Opinie o MANUS w Tarnów Opolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MANUS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MANUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MANUS w Tarnów Opolski

Martyna Nowy wpis

Jak wcześniej trzeba dać znać kiedy potrzebuje się dnia wolnego?

Zocha Nowy wpis

Czy ktoś kiedyś z Manusa pracował może przy kolportażu ulotek? Widzę, że ta oferta od dawna już wisi na goworku, zastanawiam się, czy ta rekrutacja jest nadal aktywna?

kiełek Nowy wpis

to znaczy , że nie ma tu szans raczej na jakąś poważną pracę, przynajmniej wnisokując po tym jak ich opisujesz. Czyli pewnie skoro obracają się w środowiku studenckim to i studentów również do swojej firmy zatrudniają prawda ? ciekawy jestem na czym polega ich główny zarobek i z czego si utrzymują , bo chyba nie tylko z pamiątek i hostelu ;)

Janeczek

Witajcie! Dostalem zaproszenie z Tej firmy do wspolpracy i cos mnie podkusilo, aby wczesniej o niej poczytac w Internecie... Firma MANUS nawiazala wspolprace z przyslowiowymi 'pośredniakami'! Szukaja sprzedawców, menadżerów itd przez PUPy... [usumięte przez administratora]

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MANUS.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

No ponoć funkcjonuje, co prawda okupione to funkcjonowanie jest wielkim gniewem [usunięte przez administratora]na wszystko i wszystkich. [usunięte przez administratora]

hmmm

ale ze jak? firma normlanie dalej funkcjonuje? a skad wzieli nowych przedstawicieli skoro niby cala reszta odeszla? oreientuje sie moze ktos co z nami? tzn z tymi ktorzy zostali [usunięte przez administratora]

Czytam te wszystkie opinie i jestem wprost przerażona. Rozumiem złość w kierunku szefostwa ale czy nie aby za ostro. Zawsze można znaleźć rozwiązanie czyli kompromis. Znam tą firmę i wiem, że trudno jest się dogadać, ale pamiętajcie że najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa.Mam nadzieję, że [usumięte przez administratora]zrozumienie moją wiadomość i wyciągnie z tego wniosek. Życzę powodzenia i pozdrawiam

............. Antoni K.

Pozwoliłem sobie poczytać owe forum. Szukałem firmy która umówiła u mnie spotkanie, prezentację. Natknąłem się na te wypowiedzi i teraz nie dziwi mnie to że wystawili mnie do wiatru, a bardziej to moja małżonkę i jej sąsiadki. Otrzymalismy nawet pismo, bardzo ładne z warunkami otrzymania prezentu. Niestety, Pan potwierdził że do nas wyjeżdza........ ale po drodze zaginął bez śladu. Nawet nie zadzwonił że nie dojedzie. Goście przyszli, żona ciasto upiekła, wypiliśmy po kawce i herbatce, było miło ale po firmie został nam jedynie list i wrażenie ze ktoś nas zlekceważył. Najgorsze jest to że miedzy naszym miejscem zamieszkania a siedziba firmy to odległość może 20 km. Przykre że rodzima firma nie potraktowała nas poważnie. Przez chwile byłem zaskoczony taka sytuacją, nawet pomyślałem że może coś sie stało temu sympatycznemu Panu który miał do nas dojechać. Teraz wiem że tej Firmy nie warto polecać. Życze powodzenia.

abecadło

XXX - 2010-04-02 18:20:46 Wiecie o tym, ż Pani (usunięte przez administratora) codziennie sprawdza nasze wpisy?? No i co z tego że czyta jak i tak nic do niej nie dociera i wciąz popełnia te same błedy a nawet gorsze -jednak nasze wypowiedzi nie maja na nia tak wielkiego wpływu jak urok Pana (usunięte przez administratora)

No to Pani (usunięte przez administratora) również życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt.

XXX

Wszystkim forumowiczom. Oglądającym i piszącym. Wesołych Świąt...

http://www.grafkomp2.nazwa.pl/NASZANOWA/media/FLASH/DYNGUS.swf Przesyłam Wam wszystkim życzenia. Tak na wesoło :) Bez kasy nie musimy być smutasami. Oby cuda z ery się przeniosły na inne obszary. To główne życzenie dla nas wszystkich na nadchodzące święta.

driver

Ja również życzę wszystkiego najlepszego ,znalezienia pracy i uczciwego pracodawcy, pozdrawiam starą ekipę , grupę pod wezwaniem ….szkoda że okazało się że jesteśmy naiwni i daliśmy się zrobić w balona ale to inna historia. Jedynym plusem pracy w Manusie jest fakt że poznałem kila wyjątkowych osób. Trójcy przenajmądrzejszych życzę smacznego jajka , i pamiętajcie o tych którym na te jajko nie starczy bo czekają na zaległe wypłaty. PS . życzyłbym wszystkim zainteresowanym odzyskania zaległych pieniędzy ale takie rzeczy to tylko w erze .

Mecenas Nowy wpis
@driver

Witam serdecznie, proszę o kontakt wszystkie osoby, którym nie zostało wypłacone wynagrodzenie za pracę w firmie MANUS.

bleeblee

a ja zycze wszystkiego naj wszystkim pracownikom i klienta wykreconym przez MANUS!!!! niech chociaz wsrod rodziny beda osoby ktorym warto ufac i dla ktorych warto cos robic;)...wesolych...

Nie ma wypłaty to życzmy sobie przynajmniej Wesołych Świąt. Nie beda bogate, ale może przynajmniej spokojne. Szefostwu Manus i Cioci również życzymy wszystkiego naj.

driver

a wypłaty jak nie było tak nie ma

aa..ku..ku..

Szefostwo to chyba wyjscia nie miało. Każdy sie sam pozbedzie siebie jak mu nie płacą. (usunięte przez administratora)Ale to nawet dobrze że ma w końcu jakieś zajecie. Będzie sie mógł wykazac i udowodnic wszytkim jaki z niego świetny menadżer. Sprzedaz wzrosnie niewyobrażalnie, nowi sprzedawcy będą sie w kolejce ustawiać żeby móc choc przez chwile popracować z tak doskonała osobowoscią jak Pan (usunięte przez administratora) I nie miejcie wątpliwości że tak będzie - przecież jak prowadzil słynną(usunięte przez administratora) to Manus winem i miodem płynął, a sprzedawcom żyło sie dostanio. Szkoda tylko że wszystko to działo sie w " Nibylandii"

www

szefostwo firmy Manus pozbyło się całej starej ekipy nie ma pana (usunięte przez administratora) itd czyżby zbyt dużo wiedzieli jacy z nich ludzie ........

ups.....

Ale się ktoś zdenerwował.......... Czyżby Pan (usunięte przez administratora) dopuścił sie kolejnych rzeczy z gatunku: "niefortunne"?

Zostaw merytoryczną opinię o MANUS - Tarnów Opolski

MANUS