Fundacja "Promyk Słońca"

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fundacja "Promyk Słońca"

Arni Nowy wpis

Zajrzałem właśnie na stronę firmy jak ktoś tu radził w komentarzach i znalazłem że mają ofertę pracy dal terapeuty SI. Mam wykształcenia kierunkowe i doświadczenie w pracy w dziećmi. Zainteresowały mnie elastyczne godziny pracy. Można wziąć część etatu bo mam już godziny w innej placówce? Napiszcie czy jest szansa dogadać się w tym temacie.

Janusz

Hej, nie znalazłem żadnych ofert pracy na stronie fundacji "Promyk Słońca". Wie ktoś z pracowników albo kandydatów czy są jakiekolwiek wolne stanowiska? Jeśli tak, to jakie? A może zaplanowana jest rekrutacja na najbliższy czas? Napiszcie proszę, bo bardzo bym się chciał tego dowiedzieć. Dzięki!

@Janusz

Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne Promyk Słońca zatrudni: logopedę i neurologopedę. Oferujemy: - pracę w przyjaznej atmosferze, - elastyczne godziny pracy, - zatrudnienie na podstawie umowy zlecania. Od kandydatów oczekujemy: • wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia stosownego do specjalizacji, • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi, • umiejętności pracy w zespole, • odpowiedzialności, cierpliwości i elastyczności. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@promykslonca.pl

Mary Nowy wpis
@Janusz

Szukają fizjoterapeutów.

Joanna Nowy wpis
@Mary

Hej. ;) A gdzie można zobaczyć jakieś ogłoszenie?

Marianna Nowy wpis
@Joanna

Zajrzyj na stronę promyka na Facebooku: https://www.facebook.com/PromykSlonca/photos/a.928682900480763/5751336511548687/?type=3

Mary

Promyk Słońca to naprawdę godny polecenia pracodawca. Warunki pracy, jak i atmosfera naprawdę super. Praca w rejestracji nie jest łatwa, trzeba mieć naprawdę sporą wiedzą, ale wszystkiego da się nauczyć. Pracownicy bardzo mili, nastawieni na współpracę, bardzo pomocni w stosunku do innych osób. :)

Jak długo trwa proces awansu w Fundacja "Promyk Słońca"?

Lona

W tym miejscu jak ,,awansujesz,, to tylko w dół. Większość pracowników siedzi na tych samych stanowiskach od lat. Jak chcą Cię przenieść to znaczy chcą się ciebie pozbyć.

Beata
@Lona

Ale no jak przenoszą to przecież nie zwalniają, tak?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fundacja "Promyk Słońca" na stanowisko Fizjoterapeuta dziecięcy, Terapeuta SI? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Justyna

Fundacja przyjmuje osoby które maja orzeczenie o niepełnosprawności?

tak

Czy można liczyć w Fundacja "Promyk Słońca" na prywatną opiekę medyczną?

x

Niestety nie ma prywatnej opieki medycznej.

Iza

Jaka macie atmosferę i na jakie zarobki można liczyć?

ania

Do umowy zlecenie dostajesz wpis o tym ze mozesz wypowiedziec umowe az 3 mies.wypowiedzeniem

Aga
@ania

Czy to nadal obowiązuje?

Antoni
@Aga

Każda ze stron ma prawo wypowiedzieć umowę zlecenie w dowolnym czasie, a wypowiedzenie następuje ze skutkiem natychmiastowym. Zlecający może zapisać w umowie okres jej obowiązywania. W takiej sytuacji ma prawo oczekiwać jego dotrzymania. Wszytko zależy od konstrukcji umowy, jaką otrzymasz. Jeśli jesteś zainteresowana zatrudnieniem w firmie, napisz proszę, na jakie stanowisko chcesz aplikować. Jeżeli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej, koniecznie daj znać jak ona przebiegała?

Aga
@Antoni

Byłam na rozmowie, zaproponowali umowę zlecenie, 20 zł za godzinę i zapis o trzech miesiącach okresu wypowiedzenia. Godziny pracy też długie, bardzo im zależy na południach. Mam wrażenie, że w tym miejscu idzie się na ilość, nie na jakoś. Nie miałam okazji poznać ośrodka lepiej, bo z oferty nie skorzystałam.

Teresa

@Nikoleta, czy jesteś pracownikiem fundacji? Mogłabyś napisać o warunkach zatrudnienia w firmie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Można liczyć na solidne zatrudnienie i umowę na czas nieokreślony? Jak opisałabyś atmosferę w pracy? Czy ludzie są pomocni, a relacje z przełożonym satysfakcjonujące? Piszesz, że można się dużo nauczyć. Czy fundacja oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Osoby poszukujące pracy będą Ci wdzięczne za te informacje.

Dariusz

Czy warto aplikować do fundacji?

Nikoleta
@Dariusz

Zależy czego szukasz i co oczekujesz. Jeśli chcesz się dużo nauczyć i szukasz wyzwań, to tak. P.S. O jakim stanowisku mowa?

Maria

Jak wygląda sytuacja w firmie? Warto aplikować?

jadksflgj
@Maria

na które stanowisko chcesz aplikować?

Teresa

@Justyna, czy już masz jakieś informacje odnośnie wynagrodzeń w Fundacji? Kto powie coś więcej, chociażby na temat tego jaka panuje atmosfera i czy od pierwszego dnia dają umowę o pracę? Można liczyć na jakieś pozapłacowe benefity? Bardzo dziękuję!

Zofija
@Teresa

Atmosfera jest przyjazna, wszyscy ze sobą współpracują. Zawsze można liczyć na pomoc. Nie słyszałam, żeby ktoś się skarżył. Ludzie pracują tam latami. Zależy jak się dogadasz. Jak to bywa na początku podjęcia pracy gdziekolwiek pewnie byś miała okres próbny, ale tak jak mówię - każdy przecież ma różne warunki w zależności jak wynegocjuje

fkhjadsk
@Teresa

A na które stanowisko chcesz aplikować?

Grażyna

Jak się pracuje w fundacji? Jaka macie atmosferę?

@Grażyna

Ogólnie całkiem fajnie jest. Ludzie otwarci, wszyscy stawiają na współpracę. Promyk Słońca to nie tylko przychodnia, ale tez wiele ciekawych edukacyjnych projektów, wiec można się rozwijać.

@Kacha

W jaki sposób można się rozwijać, jeśli wolno spytać? Awans? Podwyżka? Można więcej szczegółów?

@Justyna

Wiesz, wszystko zależy od tego jak wykonujesz swoją pracę. A Promyku potrafią docenić. Ja pracuję u nich już 6 lat i nie narzekam. Pensja ok (choć zawsze mogłaby byś wyższa, wiadomo :)). Dla mnie najważniejszy jednak jest komfort pracy, atmosfera i zbieranie nowych doświadczeń. Pracowałam w innych przychodniach i miałam dosyć sztywnego szefostwa. Dlatego zostałam tu na dłużej.

@Kacha

Na jakim stanowisku zaczynałas i na jakim teraz jestes? Jak dużo wzrosły twoje zarobki przez te 6 lat?

@Justyna

Jestem terapeutką, więc trudno mówić o zmianie stanowiska. Chociaż znam przypadki, gdy dziewczyny zaczynały w rejestracji, a potem zaczęły pracować w biurze fundacji. Dla mnie ważne, że mogę się tu rozwijać, mam dostęp do narzędzi diagnostycznych i dobre warunki pracy. Jeśli chodzi o pensję, to np. jest możliwość prowadzenia szkoleń czy jakieś dodatkowe obowiązki i wtedy ekstra kasa.

@Kacha

Ale pytam o zarobki podstawowe o ile wzrosły przez te 6 lat?

Teresa

Kto wypowie się od strony pracownika? Jak wygląda współpraca z Fundacją? Polecacie tego pracodawcę? @Kape, napiszesz coś więcej? Jak przebiega proces rekrutacji? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Fundacji.

monka
@Teresa

w promyku slonca jako neurologopeda pracuje od 5 lat. ogolnie polecam jako pracodawce. mam male dziecko i musze czasem urwac sie wczesniej czy wziac wolne nagle. kierownictwo zwykle wychodzi na przeciw i jest elastyczne. dla mnie to najwazniejsze, bo w poprzedniej przychodniw ktorej pracowalam nie byli tak przychylni pracownikom. sa organizowane szkolenia wiec nie stoi sie w miejscu tylko mozesz sie rozwijac i robic cos wiecej. atmosfera miedzy pracownikami super, fajni ludzie pracuja.

wasyl

witam mam synka w Promyku tylko mam problem z dniami gdzie sa wizyty , zrobili mi tak ze mam wizyte codziennie przez 3 dni , gdzie to można załatwić żeby wizyty były przez dwa dni czyli dwie wizyty w jeden dzień , jestem załamany bo bardzo z żona na tym tracimy , chodzi mi o pieniądze , żona zarabia teraz prawie polowe mniej a ja nie mogę nic z tym zrobić pozdrawiam

@wasyl

Pacjenci wpisywani są na wizyty w wolnych terminach, więc nie zawsze uda się ustawić tak harmonogram, by 2 wizyty odbywały się w tym samym dniu i to jeszcze jedna po drugiej. Byłaby taka szansa, jeśli ktoś zrezygnuje i zwolni się termin bardziej dla Państwa dogodny. Proszę się dowiadywać przy okazji kolejnych wizyt.

kape

Zaaplikowalam ostatnio na jedną z ofert pracy w Promyku Słońca. Szczerze mowiac bylam pozytywnie zaskoczona po rozmowie z pania z fundacji, ktora okazala sie bardzo mila. Tlumaczylam wszystko krok po kroku, odpowiadajac cierpliwie na pytania. Mam nadzieje, ze moja aplikacje rozpatrza pozytywnie ;)))

epak
@kape

Rozmawiałaś z doktor w takim razie, jeszcze druga rozmowa, mniej przyjemna

@kape

I co, pracujesz tam?

kape
@Justyna

Powiedziano mi, że rekrutacja jeszcze trwa. Także czekam cierpliwie.

dziękuję

Rozmowa do niczego,zimno w gabinecie

MB

Dobry kontakt z pracownikami, często miła atmosfera. Chodzę do nich też z moim małym synkiem na rehabilitację. Fajnie, że panie na recepcji są otwarte i pomocne. Duży plus dla tego pracodawcy.

marJA

z tego co wiem, to nie ma problemu. dziewczyny po urlopie macierzynskim zwykle wracaja i czeka na nich miejsce. fundacja pomaga dzieciom, ale o mamy tez dba :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja "Promyk Słońca" - Wrocław

• Jak się pracuje w Fundacja "Promyk Słońca"?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja "Promyk Słońca" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja "Promyk Słońca"?

Fundacja "Promyk Słońca"