Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o.

merwin 2015-08-04 21:36
arturo 2015-11-15 11:38
edzio 2016-05-16 19:31
hutnik' mieli wczesniej ogłoszenie na stanowisko Pracownika przy pomocy do robot budowlanych jednak ja widzialem go jakis czas temu wiec może niewykluczone ,że i teraz lub niebawem beda poszukiwali takich osób
piotr2706 2017-05-13 08:35
Sądząc po jakości wykonania prostej czynności jaką jest wykonanie rowka i ułożenie w nim kabla na mojej posesji , twierdzę że to dno. Firma zatrudnia ludzi niedorozwiniętych którym się 4 x powtarza by nie kopali w miejscu x , a oni przyjeżdżają podczas nieobecności domowników i kopią właśnie w tym zabronionym miejscu, jak by tego byłi mało, uszkadzając ogrodzenie. Zgłaszane do firmy już 6 x. Myślę że bez sprawy sądowej się nie obejdzie. Jak bym wiedział jaki iloraz inteligencji posiada personel firmy , ti bym ze światłowodami dał sobie spokój. A tak wniosek jeden : chcesz mieć zrujnowane podwórko i problemy - wpuścić do siebie pracowników firmy teeldom.
Zostaw swoją opinię o Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o.