Quick Turtle Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Quick Turtle Sp. z o.o.

magda3:) 2015-10-13 08:56:41
super firma
Moderator 2015-10-13 12:25:22
Opinii nie jest dużo ponieważ są usuwane opinie, które nie są merytoryczne a ukierunkowane jedynie na obrażanie firmy i jej pracowników. Nie mamy nic przeciwko negatywnym opiniom na stronie, ponieważ każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i się nią podzielić z innymi.

Prosimy o zachowanie kultury, powstrzymanie się od obrażania pracowników firmy przez anonimowe wpisy, które nic nie wnoszą oraz o nieujawnianie tajemnic handlowych.

Wszystkie wpisy są rejestrowane (adres IP, nazwa urządzenia, adres MAC karty sieciowej urządzenia, itd.). Te niespełniające zasad określonych w regulaminie będą usuwane. Zastrzegamy sobie prawo do przekazywania danych użytkownika do ścigania z urzędu oraz powództwa cywilnego.
Kierowca 2015-10-16 15:56:50
Super firma super wyplata wszystko super
Podwykonawca 2016-03-25 23:34:13
Firma jak każda posiada wady i zalety.Jeżeli jesteś zwykłym kierowcą który nie miał do czynienia z trudami kierowania autem w różnych sytuacjach i miejscach nie jest firma dla Ciebie. Quick Turtle Sp. z o.o. w dużej mierze bazuje na całym zespole który stara się spełniać wymogi wymagających klientów. Co do wynagrodzenie jest w terminie i zawsze było.Jestem pod wykonawcą w firmie Quick Turtle Sp. z o.o. i nie narzekam ponieważ uważam że osoby pracujące w tej firmie podchodzą do Ciebie jak profesjonaliści i tego również oczekują od Ciebie.
N 2016-08-14 22:45:53
A ja uwazam, że Quick Turtle Sp. z o.o. sobie radzi
Zostaw swoją opinię o Quick Turtle Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quick Turtle Sp. z o.o.