Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o mota engil polska sa

zdjecie uzytkownika
panczo - 2012-03-04 18:11:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Gdzie sa moje pieniadze za styczyn!
zdjecie uzytkownika
Globalnie - 2012-03-05 16:52:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Proszę się nie martwić na pewno będą ;)
zdjecie uzytkownika
tomi - 2012-03-07 18:37:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam a wie ktos może ile płacą operatorom np. walca?
zdjecie uzytkownika
tom - 2012-03-07 18:45:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sporo , podobno dorzucają do tego pół świniaka a jak komuś będzie mało to dostanie jeszcze po RYJU ( od prosiaka oczywiście).
zdjecie uzytkownika
tomi - 2012-03-08 11:52:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no dzięki za wyczerpującą odpowiedz naprawde pomogłes
zdjecie uzytkownika
Polek - 2012-03-10 14:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podobno mają być podwyżki od 1 kwietnia o 15% w skali roku + premie za co 3 miesiące dla najlepszych pracowników wyróżniających się wysoką mocą przerobową firmy, więc chłopy warto się starać.
zdjecie uzytkownika
motto - 2012-03-15 18:07:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podobno na S8 większość kierowców i operatorów się zwolniła. No teraz ormo (byłe psy na etacie w mocie :-)) chytać się roboty, macie pole do popisu. Byłoby git, ale nie za 1500 PLN.... i jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na byłych zomoli ....tfu...BYE
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mota engil polska sa

Twoj email:
Wiadomość: