Opinie o Budsar Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budsar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Budsar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budsar Sp. z o.o. w Poznań

Anty zbychu Nowy wpis

Witam,czy ktoś zna adres pod którym może aktualnie przebywać tą kurw...??? Płacę za podanie dobrego adresu.

Konrad Nowy wpis

Dobra praca odciągnęła was od tego forum?

Dawid Nowy wpis

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Miałem zamiar starać się o pracę i miałem nadzieję na info od pracowników.

MS Nowy wpis
@Dawid

lepiej zmienić zamiary... chyba że szukasz pracy bez wypłaty - w moim przypadku komornik mając prawomocny wyrok nie ściągnął od nich ani grosza przez dwa lata i sprawę umorzył

MArek

Proszę o podanie adresu lub telefonu do firmy Budsar

Brałeś udział w rekrutacji do Budsar Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Iwona

Ktoś z Was ma jakieś aktualne informacje na temat sytuacji w Budsar Sp. z o.o.? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Zaszły w niej jakieś zmiany?

gość

Świetnie, że wypłata u nich jest w pełni terminowa @connai, to się bardzo ceni. Zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków można się u nich spodziewać, wiecie?

lola

czy ta firma jeszcze w ogóle działa? jeżeli tak to gdzie ma swoja siedzibe, bo na pewno nie na Bukowskiej 116...

donek

Czy ktoś ma namiary na tych złodziei? Wiszą mi kasę, telefony ciągle zmieniają.

Javo

@toro no ale duże firmy często wykorzystują pracowników bo traktują ich grupowo a co za tym idzie przedmiotowo. W mniejszych zaś firmach do pracownika podchodzi się indywidualnie, ma się bezpośredni kontakt. Tak więc dla szarego człowieka to jednak lepiej pracować w mniejszym przedsiębiorstwie, co wy o tym sądzicie ?

Maciej

Zastanawiam się jak wygląda wykończenie mieszkań pod klucz jeżeli chodzi o firmę Budsar? W Poznaniu sporo ostatnio się buduje, chociaż odnoszę wrażenie, że działają nie tylko na terenie Poznania, ale generalnie tam gdzie opłacalne będzie prowadzenie wszelkich robót. Możecie powiedzieć jak oceniacie współpracę z pracodawcą?

toro

z Budsarem jest tak jak z większością Polskich niedużych firm związanych z branżą budowlaną . Są momenty kiedy są wypłacalni aż miło , a są i takie kiedy po prostu nie idzie i nie ma skąd wziąć pieniedzy nawet na najmniejsze wydatki. Dlatego zawsze powtarzam, że duże firmy są przyszłosćią rynku. tyle ode mnie

Kisiel

Gorzej, bo tu pracownicy średnio są aktywni. Bez opinii wewnętrznych można tylko snuć jakieś domysły odnośnie pracy.

0nyx70

Czy to znaczy że budsar jeszcze istnieje ? (usunięte przez administratora)

oszukany

nie wiem komu nie wisza, bo jest tyle firm, ktore zostaly oszukane kwoty sa rozne od kilkuset złotych po kilka dziesiąt tysięcy jak nie setki

zainteresowany

czy ktoś może podać mi jego adres i tel. podaje tel. 508 510 962

stary

ekosort toldem budsar casare to jego firmy adresy jego pobytu znam dalej

stary

czy ktoś go szuka namiętnie ??? znam adresy i gdzie go szukać !!!

stary

ta (usunięte przez administratora) ma pare adresow ale ogarniemy goscia ktory wisi ,mi 50.000

poszkodowany

czy ktoś ma jakies informacje na temat spółki? gdzie teraz sie mieszczą? ich siedziba na Bukowskiej pusta na magazynach na Grunwaldzkiej również. Firma widmo, bez nr konta bankowego...;/ bez adresu;/ może ktoś coś wie;/

IRENA

To sprawdź w KRS mam wydruk i ostatni wpis nr 10 sygn. akt PO.VIII NS-REJ.KRS/24478/12/164 nosi datę 21.11.2012. Spółka oczywiście w KRS istnieje, ale póki co, bez zarządu nie ma reprezentacji i

Zostaw merytoryczną opinię o Budsar Sp. z o.o. - Poznań

Budsar Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Budsar Sp. z o.o.