INVESTORiUS Sp. z o.o.

Opinie o INVESTORiUS Sp. z o.o.

Klient

Pani Magda jest całkowicie zaangażowana i oddana klientom oraz sprzedaży. U nas to wydarzyło się błyskawicznie i jej starania zaowocowały efektowną sprzedażą dwóch mieszkań według naszych oczekiwań. Nasza współpraca była wyjątkowa, ponieważ pani Magda ma wspaniałe profesjonalne podejście oraz traktuje każdych klientów indywidualnie. Wysoko ją cenimy i dziękujemy, oraz polecamy wszystkim.

Ja Nowy wpis
@Klient

Jak dla mnie to firma krzak. Nie da sie dodzwonic to "Pani Magdy" a mieszkanie wisi miesiacami jako dostępne. Bez sensu kompletnie

Skoro klienci polecają usługi formy to agenci jak widać świetnie dają radę. Widziałem ofertę dokładnie Agent nieruchomości - Pośrednik w obrocie nieruchomościami. W wątku widziałem już kogoś zainteresowanego tym tematem ale odpowiedź nie padła. Chodzi o widełki 5-80 tyś, nie mogę sobie tego zobrazować. Powiedzcie ile faktycznie średnio miesięcznie można liczyć wynagrodzenia? Ta piątka jest zawsze nawet jeśli nic konkretnego nie uda się sprzedać?

Czeslawkolp Nowy wpis

Bardzo profesjonalna szybka i konkretnąausługa .Bardzo polecam .

Tomasz Nowy wpis

Znalazłem na pracuj.pl ofertę (usunięte przez administratora) dla agenta nieruchomości. Duża rozpiętość płac - od 5000 do 80000 zł. Ciekawy też zapis dotyczący prowizji - "nawet 100%". Faktycznie można całość wpłaty od klienta zgarnąć do kieszeni?

Doradca Klienta

przebiegło pomyślnie. pelen profesjonalizm, miła atmosfera

pytają o własny rozwój, plany i marzenia. jak wyobrażam siebie w tej pracy jakie zalety i wady

Tomek Sz.

Bardzo udana wspołpraca z Panem Kacprem,pełny profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność przy sprzedaży mieszkania zarówno dla sprzedającego jaki kupujących, byłem mile zaskoczony szybką sprzedażą mieszkania, będę polecał firmę Investorius i Pana Kacpra

A czy oprócz stanowisk doradcy ds. nieruchomości firma zatrudnia też pracowników administracyjnych, do obsługi klienta? Przeprowadzam się niedługo i mam już takie doświadczenie w branży, chciałabym je kontynuwować. Na jakiej podstawie są w ogóle zatrudniani pracownicy w firmie? Tylko umowa B2B czy też umowa o pracę jest możliwa?

W internecie widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko agenta nieruchomości. Widzę, że jest to praca w terenie. Jesteście w stanie mniej więcej określić, w jakiej części? Czy to w 100%? Poza tym, jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to od czego jest ona zależna? Podane są ogromne widełki i chciałabym wiedzieć, co zrobić, aby osiągnąć górny szczebel?

Jak dużo osób pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

WWW

Szczerze nie polecam tej firmy, śmieszne podejście szefa do pracowników. Zachwalają, że uczą od zera, a tak naprawdę dają narzędzia i działaj sam. Zero pomocy. Lepiej wybrać inne biuro

@WWW

Absolutna bzdura napisana na kopanie przez jakiegoś frustrata. Nasze szkolenie podstawowe trwa miesiąc, jest darmowe i nie podpisujesz cyrografu. Dzisiaj o 12:00 poprowadzę osobiście warsztaty z nowi pośrednikami z pozyskiwania ofert (na nieruchomości). Szef

Maciej
@INVESTORiUS Sp. z o.o.

Nieprawda. Szkolenie trwa 3 dni. Tak informujecie na rozmowie kwalifikacyjnej

Aleksander
@Maciej

Na jakie stanowisko aplikowałeś, chodziło o pośrednika nieruchomości? Bo nie mam doświadczenia i nie wiem, jak by mi to wszystko szło, zwłaszcza na początku. A jaka forma zatrudnienia, jaka pomoc i narzędzia do pracy? No i czy jest jakaś podstawa wynagrodzenia?

Agent nieruchomości - Pośrednik w obrocie nieruchomościami, interesuje mnie ta oferta pracy. Zarobki to widełki 5-80 tyś złotych. Mam rozumieć, że 5 tysięcy jest podstawa zarobków? To gwarantowana suma? Widzę, że jest możliwość pracy zdalnej, po jakim czasie można się starać o pracę z domu?

Joanna

Wczytuję się w ofertę dla agenta nieruchomości sprzed pół roku, bo chyba aktualnie nie szukają. Zastanawia mnie (cytuję): brak opłat na starcie (nie płacisz za szkolenie, rozwój, marketing, biuro). To by sugerowało, że po "starcie" są jakieś opłaty. Czy nadinterpretuję?

Wena
@Joanna

Żadnych opłat nie ma przed ani po szkoleniu - to jest inwestycja w Ciebie abyś była dobrym fachowcem.

Graźka
@Wena

A Ty też tutaj pracujesz? Firma w ogóle dużo inwestuje w ludzi? Ile szkoleń odbywa się rocznie, tak mniej więcej, bo mam świadomość że zależy to od stanowiska?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

XXX

Nie polecam, brak wsparcia. Dają ci narzędzia i idź sobie radź

Paulina
@XXX

mowisz ze nie ma żadnego wprowadzenia? nie ma pomocnych wspolpracownikow co pomogą gdy potrzebujesz? Atu są jakieś działy? Może nie wszędzie tak to wygląda

Margo

Krótko. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko git.

Bartek

Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to, że jestem zainteresowany ofertą pracy jako agent ds. nieruchomości. Niestety jestem całkowicie zielony, czy po szkoleniach można oczekiwać realnego wsparcia od doświadczonych osób przy pierwszych transakcjach?

Jan

Dobra kadra szkoleniowa, polecam. 4 lata pracowałem. Zarobiłem już swoje

@Jan

Uczą wszystkiego od podstaw? Nawet, jeśli ktoś jest kompletnie zielony w branży?

Jaką podstawę dają miesięczną stałą a jaką prowizję? trzymają dział marketingu telefonicznego czy sam muszę oddzwaniać za darmochę oferty? Jakie środki transportu zapewnia mi na mieście? jakie dodatkowe narzędzia otrzymam abym mógł być bardziej konkurencyjny i zawierać więcej umów na wyłączność?

@Adam

1. Podstawa od 10.000 netto 2. Wszystko za ciebie robią, ty tylko bierzesz kasę. 3. Do wyboru masz Bentleya lub S63 AMG tyle, że w kolorze czarnym. 4. Wszystkie dodatkowe narzędzia plus po pracy masaż tajski (jednakże bez szczęśliwego zakończenia - to już we własnym zakresie)

Aga Słowik

Bardzo dobre biuro nieruchomości. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Polecam

Wanda
@Aga Słowik

No to super. Udało Ci się z ich pomocą znaleźć mieszkanie? Czy sprzedawałaś?

Bożydar B.

Szybko i sprawnie, zdecydowanie firma zasługuje na 5 gwiazdek.

Roman

Współpraca z tą firmą przy wynajmie mieszkania przebiegła bezproblemowo i sprawnie. Bardzo polecam

Ewelina O.

Było mi dane współpracować z Panią Aneta i jej podejście do klienta było bardzo profesjonalne. Zobaczyłyśmy wiele mieszkań, pomimo moich uwag Pani Aneta ani na chwilę nie straciła entuzjazmu i dalej pokazywała mieszkania w pełni zrozumiała co do moich obiekcji. Podane mi oferty zostały dopasowane pod wszystkie potrzeby i wiedziałam, że transakcja przebiegnie bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTORiUS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTORiUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVESTORiUS Sp. z o.o.