SONIC SC

Tarnów

Opinie o SONIC SC

Jordan 2013-08-11 23:52:08
DNO !! nikomu nie polecam. Szef to dziecko we mgle, chore jego pomysły niszczą tę firmę. Jeśli chcesz pracować na umowę zlecenie lub 1/4 etatu za grosze to proszę bardzo. Jednak że przygotuj się na mobbing ze strony szefa i chamstwo jakich mało. pokaż ze coś potrafisz wykorzysta cię do ostatka twoich sił - TCHÓRZ i człowiek bez honoru !! temat rzeka... wiem z doświadczenia. Z serca, ODRADZAM !!
Kukuś 2013-08-15 19:49:49
hmm doskonale ten pracodawca potrafi wykorzystać swojego pracownika obiecując gruszki na wierzbie płacąc grosze a na koniec zmieszać z błotem a za ogólne zło obwinić i zwolnić za pomocą kierownika. [usunięte przez moderatora] !! chowający głowę w piasek mocny w gębie.
edith 2013-08-29 22:27:51
jak wyżej, nie polecam !
we 2016-03-16 20:54:43
hej wszyskim widze ze teraz firma posuzkuja ososby do pomocy magazyniera w Łodzi oglosenie dodane calkiem niedawno napisali ze doswiasczenie nie jest wymagane
Zostaw swoją opinię o SONIC SC - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SONIC SC