Opinie o Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. w Grodzisk Wielkopolski

Chciałbym pochwalić Panie pracujące w Lesznie na wróblewskiego,miłe,uśmiechnięte i zawsze doradzą w wyborze chlebka oraz ciasta.

Kamil
@Marek

Kilkukrotnie robiłem zakupy w tej piekarni i zdarzyło się że jedna z pań niskiego wzrostu potrafi obsługiwać i jednocześnie rozmawiać przez telefon,a inna z pań paliła w drzwiach wejściowych papierosa.Myślę , że tutaj nie ma nic obraźliwego by mój komentarz był usuwamy tym bardziej że każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii,a ja odniosłem się tylko do komentarza pana Marka

Natalia Nowy wpis

Hmmm, nawet w tym ogłoszeniu sprzed 3 miesięcy nie mogę znaleźć informacji, Koordynator Sieci Sklepów Firmowych ma liczny ten zespół swój czy raczej kameralna firma? Przyznam, że wolę tą drugą opcję, ale z drugiej strony dostosuje się.

Chetny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam czy ktos pracowal lub pracuje chcialbym sie dowiedziec bo potrzebuja magazyniera do krojenia chleba a widze ze te ogloszenie juz widnialo ??

Roxa Nowy wpis

Koordynator Sieci Sklepów Firmowych Ogółem pracuje w jednym miejscu czy jest w drodze pomiędzy różnymi placówkami? Sprawdzam w ogłoszeniach starszych czego ta praca wymaga ale niewiele jest napisane poza tym, że prawo jazdy trzeba mieć etc. Przynajmniej w tej ofercie ze stycznia.

Magazynier-krojący pieczywo miał wpisane w ogłoszeniu rok temu 5,091 zł brutto. Kasa pewnie jeszcze wzrosła po roku, ale gorzej, że nie wiem, na jakie zmiany ta praca była i jakie godziny oraz zadania prócz krojenia oczywiście. Może ktoś z piekarni wymienić, co się robi? Czy kto inny obsługuje magazyn wypieku, a kto inny surowców, to też ciekawe.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. jakości
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie zdążyłem się dowiedzieć szczegółów bo ogłoszenie już wygasło na Koordynator Sieci Sklepów Firmowych, podają że miesiąc temu. Wszystkie wakaty zajęte, nie ma nic już wolnego? Ciekawe, i chciałbym wiedzieć, jak duże te zespoły tam są do ogarniania.

Lara

Jak duży zespół dostaje na początek Koordynator Sieci Sklepów Firmowych? Aktualnie bo nie widzę niestety żadnych nowszych informacji niż to ogłoszenie sprzed 20 dni kilku co nadal wisi. Są ogółem teraz jeszcze jakieś stanowiska do objęcia? Byłabym chętna

Kamil
@Marek

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.?

A jak się nie zostanie na nadgodzinach, to można spodziewać się jakichś konsekwencji? Czy można w ogóle te godziny odebrać w formie wolnego? Poza tym, czy poza minimalną krajową można liczyć na jakąś premię?

Marysia

Jaka tam jest ogółem atmosfera w zespole? Bo widzę, że tu są jakieś komentarze negatywne o traktowaniu pracowników, a i ogólnie patrzę pod kątem przyjęcia się na stanowisko Koordynator Sieci Sklepów Firmowych. Zależy mi po prostu na to, żeby była dobra atmosfera i żeby zespoly były zorganizowane takie, że ludzie się dogadują.

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko koordynatora sieci sklepów firmowych. Czytam w ogłoszeniu, że oczekuje się od kandydata dyspozycyjności. Jesteście w stanie napisać, w jakie dni i w jakich godzinach? Jest to praca zmianowa? Jak to wygląda? Na jak długo otrzymuje się pierwszą umowę? Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

No i co z tym pociąganiem do odpowiedzialności o czym ktoś niżej pisał? Bo nadal nie wiem o co a myslalem żeby sobie dorobić na dowozie w piekarni ale mam tez książeczkę sanepidowska wiec mogę spokojnie przy jedzeniu pracować. Widzę ze aktualnie szukają specjalistę ds jakości i myśle czy nie złożyć ale akurat w tym nie mam doswiadczenia, wiecie może czy to jest wymagane ?

Jakub

No ale o co te kłótnie i awantury? Był jakiś konkretny powód czy tylko na siłę szukanie problemów? Wiadomo że na początku każdy nowy się musi wdrożyć i popełnia błędy. Żaden z pracowników nie był na tyle empatyczny żeby wstawić się za tobą?

Pracownik od 8 lat

Pracuje już z Panią Iza 8 lat i naprawdę zawsze idzie się dogadac. Jako koordynatorka wymagająca bo taka ma pracę, kompetentny człowiek na odpowiednim stanowisku. Niektórym się wydaje że jak już się zwróci uwagę to wielka kara taka ma pracę od niej też wymagają. Nigdy nie ubliżała żadnej z nas ani nie podniosła głosu a początki były ciężkie ????????

Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. jakości w mieście Grodzisk Wielkopolski. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Iga

Hej, widzę tutaj różne opinie, ale te najświeższe są mało pochlebne jeżeli chodzi o komunikację z jakimiś dwiema Paniami, ale ja mam dość silny charakter i myślę, że poradziłabym sobie, więc myślę gdzieś by się zatrudnić w tej Piekarni, tylko jest jeden problem, że nie widzę żadnych ofert pracy, ktoś wie czy oni gdziekolwiek ogłoszenia zamieszczają lub czy będą kogoś poszukiwać, czy może lepiej przejechać się do nich i osobiście zawieźć CV?

Kajzerka

Dzień dobry .Chciałem tutaj napisać słowa uznania dla Pan że sklepu przy banku santandr w swiebodzinie ,nie wiem jaka to ulica bo nie jestem miejscowy.Chcialby tutaj bardzo pochwalić Panie są bardzo miłe wesołe potrafią doradzić. Aż chce się wchodzić do takich sklepów. Szefostwo powinno być z nich bardzo dumne ..

Szukam

Witam czy za prace w wekeendy jest płacone 200% czy normalnie jak za zwykły dzień.Znajoma pracuje tam i podobno za wekeendy płacą jak za normalny dzień,czy to prawda?

pracowałam
@Szukam

Tak, to prawda. Nadal za pracę w weekend płacą jak za zwykły dzień. Tzn. w ramach np. pracującej soboty czy niedzieli, dostajesz dzień lub wolnego w ciągu tygodnia. Czyli właściwie za dni weekendowe nie masz płacone tylko oddają Ci wolne

Og

Witam, Czy przyjmują aktualnie u Państwa na stanowisko kierowcy?

Jakub

Jesteś pewien bo w sieci nie widziałem żadnej takiej rekrutacji. No chyba że to informacja dla osób z polecenia. Wiesz jakie warunki dają? Też pracujesz na tym stanowisku?

????

Nie wiem jak kto ale ja uwielbiam tą pracę ,Iza wymagająca ale (usunięte przez administratora) koordynatorka ,nie wiem jak ktoś może mieć jakiś problem do Pani koordynator

????
@????

Zgadzam się z tą opinią Izka fajna ,ludzka osoba zawsze można jej wszystko powiedzieć ,można na nią liczyć ,a że lubi porządek to chyba dobrze ,przecież to żywność i ludzie to jedzą ,bardzo cenię Panią koordynator

Katarzyna
@????

A jaki przeważnie inni pracownicy mają problem?

Katarzyna

A czemu nikt nie reaguje?

Abcde
@Katarzyna

A Pani także pracuje w tej firmie?

Pracownica

Ja pracuje w tej firmie 3 lata i jest fajnie i wbrew opinią polecam pracę na każde stanowisko a sprzataczki też są fajne

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.?

Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.
  • Powstańców Chocieszyńskich 14 A
    Grodzisk Wielkopolski

Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o.