Urząd Gminy w Mstowie

Mstów

Opinie o Urząd Gminy w Mstowie

anonim 2009-01-29 11:01:10
Miałam te przyjemność dostać się do referatu ds. obywatelskich i USC, gdzie kierowniczka USC w sposób niezwykle wyczerpujący przedstawiła mi zakres obowiązków owego referatu. Pani ta zawsze była dla mnie bardzo serdeczna od samego początku nie traciłyśmy czasu i nauczyła mnie niemalże wszystkiego co dotyczyło "naszej" pracy i za to jestem jej bardzo wdzięczna albowiem mam poczucie że czas mego stażu nie został zmarnowany, a wprost przeciwnie maksymalnie wykorzystany.
anonim 2009-02-23 15:28:00
wita.
Mam pytanie trochę z innej beczki .Może ktoś mi powie jak dostać prace w tym urzędzie.
anonim 2009-09-14 08:48:34
aby dostać tam prace musisz być albo rodziną z kimś na wyższym stanowisku albo chociaż dobrym znajomym :] innej możliwości nie ma to samo w szkole kumoterstwo na maksa, Mstowem rządzą rodziny od lat i chyba nie uda się niestety tego wyplewić.
bernard 2016-04-19 17:14:52
starałeś się o pracę w UG i nie dostałeś się @anonim, że jesteś tak zorientowany? może lepiej spróbować i zanieść swoje cv i list motywacyjny i samemu się przekonać jak w urzędzie wygląda sprawa rekrutacji
Zostaw swoją opinię o Urząd Gminy w Mstowie - Mstów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy w Mstowie