logo Fundacja

Fundacja "Promyk Słońca"

Wrocław

Opinie o Fundacja "Promyk Słońca"

kiss 2015-09-08 20:40:31
złotówkę więcej niż minimum socjalne, z uśmiechem na ustach atmosfera terroru i ogólnie nie polecam
gorzej to już upadek 2015-10-17 18:36:10
Najwięcej do powiedzenia oprócz dyrektorki ma gabinet po lewej i prawej,od dyrektorskiego, reszta pracowników się nie liczy. Ludzie odchodzą, z pracy już nie dwójkami ale czwórkami.
mierne zarobki 2016-05-06 07:48:09
Bardzo słabe zarobki, gorny pulap po wielu latach ok. 2000 zl i zadnych podwyzek dalej.
tita22 2016-07-05 13:50:28
Ja byłam ostatnio tam na rozmowie na stanowisko recepcjonistki. Byłam umówiona na 12 a musiałam pół godziny czekać bo dyrektorka sobie z jakąś lekarką rozmawiała. Po wszystkim nawet nie przeprosiła za taka znaczną obsuwę. Rozmowa przebiegała dobrze do momentu gdy pani dyrektor zapytała czy przyszła bym na tydzień próbny ale bezpłatny. Stwierdziłam, że tydzień za darmo pracować to przesada a Pani dyrektor się chamsko zaśmiała i powiedziała, że przez ten tydzień to by była żadna praca i tak by nie mieli ze mnie żadnego pożytku więc nie wie za co miałaby mi płacić. Śmierdzi mi tu oszustwem. Podejrzewam, że po tym bezpłatnym tygodniu byt mi podziękowali i nie przyjęli do pracy. Odradzam prace tam
krewetka 2016-07-07 14:01:39
masakra, co za babsko, ja bym jej pojechala po rajtach po takim tekscie :/ oni maja tam regularne rekrutacje wiec pewnie wyglada to tak ze biora jakiegos naiwniaka na tydzien, po ktorym mu dziekuja i szukaja nastepnego
byłam I widziałam 2016-07-18 22:46:07
Pracowałam tam. Nie zdalas egzaminu. To jest fundacja zawsze o to pytają a później płacą. Ale do tego trzeba zostać a praca jest bardzo ciężka tak ze Pani dyrektor sobie sprawy z tego nie zdaje. Ludzie sami odchodza jak ja.
Zostaw swoją opinię o Fundacja "Promyk Słońca" - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja "Promyk Słońca"