia i trudno się dostać. Mają lepszy socjal, mase dodatków, dużą możliwość nadgodzin… tylko że ciężko sie dostać…

@Xxxxxx

Z wysypiska nie, tylko z segregacji (usunięte przez administratora) mają więcej bo tam smród jest

Lilijka

Dokładnie

Nobody
@Szef

Pannica zrobiła bubel, myśli, że ma extra brwi, to wszystko jej można, oj, biedna, popełniła błąd. Może lider cie wyrzuci, trzymam kciuki za to

@Nobody

Każdy popełnia błędy, dajcie spokój.

O kim mowa

Co dajcie spokój?? Niech ja Adam wywali, porządek musi być. Hehe

@Mer

Adam nie ma nic do powiedzenia to nie jest jego firma on może rządzić w domu na Alstomie same plotkary a jest ich bardzo dużo.Wszystkim się interesuja.

Ruda
@Mer

Pan Adam H zapomniał jak pracował na stołach ciągle z żoną siedzieli na telefonach zamiast pracować a teraz wielki Lider jakaś masakra .Czemu kierownik nie zrobi z tym człowiekiem porządku.

@Xxx

Ale to on decyduje kto pracuje na ALSTOM, a ta pani nie pasuje do nas, niech ja wywali

@Mer

To Adama powinni wywalić.Do pracy przychodzi się pracować a nie plotkować na innych

@Xxx

Adama?? Za co??? Dobry lider, a jak ci się nie podoba to się zwolnij...

chudaK
@Mer

Moim zdaniem kierownik ALSTOM powinien mieszać pracowników, a nie trzymać starych wyżeraczy, którzy wyśmiewają nowe osoby, tylko dlatego że coś źle im wyszło. Nikt nie jest idealny, stały pracownik zapomniał jak był NOWY, a gadanie MY BYLIŚMY RZUCENI OD RAZU NA GŁĘBOKA WODĘ, NIKT NAM NIE POKAZYWAŁ, DO WSZYSTKIEGO SAMI... A CO TO KXURWA KOGO OBCHODZI, wasz problem, są nowe osoby i nowe zasady, a jak nikt nie chce nowym pomagać, to oddelegować na inną linię, nie na tydzień dwa, a miesiąc, dwa.... Wtedy nie będzie zgrzytów, bo te wszystkie sytuację prowokują STARZY pracownicy, nie nowi

Miły pan
@chudaK

Kolezanko droga.to ze sobie wymyśliłaś ze nikt tobie nie chce pomóc to zostaw dla siebie.i nie szykanuj linii alstom. Ty jako jedyna z nowych pracujesz caly czas z kimś doswiadczonym.zauwaz ze dziewczyny ktore przyszly kilka tygodni po tobie to juz pracują same i nie mają oporów aby się kogoś spytac jak czegoś nie wiedzą. I nie slyszalam NIGDY,ze ktoś odmówił komuś pomocy,czy to nowym czy starym pracownikom.takze zastanów sie może nad sobą czy ta praca jest dla ciebie?moze się w niej nie spełniasz...nie wymyslaj czegoś czego nie ma!mysle zebys moze zaczęla sie skupiac na pracy a nie nad wymyslaniem takich bezpodstawnych glupot. Zastanów się nad sobą!!!!

Okol
@chudaK

Ja jestem nowa i nigdy mi nikt na alstomie nie odmowil pomocyJest fajna atmosfera,a to ze ty nie potrafisz w grupie funkcjonowac to juz twoj problem.Mi sie tam podoba. Wszyscy sa ok

Yupi

To jest super pomysł

chudak
@Miły pan

Akurat tak się składa, że jestem stałym pracownikiem, i nie mogę patrzeć na krzywdę innych, niektórzy nie mają sumienia, może dlatego, że kiedyś i mnie traktowano inaczej, nawet teraz mnie nie lubią jakiś mi to nie przeszkadza

Ktoś

EWA ty juz cale szczęście u nas nie pracujesz.takze sie nie wypowiadaj.

@Miły pan

A nowych będę bronić, czy to tu czy na ABB, czy atlasie czy gdzie indziej...

@Miły pan

I to, że już nie pracuje na ALSTOM, to nie świadczy, że nie będę stawać w obronie słabszych czyt. nowych, i to TY zastanów się nad sobą, bo od zawsze grasz księżniczkę.... I BARDZO się cieszę że jestem gdzie indziej, WIESZ???

@Ktoś

A co zabronisz mi?? Będę mówić co chce, bo jesteście (usunięte przez administratora) Obrabiać innym dxupe, to wam wychodzi najbardziej

I to przez WAS nie pracuje na ALSTOM

Ktoś
@Chudak

Ciebie nigdzie nie chcą, na zadnej linii.obyś juz nie wróciła

EgoTop
@Okol

A dzienki dzienki, robie wszysko żeby każdemu się miło pracowało. Fajnie się pracuje w przyjaznej atmosferze, pozdro z cmentarza.

@Ktoś

Nie zamierzam... Szukajcie innej ofiary, a może już ją macie, znając was, tak

Syl Ka
@Miły pan

Niech każdy pracuje z kim chce, byle dobrze pracował, niech każdy spojrzy na siebie, a nie wytyka błędy innym popełniając sam błędy i kamuflując je.Ewy też się pozbyliście, a teraz czas na kolejną osobę? Skąd w was tyle jadu? Złości? To wy zastanówcie się nad sobą, miłego weekendu.

@Syl Ka

Bardzo mądre słowa pozdrawiam i miłego weekendu

Syl Ka
@Xxx

Przykro się patrzy na osoby, które płaczą przez was, każdy z nas ma prawo się pomylić, ale to nie jest powód by wytykać tow sposób tak perfidny. Bardzo niski poziom pokazujecie. Wstyd dla dorosłych osób.

Xyz

No i plotkary nowym tylko (usunięte przez administratora) potrafią obrabiać.Przydalaby się jakaś rotacja.

Iza
@Xyz

Dokładnie, panie z naklejek wywalić na inną linie, jedna czarownice dać na najgorsza linie, a resztę też gdzieś rozrzucić najlepiej samemu na pożarcie innym. Niech inni ich zgnoją tak jak one nowych!!!! Na pochybel

Prawnik
@fragles

Bo jeśli zatrudnia agencja pracy tymczasowej, to wtedy ona jest pracodawca, bo z nią jest podpisywana umowa o pracę tymczasową. PanLink w tym momencie jest pracodawcą-użytkownikiem. Proszę trochę poczytać zanim rozpocznie się bulwersowanie :)

Amelia

I taki analityk finansowy to ile teraz zarobi? oferta właśnie widnieje na takim portalu przez ponad tydzień można jeszcze chyba się zgłosić a z tego co czytam w komentarzach to nie ma chyba opinii z ostatniego czasu z tego zakresu? Wiadomo ze oprócz finansów interesuje mnie tez sam powód tych naborów. to rotacja? albo ktoś awansował?

To ile tu wypowiedzenie trwa tak w ogóle? widzę, że ktoś odniósł się do niego i sytuacji na jednym dziale, gdzie ktoś na nim jeszcze jest. wśród aktualnych ofert nie widzę aby któraś miała oznaczenie „od zaraz”. Czy w większości to nabory ze względu na rozwój? jak to wygląda na dziale sprzedaży? planisty na niego szukają, mam doświadczenie i interesują mnie szczegóły. Opiszecie tez atmosferę tak dla jasności?

CDE

Apropo zmian to skoro alstom trzy zmiany ma mieć to reszta chociaż na dwie niech chodzi.A nie chodzić i pod nosem przyglupawo się śmiać!!!Podpisywali umowy PRACA ZMIANOWA,więc....

Toffice

Jeżeli komuś tak bardzo zależy na tym toffice to oddam swoje toffice dla mnie to nie problem jestem agencyjna i nie mam z tym problemu

matkateresa

Bardzo dobrze że jest pracownikiem jednego stanowiska. Nie daje się wykorzystywać, a wy chcecie to sobie róbcie nawet na 100 stanowiskach jak lubicie jeać za tą samą kase na 100tu... Może pora podwyższyć panom stawki bo panie wołają facetów do rzeczy które wcale nie są ciężkie?

Wuja

O czekakoladki ci chodzi? Ja też pracowałem przez agencje i to długo, i (usunięte przez administratora) mnie trafiał jak ci co pracowali krócej dostawali umowy, dlatego się zwolniłem. Agencja dostała tofifi bo też im należy, a wy firmowe oprócz tofifi dostaniecie paczkę i kasę na święta, a agencyjni nie. Masz jeszcze jakieś ALE???

Wuja

Nie od zawsze, a od zeszłego roku, ale to nie zmienia faktu, że macie kasę na święta, wczasy pod grusza, a od agencyjnych wymaga się tyle co od was, trochę to nie fer

wika

super firma a panie trenerki bardzo mile i zabawne kobietki????

Angelka

HR Partner, ktoś coś? Oferta teraz wisi, mam doświadczenie, wiec się interesuje. ;) tutaj chyba o tym dziale za dużo nie pisali ostatnio a przynajmniej nie w kontekście pracy. opiszecie warunki? zarobki, atmosfera na samym dziale. i czemu ktoś jest potrzebny tak w ogóle?

Hmm

Może ktoś w końcu zrobi porządek z tym autobusem 500 który stoi na naszym wyjeździe człowiek musi wyjeżdżać pod prąd bo na wyjeździe stoi autobus .Ludzie zaczynają bać się o swoje życie lada moment kolejna nastąpi kolejna tragedia tak jak dziś wjeżdżając do pracy auto musiało uciekać po chodniku by autobus go nie zachaczył.Moze firme w ogóle to nie obchodzi bo na nasze miejsce przecież dziesięciu stoi w kolejce .

Odpowie mi ktoś?

Może mi ktoś powiedzieć ile zarabia nowa osoba w dziale inżynierii? Chciałem aplikować ale jak widzę że tam w tym dziale nowi to tylko się obijają to nie wiem czy chce mieć takie brzemię odpowiedzialności na sobie...

@Odpowie mi ktoś?

Spokojnie,inżynierowie nie mają żadnej odpowiedzialności.Za ich błędy zabierają premie ludziom z produkcji!

Odpowie mi ktos
@Odpowie mi ktoś?

A jak to jest z umowami? Po jakim czasie firma daje umowę? Czy trzeba długo czekać? Co gwarantuje umowę?

Nie łapię trochę w jakim sensie gdy ma się nadgodziny to dostanie się umowę? Chodzi Ci o jakieś wykazanie zaangażowania czy cos w ten deseń? teraz obecnie to ile tych nadgodzin daje rade wyrobić? Ogólnie to jaka kasa spływa? Ja od nowego roku czegoś szukam. warto wtedy zajrzeć?

Ktoś aplikuje do firmy Panlink w mieście Tczew? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Daj sobie spokój z tą firmą nie polecam.

Renata
@Marcin

Czemu zalecasz by dać sobie spokój? Masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia z nimi związane?

Xxxxxx
@Renata

Wykończą cię psychicznie. Mam z jęzorem koło (usunięte przez administratora) latać a i tak dostaniesz (usunięte przez administratora) pieniadze

@Xxxxxx

Wykończą to prawda jeszcze jak trafisz na taką zjebanego linię Alstom to ludzie nie dadzą ci spokoju.Ja pracuje na magazynie i jest ok.

Kto
@Marcin

Skoro na magazynie, to skąd wiesz jak jest na alstom?

@Kto

Alstom to stan umyslu

Operator
@Marcin

Na Alstomie nikt nikomu na głowę nie wchodzi, zajmij się pracą na magazynie bo przez zajmowanie się plotkami to nie wszystko z dokładnością wydawane jest

Xxx

Alstom to same plotkary włącznie z liderem

@Xxx

Aj tam (usunięte przez administratora), dawaj na magazyn, spokój super atfo, i luuuuz, lajt

@Marcin

A potrzebują do pracy na magazyn? Jeśli tak to złożę cv

Hahaha

@Hahaha

Dokładnie, w tym roku już odwalili numer na majówkę z urlopem że trzeba było przyjść . Teraz długi weekend. Chodź i tak jest kolediostwo bo niektórzy na produkcji dostali urlop . (usunięte przez administratora)

Róża
@Hahaha

A jak to tak w sumie jest komentowane? Mam na myśli to, że jeśli faktycznie biuro miało przyznane wolne, to jakie było co do tego tłumaczenie? Tez będą musieli to odrabiać? I co z tym braniem l4, zawsze obchodzi się bez problemów?

Ww
@Róża

L4 bierz ile chcesz, ale zapomnij o umowie przez firmę, tylko lizusy albo po znajomościach dostają umowę,

XXX
@Xxx

Powinno być roszady na stanowiskach pracy, a nie jedni cały dzień na nogach,ciągną kable, a drudzy małe robótki całe 8godzin dłubia w do dadku z błedami

nikk
@Ww

masz calkowita racje , tak w tej firmie bylo zawsze jest i bedzie , na waciki zarobic , troche zwolnienia pociagnac i jeszcze najlepiej jak ci sie uda firme na cos (usunięte przez administratora) i szukac jakiejs normalnej roboty , bo napewno nie u nich , tych polskich (usunięte przez administratora)na stanowiskach i tych (usunięte przez administratora)na kierowniiczych stanowiskach , co to firma im sie zdaje jest ich , i tych (usunięte przez administratora) calkiem wysoko co to mysla , ze jak jezyk znaja to pana (usunięte przez administratora)

Karolcia

Czy praca z tymi kablami jest faktycznie taka ciężka? Opiszecie szerzej te wszystkie dostępne stanowiska? trzeba mieć specjalne predyspozycje czy na każdym niby można sobie poradzić? Gdzie sytuacja wygląda najkorzystniej?

@Karolcia

Szczerze, tak jest ciężko, jak za te pieniądze, ale za to można pośmiać się...ale pracować trza wszędzie, grunt że weekendy wolne

Kaja

A z czym jest tak ciężko właściwie? Bo ja miałam takie prace, gdzie było może lekko fizycznie, ale psychicznie już nie. I odwrotnie też, także nie wiem, co masz na myśli. Kobieta da radę czy nie?

Dzik
@Kaja

Same kobiety w tej firmie, haha to dawaja radę

Krzysztof
@Kaja

Jak będziesz na linii Alstom to na pewno nie dasz rady bo tam lizusy mają dobrze a nowe osoby są na spalonej pozycji.Donosza do lidera który jest tak samo do wymiany.Same plotkary więc radzę omijać tą firmę.

@Krzysztof

Ha ha tak bo nowe osoby linczujemy.Co za bzdury.Praca nie jest ciężka,prawie samie kobiety na lini.Jak się komuś nie chce pracować,to zawsze coś znajdzie,a że ciężko,a że to,a że tamto.

carolina reaper
@Karolcia

najkorzystniej to wyjdziesz pracujac w innej firmie :) , ale jak sie juz zdecydujesz , to jesli jestes kobieta , to wiadomo , ze nie bedziesz ciskac jakis ciezkich grubych kabli , albo obslugiwac jakis trudnych i silowych narzedzi , wystarczy skupienie , minimum wiedzy i czytanie calkiem niezlych instrukcji , i manualnych zdolnosci no i oczywiscie troche checi do pracy , da sie przezyc w mojej ocenie

Ula

A za 11listopada dadzą wolne? Bo 11 listopada wypada w sobotę

Zapytanie

Ile jest zmian w firmie Thales na ulicy Skarszewskiej w Tczewie?

Wio
@Zapytanie

Pracują na czterobrygadowce po 12godz

Jadźka

I jak się tam pracuje? jakie są rotacje? Cos nie widzę ogłoszeń a przynajmniej nie ma ich na takim portalu, który zazwyczaj obserwuję. Na zmianę ile docelowo osób powinno teraz być?

Iza
@Jadźka

Nie ma nowych ogłoszeń bo firma upa. Zakaz nadgodzin, zakaz przyjmowania ludzi, każdy zarabia prawie że najniższą krajowa. Nie wygląda to fajnie.

@Iza

Na pewno nie ma przyjęć? pytam, bo ciekawi mnie to ogłoszenie dla specjalisty ds. kwotacji materiałowych, od około tygodnia wisi już na takiej stronce. piszesz o braku nadgodzin, z czego to wynika? czemu jest mniej pracy i jakie są co do tego plany na najbliższą przyszłość?

Yupi

Nadgodziny są, na stołach, tam pracy tyle, że chcą trzecią zmianę uruchomić, ale ogólnie słaba atmosfera

gryzon i janusz biznesu lat 90

zatancz ze mna jeszcze raz - ludzie na stanowiskach w tej firmie to zwykli(usunięte przez administratora) ktorzy nie mysla o rozwoju tej firmy tylko jak tu cie (usunięte przez administratora) i zniszczyc - (usunięte przez administratora)

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Panlink na Inżynier Jakości? 2 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Jak to jest że połowa osób wogóle nie dostała aneksów. Operator montażu manualnego ma więcej niż operator maszyn to po co są te progi ??? Doświadczony operator mając tyle co nowy pracownik to wychodzi na to że powinien pracować tak samo jak nowy uczący się .

Ola
@5555

Powie ci, że byłaś na zwolnieniu i tyle. To nic że chodzisz na nadgodziny i zachorujesz w ciągu roku. Było zwolnienie i koniec. Teraz mając operatora maszyn zarabiam tyle co nowi. Śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Panlink - Tczew

• Jak się pracuje w Panlink?

Zobacz opinie na temat firmy Panlink tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panlink?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 85 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panlink?

Kandydaci do pracy w Panlink napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panlink