Opinie o docFlow w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy docFlow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie docFlow na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o docFlow w Wrocław

Czy firma docFlow w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

cme Nowy wpis

Chyba na cmentarzu xD firma padła i robie pod siebie!

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w docFlow?

Johny Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje.

byłem Nowy wpis
@Johny

A coż to sie stało ze firmy juz nie ma

No cóż, firma na złapanie doświadczenia bo na zleceniach ludzie traktowani sieciowo, zero praw, zwolnienia bo praca się jednak skończyła. W jeden dzień. Moglibyście chociaż uprzedzić. Kumoterstwo. Pewien leader z dwoma wiadomymi dziewczynami robi przekręty na wydajności. Łatwo zweryfikować wystarczy sprawdzić czas logowania z czasem z kamer kiedy nastąpiło wyjście na przerwy.

Jak wygląda podstawa w docFlow?

Hahaha gdzie??? DocFlow już nie ma :D

Pracus

Jak nie ma??

Wujek Dobra Rada

Na najniższych stanowiskach jakieś 2500-2800 do łapy. Coś ostatnio przebąkiwali o podwyżkach w operacjach od grudnia. Ogólnie spoko jak za taką kasę. W zeszłym tygodniu grafik zmienili w DPO (na skanowaniu) i tylko o to jedynie mogę ponarzekać.

Denis
@Wujek Dobra Rada

Niby na jakich stanowiskach takie zarobki? Jakiś czas temu tam pracowałem i były to kwoty 1800-2000zł na rękę. Doszły mnie jednak słuchy, że tam już wszystkich pozwalniali.

Jeremi

Wiecie coś o ewentualnej rekrutacji, jakie są szanse na pracę w firmie?

friend
@Jeremi

Rekrutacja trwa. Wszystko idzie pełną parą. Zatrudnili ponad ćwierć tysiąca pracowników. Podpisują nowe kontrakty, lukratywne, generujące przychody rzędu sześciu zer. Szukają młodych i zdolnych na stanowiska dyrektorskie. Staraj się chłopaku, ja za stary jestem.

Szpiego&Co

docFlow, pracujecie jeszcze czy zostawiacie Klientów z (usunięte przez administratora)

@Szpiego&Co

Znowu się nudzimy i z powodu nudnego życia podpytujemy co tam słychać w starych brudach? :)

Apacz
@Nowy

Pasjans też się już powoli nudzi.

@Nowy

w zasadzie to zastanawiam się jak bardzo Wy się nudzicie ;)

@Szpiego&Co

Na pewno nie na tyle, aby z powodu braku innych zajęć zawracać sobie głowę takimi pierdołami ;)

@Nowy

Z jednym się zgodzę, pierdoła ;) jednak sentyment wygrywa nad pierdami ;)

I jak tam firma stoi jeszcze:)?

Bart
@Paweł

Tak stoi i ma się świetnie, w końcu stanęła na nogi. Podwyżki od nowego roku i nowe ciekawe projekty. Świetne premie i super atmosfera. Zapraszamy. ????

@Bart

Naprawdę świetnie to słyszeć! Mam tylko nadzieję, że nie jest to wypowiedź o ironicznym wydźwięku. Od dawna pracujesz w docFlow? Skoro w firmie dzieje się coraz lepiej, to na pewno wiele osób będzie chciało do niej aplikować. Czy zatem orientujesz się, jakie stanowiska pracy mają aktualnie wolne?

bestWay
@Alicja

Tak, to jest wypowiedź o ironicznym wydźwięku. Firma się zwija, zamyka, umowy z klientami są wypowiadane. Kilka miesięcy i wpis w KRS zniknie.

Komancz
@bestWay

Tak jak Titanic który uderzył w górę lodową i idzie na dno.

friday

Idzie piątek, miesiąca koniec... wolnego początek :) a przed piątkiem, czwartek- ciekawe ile rozdadzą kartek :)))

Bart
@friday

Rozdali jakieś karty? Bo w sumie to cisza. ????

@Bart

tak

xd

Komu?

Alicja

Chyba należałoby pozostawić już powyższą kwestię. Jeśli jesteś pracownikiem firmy docFlow, to inni użytkownicy byliby Ci wdzięczni, jakbyś zechciał opisać Nam niektóre z warunków zatrudnienia, na jakie mogą tam liczyć nowi pracownicy. Dostają oni stabilny rodzaj umowy razem ze wszystkimi jej przywilejami od pierwszych dni pracy, czy dopiero po okresie próbnym?

@Alicja

Nie mogę liczyć na żadne. Firma się zwija, nie rozwija. Poza tym, cel zarządu jest jeden, utrzymać najtańszych.

@friday

Trzeba przyznać, że to dosyć daleko idące wnioski. Chyba nie powinieneś oceniać aż tak negatywnie działań firmy docFlow. Może przejdziesz już do opisania ogólnych warunków pracy w niej? Chętnie dowiemy się na przykład, czy pracodawca ten oferuje swoim pracownikom jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe. Powiesz coś na ten temat?

Żaneta

BRAWO TY! Najpierw piszesz, ze cos zrobiliscie, czyli wkopujesz siebie oraz ludzi z zespolu a pozniej wyskakujesz z artykulem z kodeksu. Jestes mistrzem :D

@Żaneta

Faktycznie, motywacja użytkownika @ByłyPracownik może trochę zaskakiwać. Ale zostawmy już jego i skupmy się na Tobie i Twoich doświadczeniach, związanych z firmą docFlow. Jak opisałabyś w kilku zdaniach atmosferę między jej pracownikami?

Kornel

Czy to były działania wynikające z polecenia służbowego?

metamorfoza
@Kornel

Kornel, ale co ? Zeskanowanie, zgubienie czy wydrukowanie? Przecież to trzy różne wątki procesu ;)

@Kornel

Wnioskuję, że dysponujesz jakąś rzetelną wiedzą na temat tego, jak wygląda praca w docFlow. Wypadałoby zatem, żebyś się nią podzielił z innymi osobami, które są obecne na tym wątku. Czy firma chciałaby zatrudnić nowych pracowników jeszcze przed Świętami?

@Alicja

@Ala weź naucz się czytać ze zrozumieniem, jakie informacje? Za dużo oglądasz posiedzeń komisji śledczych! Zapytałem tylko z czego wynika ta bonanza z dokumentami! Zapytaj metamorfozy ????

@Kornel

Twój komentarz jest nieco chaotyczny, a zatem trudno jest z niego wyczytać, co właściwie chciałeś przekazać. Musisz mieć jednak na uwadze to, że moją rolą jest aktywna pomoc w zebraniu i uszeregowaniu informacji o firmie docFlow - dlatego też moje pytania mają taki dociekliwy charakter. Odpowiesz już na zadane wcześniej pytanie: czy planują zatrudnienie nowych osób jeszcze przed Świętami?

Prezesa zapytaj

@Kornel

W dalszym ciągu w sposób znaczący odbiegasz od głównego tematu obecnego wątku. Nie wiem, czy masz świadomość tego, że Twoje posty, o ile będą merytoryczne, mogą przyczynić się do realnej pomocy tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy docFlow. W takim razie może chociaż może powiesz, za co jesteś odpowiedzialny w tym przedsiębiorstwie?

Porazka

Czy przypadkiem Alicja to nie Pani z kadr

Taktycznie jak w Normandii

Październik 2018 - wyrzuć 30 pracowników na bruk Listopad 2018 - Szukaj pracowników ¯\\\_(ツ)\_/¯

Zainteresowany?
@Taktycznie jak w Normandii

A kogo teraz szukają? :D

Taktycznie jak w Normandii
@Zainteresowany?

Szukają pracownika do spraw obiegu dokumentów.

Magellan

Dobre warunki płacowe, elastyczne godziny pracy, dobry kontakt z przełożonymi. Generalnie spoko, ale tylko na kilka miesięcy. Potem się nudzi.

@Magellan

@Magellan W bardzo dobrym świetle przedstawiasz nam tego pracodawcę. Zdradź nam, jak długo sam tam pracowałeś. Skoro piszesz, że praca w docFlow jest dobra, ale tylko na kilka miesięcy, to może byłaby ona najlepsza dla osób, które szukają tymczasowego zajęcia, tj. na przykład dla studentów. Przyjmują takich ludzi?

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Niedobra kawa, nie polecam.

@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina Trzeba zatem przyznać, że masz w tej kwestii pecha. Ale Twój wpis ma za mało wspólnego z głównym przeznaczeniem tego wątku - powinieneś skupić się bowiem na szeroko pojętym opiniowaniu docFlow jako pracodawcy. Na jakim poziomie utrzymują się zarobki w tym przedsiębiorstwie - są już na tyle godne, iż warto tam aplikować?

nie pozdrawiam i nie polecam

ogółem to śmiech na sali. wykonywaliśmy kawał pracy, większość się naprawdę bardzo starała, walczyli o premie (ludzie cały wrzesień starali się o premie, żeby w październiku usłyszeć, że dostaną tylko 30%, serio?!), po czym prawie wszystkich zwolnili, bez jakiegokolwiek uprzedzenia, tak z buta. wszystko zgodnie z prawem, bo w końcu wszyscy na zleceniu. ale co z tego skoro zachowanie podłe, człowieka niegodne.

R
@nie pozdrawiam i nie polecam

Business is business

M
@R

we pal wroty

ZuBa Ogórkowa

Zostali tylko wierni gracze pasjansa. To miejsce obrzydziło smak zupy pomidorowej.

eX

Zastanawia mnie jedna myśl, jaki pomysł na funkcjonowanie spółki ma nowy zarząd. To, że stary nie miał żadnego to wiadomo.. Czego nie dotknęli- lipa... teraz jak pozbyli się połowy załogi, jedyne co mogą oferować to.... archiwizacja :) kolejna interesująca myśl- kogo jeszcze pozamiatają? Miejsce na czyszczenie ciągle jest ;) mnie na szczęście już nie... Panie i Panowie dyrektorzy i dyrektorki, zastępcy, koledzy koleżanki... now it's your turn. Zamiast czekać na papier, weźcie sprawy w swoje ręce i pokiwajcie trochę. powodzenia. PS. na docSHITflow świat się nie kończy. Szukajmy a biały dym się pojawi :)

Primadonna

Czy Wy mieliście nadzieję, że tam będzie lepiej? Nawijali makaron na uszy by ludzie nie odchodzili bo "myśleli", że uda im się tę firmę odratować. Firma od półtorej roku leci na dno i żadna nowa kadra zarządzająca nie ma już pomysłu na ten biznes... Więc można pogratulować tylko ludziom, którzy do tego doprowadzili nie mając kompletnie zielonego pojęcia. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach.

Ekspedientka

Firma nas oszukała Z dnia na dzień zwolnienia nam dała O ludzi w ogóle nie dbała Co się dało od nas brała Na uczuciach wszystkich zagrała Z wynagrodzenia nas wyssała Przyszłe plany nam pozmieniała Ogólnie rzecz biorąc nas okantowała. NIE POZDRAWIAMY. Moje sugestie dla docFlow: Upadnijcie Lubię atmosferę w docFlow za: Ludzie których zwolnili

?

Dziwi mnie, że w tej firmie, która upada już od ponad roku ktoś jeszcze pracuje, to jak czekanie na ścięcie... Titanic tonie, czas na ostatnią piosenkę :)

Tragedia

Nie ma to jak zwolnić 30-40 osób na raz... oczywiście w czwartek żeby ludzie już nie mogli sobie za bardzo dorobić. Przyjście na następny dzień jest odradzane, bo w końcu szkoda im kasy na zapłacenie. Nie pozdrawiam tej firmy totalnie. Moje sugestie dla docFlow: Nie polecam.

p

generalnie nie polecam. zgadzam się z moim przedmówca, prosze omijać ten obiekt szerokim łukiem, praca niewarta nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o docFlow - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy docFlow?

Kandydaci do pracy w docFlow napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

docFlow
2.5/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Aleja śląska 1
    54-118 Wrocław