logo Fundacja

Fundacja "Promyk Słońca"

Wrocław

Opinie o Fundacja "Promyk Słońca"

mierne zarobki 2016-05-06 07:48
Bardzo słabe zarobki, gorny pulap po wielu latach ok. 2000 zl i zadnych podwyzek dalej.
tita22 2016-07-05 13:50
Ja byłam ostatnio tam na rozmowie na stanowisko recepcjonistki. Byłam umówiona na 12 a musiałam pół godziny czekać bo dyrektorka sobie z jakąś lekarką rozmawiała. Po wszystkim nawet nie przeprosiła za taka znaczną obsuwę. Rozmowa przebiegała dobrze do momentu gdy pani dyrektor zapytała czy przyszła bym na tydzień próbny ale bezpłatny. Stwierdziłam, że tydzień za darmo pracować to przesada a Pani dyrektor się chamsko zaśmiała i powiedziała, że przez ten tydzień to by była żadna praca i tak by nie mieli ze mnie żadnego pożytku więc nie wie za co miałaby mi płacić. Śmierdzi mi tu oszustwem. Podejrzewam, że po tym bezpłatnym tygodniu byt mi podziękowali i nie przyjęli do pracy. Odradzam prace tam
byłam I widziałam 2016-07-18 22:46
Pracowałam tam. Nie zdalas egzaminu. To jest fundacja zawsze o to pytają a później płacą. Ale do tego trzeba zostać a praca jest bardzo ciężka tak ze Pani dyrektor sobie sprawy z tego nie zdaje. Ludzie sami odchodza jak ja.
Nela 2017-03-15 11:14
Poszlam na rozmowę na stanowisko rejestratorki. Czekalam, czekalam i sie nie doczekalam. Godzina obsowy, wyszlam.
Didi 2017-03-27 21:23
Od dwoch lat nabor jest staly. Odradzam prace w tym miejscu. Cv trzeba okroic zebyv sie dostac
do Neli 2017-03-28 22:40
Tak siedząc można przynajmniej posłuchać komentarze organizacyjne różnych pracowników - kiepskie
Olcia 2017-05-12 19:17
Przyszła kobieta zimna i dynstansowana, dowiedziałam się o minimum socjalnym i nic więcej. Godzin pracy nie znała, obowiązkow też. Wszystko to było mało profesjonalne.
muszka 2017-06-16 15:23
Doświadczonych terapeutów zastępują pracownicy po studniach, którzy jak wszyscy pracują na śmieciówkach, bez urlopu i socjalu z najniższymi stawkami. Atmosfera nieprzyjemna, żadnych nadziei na pozytywne zmiany, zostaje szukać pracy w przychodni gdzie coś się robi dla pracowników i rozwoju.
mama 2017-06-27 15:13
Faktycznie z calej fundacji odeszlo bardzo duzo ludzi, mowi sie o tym glosno. Moje dziecko ma ciagle nowe panie w terapii, sa sympatyczne ale nie ma kogos kto by cos organizowal.
ania 2017-07-17 05:52
Do umowy zlecenie dostajesz wpis o tym ze mozesz wypowiedziec umowe az 3 mies.wypowiedzeniem
sorek 2017-07-25 10:05
Dostalismy 3 zl podwyzki po roku zebrania u dyrektorki i prezesa. W promyku zaciskaja sobie pentle na szyi ,bo jest jedna wielka masakra ze wszystkim. Ludzie uciekaja. Hasco rzadzi.
kris 2017-08-04 15:55
Rozmowa o prace dretwa wrecz internetowe pytania. Spostrzezenia to ze szukaja gorszych od siebie, chcacych pracowac za darmo najlepiej ale doswiatczonych.
jolita 2017-08-21 19:06
Lekarstwem jest rekrutacja ukryta. Skladasz podanie i nie wiesz ze do przychodni
madzia 2017-08-26 11:31
Nie polecam prace w tym miejscu, zreszta cale srodowisko zawodowe wie ze tu nie warto przychodzic. Wladza nie lubi ludzi i swoich pracownikow, uwaza ze to zaszczyt tu pracowac, a dawno juz stracila dobre imie w swojej dziedzinie. Nikt nie chce znia gadac.
Kasia 2017-08-31 10:13
Bądźmy sprawiedliwi, ja też dostałam te 3 zł, ale za jedną terapię, więc za miesiąc wyszło mi prawie 500 zł ekstra. Poza tym dla mnie te 3 miesiące to nic złego - wiem, że nie stracę pracy z dnia na dzień, a w drugą stronę zawsze można się dogadać.
matma 2017-09-06 09:28
Czasem to nie wiadomo o co komu chodzi. Brakuje kasy źle, dostanie podwyżkę też źle. Ocenę to trzeba zacząć od samego siebie.
Szeli 2017-09-16 22:09
He,he 500 zl+ extra to daje państwo na dziecko. Miesiąca mi na zmianę chłodzenie i próby dogadania się u dyrek. I nic oprócz opowieści o wspanialej przyszłości. W konkurencję poszło ogrom babeczek zastanowić się trzeba nad tą polityką. Wypowiedzenie tu składają pracownicy. zamiast zarządzania personelem mamy umowę związania przed ucieczką. he, he i nic nie zmienia się woli sprawiedliwości.odradzam kolejny ,nabór jest.
Karo 2017-09-18 11:26
Tak, jasne u konkurencji znowu tak różowo... W Promyku to mi przynajmniej zapewniają pacjentów i pewną kasę, gdzie indziej radź sobie sam... Ja tam nie mam problemów z rozmowami z "górą", nie muszę i nie chcę nigdzie uciekać, tym bardziej że sa osoby które odeszły i się sparzyły na innych fantastycznych nowych centrach rehabilitacji (podobno obiecują złote góry, ale później jakoś pracy brak)
szeli 2017-09-21 19:46
My sie tu znamy. Tak mowi "gora"
kandydat 2017-09-22 10:43
Rozmowa o prace bezsensu. Chyba mam za wysokie wykształcenie.
Zostaw swoją opinię o Fundacja "Promyk Słońca" - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja "Promyk Słońca"